Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Много е зле положението значи. Препоръчвам ти лекар. :1000 (29):

 

 

Много е смешно да обиждаш потребител, с който си пишеш във форума от години заради чалгапевици. И друг път си го правил...

 

Асълъма например често сипва по Деса, но на мен ми е топ потребител.

 

И в това отношение има още много да растеш.

 

Явно много сме смешните и много от пишещите сме за лекар, защото над 70% от форума вижда Галена извън топ 3.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Много е смешно да обиждаш потребител, с който си пишеш във форума от години заради чалгапевици. И друг път си го правил...

 

Асълъма например често сипва по Деса, но на мен ми е топ потребител.

 

И в това отношение има още много да растеш.

 

Момчето го прави по интелигентен и деликатен начин, без да нагрубява и излишно стига до ниво "махленска клюкарка", каквато ти демонстрираш открито.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко мъка има само в последните 2 страници тук, не е истина.

Имам чувството, че живеем на различни планети. Нямам намерение да навлизам в излишни и ненужни спорове, само ще вметна, че вашите принизявания няма да спрат Галена да ви мачка вас и евтините ви любимки.

Съсредоточете тази енергия, която имате към нещо полезно, а не към изливане на безсмислени съчинения, на които никой не се връзва.

 

Kondomcho:

 

Сега се прибирам и чета последните страници. 😂😂😂 Смях в залата. Вечно манипулиращият и точещ досадни локуми е бил направен за смях от 10 години по-малки от него момчета. Евала, момчета, че не го оставяте този да си фантазира сънищата. Нагледали сме се на абсурдните му сценарии и опити за изкривяване на реалността. ;) Този започва много да прилича на осмиваният от самия него Фокси и неговата пословична омраза към Деси Слава, само че в случая е към Галена.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Безсилието ти лъха от километри.

Не се връзвай на другите, ти поне имаш акъл (или може да съм се заблудил). Не ти отива да бълваш такава помия върху една жена, която на всичкото отгоре е и една майка към днешна дата на две деца.

 

В моите очи вие се връзвате на една групичка фенове, които заради Галена кълнат на смърт, обиждат по репутациите, говорят за семействата на потребителите и заради тяхното невротично отношение към потребителите днес много хора пишем за Галена по този начин.

 

Може би е малко прекалено написаното от мен, но какво означава "И тази година Галена ще мачка вас и евтините ви любимки". Как по точно ще мачка мен не ми е ясно... Нека да е успешна, както беше преди. Но заради един хит появил се преди края на 2018 да се изкарва величие и да се принизяват имена, които са работили повече и са имали по големи хитове през цялата година, е меко казано провокиращо...

 

Не мразя Галена. Никога не съм си позволил да я плюя в тубата или ФБ, или Сигнал, но тук с тези изхвърляния сами провокирате понякога такива тежки думи. То не беше хващане като удавник за сламка за чуждия хит Шефката. Не бяха измислици за най силен прием на концерта, а когато някой напише нещо против нея или вашето виждане за Галена, започвате с подигравателен тон да го нападате, да го наричате злобен, смешен или за лекар (не конкретно ти, а повечето фенове на Галена процедират така). Аз не съм видял феновете на Преслава да обиждат потребителите, които не я тачат и отричат успехите и. Само от Галеновите... Като започнем с Фиклена и Кондьо и стигнем до по приятните и фенове като Никола и последно време и ти се отъждествяваш в тази група.

Ми така спор не се печели. Аз може да съм брутален на моменти към самия Галош, но не поставям под съмнение вашите лични качества!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е в топ 3, Преслава също. Точка.

 

Дайте да обсъждаме Какво?. Изглежда не му е проблем да пее чалга, защо няма да пее такава при Галин?

Второ - една от най-талантливите певици... :mf_surrender: Това, че е сладка и си е развила добре Инстаграма, промива много мозъци.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Slavi

 

Докато си бил на концерта в Арената си висял през цялото време в Рамания и си писал коментари за всяко изпълнение. Написал си цели 32 коментара. Може би от писането си забравил да чуеш приема на лидерката. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Kondomcho:

Това за пословичната омраза към галена го пишеш за всички. Банален си.

 

Всички сън не спим , за да мразим Галена.

 

А за твоята пословична омраза към хората?На Колко човека пожела смърт и болести за последните 5-6 месеца? Колко пъти лабилно изригва по репутациите на хората??? По голям хейтър от теб не се е намирал в нито един форум за 17 годишния ми опит. Толкова да мразиш хората и живота си по принцип, че чак за пръднята на родителите си пишеш из чалга форумите. Заслужаваш да ти намеря поста и да го изпратя на майка ти във ФБ. Да те изгонят от апартамента си :Vishenka_05:

Но ти си по тази част с кроежите. Мен ми стига веднъж в седмицата като вляза да те видя в истерия, пребит от живота :3fdb8960598fa63e:

Нека съм манипулатор. Явно добре съм си свършил работата, щом днес не сте повече от 5-6 потребителя, които да виждате в галоша лидер. :3fdb8960598fa63e:

 

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е в топ 3, Преслава също. Точка.

