Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Нека да отбележим все пак, че на Десислава 2018 й остава годината на майчинство, ама на пълноценно майчинство, а не като на Преслава. Чак в последните 2-3 месеца се активизира с нови проекти, и то колкото да отбие номера с нещо за клубовете. Съответно да има 3 сезонни хитчета, едното от които по-сериозно, си е достатъчен успех в такава година.

И мен ме дразни, че вместо да се съсредоточи върху нещо стойностно в края на годината, тя заложи на сигурното и уронващо изграденото преди това, но какво да се прави... Гафове винаги е имала, точно те пречат на част от аудиторията да я обозре в цялостния й облик.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека да отбележим все пак, че на Десислава 2018 й остава годината на майчинство, ама на пълноценно майчинство, а не като на Преслава. Чак в последните 2-3 месеца се активизира с нови проекти, и то колкото да отбие номера с нещо за клубовете. Съответно да има 3 сезонни хитчета, едното от които по-сериозно, си е достатъчен успех в такава година.

И мен ме дразни, че вместо да се съсредоточи върху нещо стойностно в края на годинатя, тя заложи на сигурното и уронващо изграденото преди това, но какво да се прави... Гафове винаги е имала, точно те пречат на част от аудиторията да я обозре в цялостния й облик.

Деса на практика я нямаше тази година, просто си ходеше по участия, както в годините, когато Кама не издаваше, само че Кама по-успешно обикаляше. На Деса и Фики кючекът е супер, само дето ме е яд, че е кавър на кавъра, както беше Шефката. Нека направи авторски кючек, а защо не и продължение на албума Гореща следа, тази година. Този й албум изпревари времето си, сега може по-смело да заложи на мазното звучене, защото хем е хитово, хем й се отдава.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека да отбележим все пак, че на Десислава 2018 й остава годината на майчинство, ама на пълноценно майчинство, а не като на Преслава. Чак в последните 2-3 месеца се активизира с нови проекти, и то колкото да отбие номера с нещо за клубовете. Съответно да имаш 3 сецонни хитчета, едното от които по-сериозно, си е достатъчен успех в такава година.

И мен ме дразни, че вместо да се съсредоточи върху нещо стойностно в края на годинатя, тя заложи на сигурното и уронващо изграденото преди това, но какво да се прави... Гафове винаги е имала, точно те пречат на част от аудиторията да я обозре в цялостния й облик.

Абсолютно. Например Янева и Емилия не спряха да бълват тази година, но резултата им е нулев. Добре, че дуетите с шайките ги спасяват, за да се забележат през годината...

Деса реално е работила по едно парче - Много съм добра. Останалите 2 и дойдоха като бонус. Нито е снимала клип, нито финансово се е бръкнала за Дали ще те оставя и Да вдигнем шум. Само е спечелила от проектите, а нищо не е дала и не се е потрудила. Докато другите уруспии не спряха цяла година да се бъхтят за въшки.

 

Деса е кралица :Vishenka_05:

 

Между другото ако се провали с Любовта не умира, съм сигурен, че ще се завърне пак с кръшни ритми :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно. Например Янева и Емилия не спряха да бълват тази година, но резултата им е нулев. Добре, че дуетите с шайките ги спасяват, за да се забележат през годината...

Деса реално е работила по едно парче - Много съм добра. Останалите 2 и дойдоха като бонус. Нито е снимала клип, нито финансово се е бръкнала за Дали ще те оставя и Да вдигнем шум. Само е спечелила от проектите, а нищо не е дала и не се е потрудила. Докато другите уруспии не спряха цяла година да се бъхтят за въшки.

 

Деса е кралица :Vishenka_05:

 

Между другото ако се провали с Любовта не умира, съм сигурен, че ще се завърне пак с кръшни ритми :3fdb8960598fa63e:

Емилия тази година е пуснала три песни. Едната е един от хитовете на годината. А баладата една от най-силните песни за последните години за попфолка.

Къде го видя това бълване? :helpsmilie:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че годината и е успешна, но има поне 6-7 по успешни имена.

Но няма за какво да я натрапваме. Не сме болни като едни други фенски групи.

И все пак половината година беше в отпуска. 1 мегахит, 2 хита и 15 участия месечно не са за подценяване.

 

Галена е съвсем малко над Деса реално

Дай ми любов е на нивото на Дали ще те оставя.

Маракеш е на нивото на Много съм добра.

Феноменален е на нивото на Да вдигнем шум, като съм сигурен, че втората ще бъде по успешна в дългосрочен план.

