Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

И аз се примирих с обложката. Поне си спази обещанието и албумът ще види бял свят + трите нови песни, които дано са на ниво. Просто от към обложки, фотосесии и т.н, Райна никога не е разочаровала, а сега нямам идея как е удобрила тази - шрифтът е зле, задната снимка също. Стоп кадри от някой клип биха стояли по-адекватно. С “Тежко мина младостта” толкова впечатли, а сега с тази поне аз съм разочарован.

Най-добрата обложка си остава ''Както друга никоя''. Там има няколко жестоки снимки. На мен новата ми харесва доста всъщност. Повече примерно от ''Любов по скалата на Рихтер''. За Фолклорните се старае много повече. Да, хубаво е, че е включила три нови песни. Заслужава си да го вземеш. Заглавията са интересни - някоя може да се хареса.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Умирам от кеф как никой не гласува за Галош в наградите освен нейните си фенчета...

 

Феноменален било сензация на годината...

А всипки в категорията са били по големи сензация. Инапе писле ми говорят Пресовите как гласували.

 

Тази година галеновите сте наказани и за галоша няма да има дори успехи зад граница. :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Умирам от кеф как никой не гласува за Галош в наградите освен нейните си фенчета...

 

Феноменален било сензация на годината...

А всипки в категорията са били по големи сензация. Инапе писле ми говорят Пресовите как гласували.

 

Тази година галеновите сте наказани и за галоша няма да има дори успехи зад граница. :3fdb8960598fa63e:

Успехи зад граница!!!

 

 

Според мен вота за Галош е наказателен заради двама потребители, който дори не заслужават да ги споменаваме. Да пие и яде за тях !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Успехи зад граница!!!

 

 

Според мен вота за Галош е наказателен заради двама потребители, който дори не заслужават да ги споменаваме. Да пие и яде за тях !

О, да. Забравих, че Кама ще и отнеме под носа и сензация, и граници, че и едната от двете награди за клип.

 

Иначе, те не са двама, а трима на един акъл. Не пропускай и Фиклена. Тримата са си лика прилика и по интелект и по нахалство...

Иначе не само наказателния вот ще е фактор. Реално Галена не заслужава нищо като награда освен видеоклип или артистично присъствие. Няма заслуги за годинта. А допълнително играят роля и нахалните и фенове. Иначе Тонката тряа вземе за фийт Шефката, но там и заслугите и наградата са за Тони. Не за смядовската джумерка

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази година като гледам Камелия е най-добре от старата генерация, хита "Името ти" + мега якия видеоклип, който нито Ивана, нито Глория, нито Деси Слава могат да изкарат, отделно бума около "Луда по тебе", като включим и че е жури в "Гласът на България"... просто ги разби. Наистина браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, да. Забравих, че Кама ще и отнеме под носа и сензация, и граници, че и едната от двете награди за клип.

 

Иначе, те не са двама, а трима на един акъл. Не пропускай и Фиклена. Тримата са си лика прилика и по интелект и по нахалство...

Иначе не само наказателния вот ще е фактор. Реално Галена не заслужава нищо като награда освен видеоклип или артистично присъствие. Няма заслуги за годинта. А допълнително играят роля и нахалните и фенове. Иначе Тонката тряа вземе за фийт Шефката, но там и заслугите и наградата са за Тони. Не за смядовската джумерка

Фиклена не е от тази планета. Него не го броя :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално Галена не заслужава нищо като награда освен видеоклип или артистично присъствие. Няма заслуги за годинта.

А тогава кой друг има заслуги за годината освен Емануела?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ме скъсаха на един и съм бесен.Никога не ми се е случвало. :gun_bandana:

Да не е онзи, за който каза, че имаше проблеми с курсовата работа?Чувала съм, че на поправките даже и не те гледали и давали изпитите лесно.

Сега гледам Мармалад и дават класация за задомили се певици на 2ро място е Галена, а Андреа е на 1во :3fdb8960598fa63e:

Не знаех, че Галин и Галена са се запознали на рожден ден на Преслава :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не е онзи, за който каза, че имаше проблеми с курсовата работа?Чувала съм, че на поправките даже и не те гледали и давали изпитите лесно.

Сега гледам Мармалад и дават класация за задомили се певици на 2ро място е Галена, а Андреа е на 1во :3fdb8960598fa63e:

Не знаех, че Галин и Галена са се запознали на рожден ден на Преслава :D

Нее,този с курсовата работа е другата седмица,разбрах се с преподавателката да й я дам преди началото на изпита.