 

Дайте да обсъждаме Какво?. Изглежда не му е проблем да пее чалга, защо няма да пее такава при Галин?

Второ - една от най-талантливите певици... :mf_surrender: Това, че е сладка и си е развила добре Инстаграма, промива много мозъци.

 

По-талантлива е от Коя?, но е по-зле от Сузанита, чийто псевдоним не се е посвенила да изкопира.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Slavi

 

Докато си бил на концерта в Арената си висял през цялото време в Рамания и си писал коментари за всяко изпълнение. Написал си цели 32 коментара. Може би от писането си забравил да чуеш приема на лидерката. :1000 (29):

Коментарите ми бяха с по 4-5 думи за всяка. Отнемат точно по 30 секунди...

 

Концерта беше толкова зле и скучен и набичен с плейбек, че само се чудех какво да правя на телефона. Никога няма да повторя грешката да дам 10 лева за скучубри и плейбек. Какво да му гледам??? Най важното не го пропуснах - как Галена се прибра насрана, говорейки си нещо на микрофона, а публиката се пулеше и нямаше търпение да се омете. :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но не успя да детронира "Шефката".

 

Има ли смисъл да изреждам 20 хита тази година, които са по-големи от "Обратно в играта" ?

Въпросът е защо "Феноменален" не успя да детонира "Да гори в любов" . :1000 (19):

 

ГАЛЕНА - ФЕНОМЕНАЛЕН

1 месец

 

4,496,334 гледания

43177 харесвания

66754 споделяния

2009 коментари (голяма част от които нереални)

 

ПРЕСЛАВА - ДА ГОРИ В ЛЮБОВ

1 месец

 

 

5,744,366 гледания

49219 харесвания

91072 споделяния

1721 коментари

 

Поредна загуба за Галена.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е в топ 3, Преслава също. Точка.

 

Дайте да обсъждаме Какво?. Изглежда не му е проблем да пее чалга, защо няма да пее такава при Галин?

Второ - една от най-талантливите певици... :mf_surrender: Това, че е сладка и си е развила добре Инстаграма, промива много мозъци.

 

Момичето още не е дебютирало, а вие вече го започнахте...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това за пословичната омраза към галена го пишеш за всички. Банален си.

 

Всички сън не спим , за да мразим Галена.

 

А за твоята пословична омраза към хората?На Колко човека пожела смърт и болести за последните 5-6 месеца? Колко пъти лабилно изригва по репутациите на хората??? По голям хейтър от теб не се е намирал в нито един форум за 17 годишния ми опит. Толкова да мразиш хората и живота си по принцип, че чак за пръднята на родителите си пишеш из чалга форумите. Заслужаваш да ти намеря поста и да го изпратя на майка ти във ФБ. Да те изгонят от апартамента си :Vishenka_05:

Но ти си по тази част с кроежите. Мен ми стига веднъж в седмицата като вляза да те видя в истерия, пребит от живота :3fdb8960598fa63e:

Нека съм манипулатор. Явно добре съм си свършил работата, щом днес не сте повече от 5-6 потребителя, които да виждате в галоша лидер. :3fdb8960598fa63e:

 

Тук обсъждаме музика. На теб са ти правени над 10 пъти предупреждения да спреш да обсъждаш личния живот на потребителите. Намесата на роднини също не се толерира. 2 дни

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е в топ 3, Преслава също. Точка.

 

Дайте да обсъждаме Какво?. Изглежда не му е проблем да пее чалга, защо няма да пее такава при Галин?

Второ - една от най-талантливите певици... :mf_surrender: Това, че е сладка и си е развила добре Инстаграма, промива много мозъци.

 

 

Какво? има да и коментираме всъщност. Да, симпатична е девойката, и пее прилично, ама такива баш кат нея с лопата да ги ринеш. Освен това се е хванала за потъващ кораб.

 

Препоръчвам и да се пробва в някое друго поприще, примерно сигурен съм че би имала феноменален успех ако реши да стане асансьорен техник.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Препоръчвам и да се пробва в някое друго поприще, примерно сигурен съм че би имала феноменален успех ако реши да стане асансьорен техник.

Там би преуспяла. Има недостиг на такива кадри - много са търсени!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това канал на Пайнер ли е?

Всичко е с екстра качество.

 

 

На един приятел е. Получават му се добре клиповете, защото използва оригинални от ДВДта, а не разни прекодирани по 100 пъти от нета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В чалгата има една лидерка по всеки параграф и това е Емануела. Всичко друго е без значение..Дори на второ не са Преслава или Галена, а Анелия със "Зоопарк" и "Бръм".

Точно така! А на 3-то място е Есил Дюран с тоталния и хит и нереален прием!

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно така! А на 3-то място е Есил Дюран с тоталния и хит и нереален прием!

На трето място си ти, дето мислиш че всичко се върти около Преслава или антипатичната ти Галена и вечното им съревнование.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...