И все пак Галена е една идея по силна заради участието си като подгряващ изпълнител на Миле Китич и приема и бе една идея по силен от този на Деса, въпреки че Деса и Фики получиха бис, а Галена и с просене не успя...

 

:roll1: :roll1:

 

Еее, не - бързо в бисерите! :hahaha:

 

Колкото и да я харесвам Деската, годината и беше слаба. Тя самата каза, че не е успяла да работи колкото й се иска, и на преден план са и били други неща.Ама това са абсурдни твърдения, несериозни :mf_surrender:

 

Дуета с Джордан мина и замина.. особено след "Ангелите плачат" доста слабо, а хората имаха големи очаквания. За "Много съм добра" също не оправда очакванията, които имаха хората.. но песента се хареса и завъртя - но толкова, нищо повече.

 

За дуета с Фики няма да коментирам, целия форум се обявявахте срещу "Шефката" за това че била мазнотия, че нямало клип, че била кавър и т.н, а сега повтаряте това което Галенини направиха с "Шефката".. малко несериозно ми идва.

Друг е въпроса пък, че оригинала на Да вдигнем шум е много по-вървежен в дискотеките, и подобно на "Шефката" песента е по идея на Сторарови - значи не я броим, нали? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че годината и е успешна, но има поне 6-7 по успешни имена.

Но няма за какво да я натрапваме. Не сме болни като едни други фенски групи.

И все пак половината година беше в отпуска. 1 мегахит, 2 хита и 15 участия месечно не са за подценяване.

По едно и също време сме написали сходни неща. Това са то обективни фенове на една кючек звезда на MTV. :D

Е да, ясно е, че не можем да я бутаме на първите места, безумно би било. Тя едвам в Топ 10 влиза, и то само на жените в Пайнер.

Деса на практика я нямаше тази година, просто си ходеше по участия, както в годините, когато Кама не издаваше, само че Кама по-успешно обикаляше. На Деса и Фики кючекът е супер, само дето ме е яд, че е кавър на кавъра, както беше Шефката. Нека направи авторски кючек, а защо не и продължение на албума Гореща следа, тази година. Този й албум изпревари времето си, сега може по-смело да заложи на мазното звучене, защото хем е хитово, хем й се отдава.

О не, без цели албуми в стил Да вдигнем шум, ако може... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно пък Емилия и Цветелина тази година са доста над Деси Слава.

Единственият хит на Деси Слава, който можем да наречем наистина хит, защото разбива дискотеките е "Да вдигнем шум", която е кавър на най-известния кючек в момента по клубовете "Hajde Lyj Quqek".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно пък Емилия и Цветелина тази година са доста над Деси Слава.

Единственият хит на Деси Слава, който можем да наречем наистина хит, защото разбива дискотеките е "Да вдигнем шум", която е кавър на най-известния кючек в момента по клубовете "Hajde Lyj Quqek"

 

+1

Брутални тъпотии се изписаха днес тук.

 

 

 

А после феновете на Галена били не обективни. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия тази година е пуснала три песни. Едната е един от хитовете на годината. А баладата една от най-силните песни за последните години за попфолка.

Къде го видя това бълване? :helpsmilie:

 

3 малко ли са. + участие в проекта на онази балканска паяжанясала звездица.

За сравнение Деса е издала една, и е с 2 участия в проектите на Джордан и Фики. Казвам участия, защото дуетите не са по нейна инициатива, не е плащала нищо по тях, нито пък е работила по парчетата. Да вдигнем шум беше записана с Тони Стораро. Може само да съжалява, че не си пуснаха версията, ами баща Стораро я преотстъпи на Фикрета...

 

:roll1: :roll1:

 

Еее, не - бързо в бисерите! :hahaha:

 

Колкото и да я харесвам Деската, годината и беше слаба. Тя самата каза, че не е успяла да работи колкото й се иска, и на преден план са и били други неща.Ама това са абсурдни твърдения, несериозни :mf_surrender:

 

Дуета с Джордан мина и замина.. особено след "Ангелите плачат" доста слабо, а хората имаха големи очаквания. За "Много съм добра" също не оправда очакванията, които имаха хората.. но песента се хареса и завъртя - но толкова, нищо повече.

 

За дуета с Фики няма да коментирам, целия форум се обявявахте срещу "Шефката" за това че била мазнотия, че нямало клип, че била кавър и т.н, а сега повтаряте това което Галенини направиха с "Шефката".. малко несериозно ми идва.