Иначе не знам,чувствам се като бахти простото животно щом ме скъсаха.Нараниха ми егото. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази година като гледам Камелия е най-добре от старата генерация, хита "Името ти" + мега якия видеоклип, който нито Ивана, нито Глория, нито Деси Слава могат да изкарат, отделно бума около "Луда по тебе", като включим и че е жури в "Гласът на България"... просто ги разби. Наистина браво!

Лично за мен Десислава има кофти година, но не и слаба. Аз не съм доволен продукцията и като качество и очаквания, но реално е с 2 хита и един мегахит. Тоест ибтрите и песни са стигнали до масата. Да вдигнем шум се очертава в топ 3 мегахитовете на зимата. Освен това от както се върна на сцена не е падала под 13-16 участия месечно. Така, че годината и не е слаба, но може много повече.

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама тази година Деси Слава дори няма хит от ранга на "Феноменален", иначе Галена била със слаба година и заслужавала само клип? Къде ги видя тея 2 хита и 1 мегахит? :D

 

Понякога се излагате на макс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Успя да избута и 2018 като успешна Деската, макар и с неподходящи песни. Замислям се колко е типично за нея да пуска диви парчета с цел разбиване поне на клубовете в инак слаба година. Сега като друг такъв пример веднага ми идва 2010.

И все пак чакам с нетърпение да се постарае да преповтори една 2016 например, за да можем феновете й поне с удоволствие да я натрапваме като най-голямата (каквато е :D ).

Link to comment
Сподели в други сайтове

А тогава кой друг има заслуги за годината освен Емануела?

 

Преслава

Джена

Алисия

Анелия

 

Да продължавам ли?

 

Ти какво искаш. Заради един сериозен хит от галена излязъл в края на годината, да я титуловаме за певица на десетилетието ли... Успокой се малко... Освен това Феноменален е като кавър на Зоопарк. Никаква награда не заслужава галоша освен клип , но и там Кама и Янева са и сериозна конкуренция. Може би Маракеш заслужава - хем и двете ще бъдат наградени за клип.

Аз мога да съм обективен за разлика от вас...

Ама тази година Деси Слава дори няма хит от ранга на "Феноменален", иначе Галена била със слаба година и заслужавала само клип? Къде ги видя тея 2 хита и 1 мегахит? :D

 

Понякога се излагате на макс.

 

Има - Да вдигнем шум, но да - Галена със сигурност е с по силна година от Деса.

Иначе Яко ми е, Феноменален и Да вдигнем шум са хитовете на зима 2018-2019. Не се прави на гръмнат. Това, че няма клип има отношение към по малкото гледания, но за сметка на това трупа гледания и на други клипове освен на оригиналното слайдшоу. Освен това след месец-два съм 100 про сигурен , че Яко ми е и Феноменален ще паднат под Да вдигнем шум, тъй като парчета като Шефката и Да вдигнем шум са с по дълъг живот.

 

Освен това никой не е бутал Деса никъде. Нито по награди, нито никъде. Десовите яко и сипваме, не сме заблудени като вас - любимката ни да се излага, а на вас лиги да ви текат, вместо да ви е срам :3fdb8960598fa63e:

Просто отбелязвам, че колкото и разочаровани да сме феновете и, реално тази година и е добра като хитове и работа. Това, че ние очакваме други проекти си е наш проблем. Факт е, че Деса е успешна с мазнотиите.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Успя да избута и 2018 като успешна Деската, макар и с неподходящи песни. Замислям се колко е типично за нея да пуска диви парчета с цел разбиване поне на клубовете в инак слаба година. Сега като друг такъв пример веднага ми идва 2010.

И все пак чакам с нетърпение да се постарае да преповтори една 2016 например, за да можем феновете й поне с удоволствие да я натрапваме като най-голямата (каквато е :D ).

Разбира се, че годината и е успешна, но има поне 6-7 по успешни имена.

Но няма за какво да я натрапваме. Не сме болни като едни други фенски групи.

И все пак половината година беше в отпуска. 1 мегахит, 2 хита и 15 участия месечно не са за подценяване.

 

Галена е съвсем малко над Деса реално

Дай ми любов е на нивото на Дали ще те оставя.

Маракеш е на нивото на Много съм добра.

Феноменален е на нивото на Да вдигнем шум, като съм сигурен, че втората ще бъде по успешна в дългосрочен план.

И все пак Галена е една идея по силна заради участието си като подгряващ изпълнител на Миле Китич и приема и бе една идея по силен от този на Деса, въпреки че Деса и Фики получиха бис, а Галена и с просене не успя...

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...