Друг е въпроса пък, че оригинала на Да вдигнем шум е много по-вървежен в дискотеките, и подобно на "Шефката" песента е по идея на Сторарови - значи не я броим, нали? :1000 (29):

 

Това за бисерите е ебахти демодето. И като се има впредвид, че всеки ден се пръскате кой от кой с по големите бисери тук...

 

Ако си бил на концерта съм сигурен, че си чул лекия бис ОЩЕ ОЩЕ за Деса и Фики. Галена и Янева просиха такъв и след като не получиха се прибраха насрани. Това, че и викали името преди да се появи организираната и групичка, не е бис. Биса се получава след изпълнението. Когато публиката поиска още от теб.

 

Изобщо не повтаряме Шефката. Влез в темата на Деса да видиш дали някой брои гледанията и от всички клипове или навираме успеха и в лицата на някои, но е смешно да пропускате Да вдигнем шум като говорите за хитовете на сезона. И да говорите за слаба година. Та тя жената зор не си даде, а пръсна и с участия и с успешни парчета. Но разбира се, че няма за какво да я хвалим като цяло. То е ясно, че с мангалщината си гарантират успех. Която и да изпее такава песен, става успешна. Ето и Яница е пример за това - 4 провала за годината, но мазната Въртележка (кавър на Сен тропе) стана тотален хит. Мазното се котира. Която и да изпее песни като Шефката, Въртележката или Да вдигнем шум ще има успех.

 

Освен това Десови не бутаме нито Деса в топа на годината(поне 7-8 по успешни имена има), нито Да вдигнем шум като хита на сезона(и тук така), че да сравняваш ситуацията с Шефката. Дори се срамуваме, че разчита на подобни песни. Но няма как да отречем успеха им. Той е очевиден и като гледания и по клубовете.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори оригинала на Деса и Фики е по-голям хит в България и гърми във всяка дискотека. Не се излагайте

 

Абе Да вдигнем шум вече е с гледанията на оригинала. Сигурно албанците ги правят тези гледания на нашата.

Да я ожалиш...

 

:1000 (6):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе Да вдигнем шум вече е с гледанията на оригинала. Сигурно албанците ги правят тези гледания на нашата.

Да я ожалиш...

 

:1000 (6):

И за сметка на това, тоя дует не успя да направи и половината успех на хита на 2018 - "Шефката" :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно пък Емилия и Цветелина тази година са доста над Деси Слава.

Единственият хит на Деси Слава, който можем да наречем наистина хит, защото разбива дискотеките е "Да вдигнем шум", която е кавър на най-известния кючек в момента по клубовете "Hajde Lyj Quqek".

Малко над Деса са и то само заради мегахитовете им с шайките. Останалата им продукция не е видяла нито дискотека, нито популярност...

Но то и на Деса най успешното и парче е дуетно, така че да кажем, че тази година заради силните си дуети Ема и Янева са малко над Деса.

 

Иначе нито едната няма по успешно самостоятелно парче от Много съм добра (единсвеното издадено от Деса). Докато Янева и Ема имат издадени по 2 самостоятелни и двете им са с по малък успех от Много съм добра, но едната на Янева натрупа гледания покрай дуета и с Денис Теофиков.

 

 

Освен това, когато Деса и Фики пуснаха Да вдигнем шум във форума почти никой не знаеше оригинала и само в махлите и сред техния таргет се котираше. Деса и Фики направиха популярен оригинала. Докато Оф оф дънеше половин година по клубовете преди да го пусне Тони Сторато.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво означава "Лекия бис"? :roll1:

 

И малко си противоречите с това, че хем не е работила, хем не се е бръкнала за проекти, хем според вас се е изложила, но все пак се доближава до успехите на Галена от тази година, като Галена представи и различни проекти, и ефектни клипове, и тотални хитове?

Тук май се целеше да се унижи Галена, отколкото да се похвали Деса.

 

Ама както и да е де.. нека е залязла, нека е изчерпана, нека е неуспешна - жената така или иначе си гърми и е подценявана само и единствено е тоя форум.

 

А между другото когато някой е отсъствал от клубната сцена половин година е нормално след това да има голям интерес към него. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко над Деса са и то само заради мегахитовете им с шайките. Останалата им продукция не е видяла нито дискотека, нито популярност...

Но то и на Деса най успешното и парче е дуетно, така че да кажем, че тази година заради силните си дуети Ема и Янева са малко над Деса.

 

Иначе нито едната няма по успешно самостоятелно парче от Много съм добра (единсвеното издадено от Деса). Докато Янева и Ема имат издадени по 2 самостоятелни и двете им са с по малък успех от Много съм добра, но едната на Янева натрупа гледания покрай дуета и с Денис Теофиков.

Освен това, когато Деса и Фики пуснаха Да вдигнем шум във форума почти никой не знаеше оригинала и само в махлите и сред техния таргет се котираше. Деса и Фики направиха популярен оригинала. Докато Оф оф дънеше половин година по клубовете преди да го пусне Тони Сторато.

Значи, за всичко друго ще си затворя очите, обаче за "Освен това, когато Деса и Фики пуснаха Да вдигнем шум във форума почти никой не знаеше оригинала и само в махлите и сред техния таргет се котираше. Деса и Фики направиха популярен оригинала."... извинявай, обаче аз слушам песента в дискотеката от месец Октомври, а не от 25 ноември :D Това, че във форума не се е знаела, не означава, че никой не я знае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И за сметка на това, тоя дует не успя да направи и половината успех на хита на 2018 - "Шефката" :whistling:

 

Да вдигнем шум е излязла едва преди по малко и от два месеца. Май забравяте как Шефката първия месец беше обявена за провал... Да вдигнем шум засега движи много добре. След половин година ще видим какво е положението, но трудно е да се състезаваш с бога на кючеците Тони Стораро.

Иначе за 50 дни Да вдигнем шум направи много повече от първите 50 дни на Шефката :3fdb8960598fa63e:

 

И пак казвам песни като Шефката, Да вдигнем шум и Въртележката са песни, които биха били хитове ако ще и най западналите имена да ги пеят. Дори е смешно някой да приписва успеха им на имената, които ги пеят. Трябва да се радват, че са имали късмета да ги изпеят, за да имат сериозна заявка за хит през 2018.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой брои Деса за жива всъщност? Единствено 2016 й беше топ, 2017 има една балада а тая година няма пукнат хит, освен участието в тъпият дует.

Кой е казал, че 2017 или 2018 са топ за Деса? Десовите не са имали такива претенции. Вие сте тези дето мислите, че Галена заслужава всяка година Певица на годината, а тя дори не е в топ 3.

 

Има кой да я брой а жива щом е с 15 учстия всеки месец при все, че последните 2 години почти не издава.

 

За разлика от Галенка, която през 3 месеца пробва и нещата не са никак розови около нея :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен това, когато Деса и Фики пуснаха Да вдигнем шум във форума почти никой не знаеше оригинала и само в махлите и сред техния таргет се котираше. Деса и Фики направиха популярен оригинала. Докато Оф оф дънеше половин година по клубовете преди да го пусне Тони Сторато.

 

Ами.. това не значи ли, че "Шефката" не би трябвало да стане толкова голям хит, след като оригинала вече е бил наложен масово по клубовете? Защо да става тотален хит след като оригинала вече така или иначе е гърмял и е втръснал.. нещо не се връзва :scratch:

 

А оригинала на Фики и Деса тъкмо започна да се налага по клубовете и те пуснаха Да вдигнем шум и дори оригинала успя да се наложи повече от самата българска версия.

 

Ето сега за Джена можем да кажем, че е наложила "Jake, jake", и че заради "Яко ми е" и оригинала стана хит в България и се завъртя по клубовете, но за Деса и Фики не, тяхната песен се въртеше и преди това.

 

В тоя ред на мисли: Ти ходиш ли редовно по чалготеките, за да ги твърдиш тия абсурдни неща?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо се мъчиш въобще като постовете ти са комични?

 

За комични постове Галеновите не трябва да говорите. Все пак целия форум намрази Галена покрай смешките и бисерите, които редите от 5-6 месеца...

 

 

 

Ти твърдиш, че Галена е номер 1 за 2018 и не е смешно, а аз твърдя, че има поне 7-8 по успешни имена от Деса през годината и е смешно. Така ли.

 

 

:whistling:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече и майчинствата ли им сравнявате, Боже...

 

Не носете от девет кладенеца вода, за да оправдаете Десислава. Не беше това най-силната й година, не е в топ 5, толкова. Да видим какво ще направи тази година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все пак целия форум намрази Галена покрай смешките и бисерите, които редите от 5-6 месеца...

 

Целият форум намрази Галена, когато започна да мачка любимките на целия форум последните 5 години. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...