Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

 

Нито "ДайМиЛюбов", нито "Маракеш" не успяха да достигнат успеха на тази песен, въпреки че стратегически я отписвате за да излезе че Преслава има само 1 хит тази година. :1000 (29):

 

Само че, "Дай ми любов" и "Маракеш" се пяха в Арената от хората (особено втората), но не чухме Преслава да пее песента с десетмилионният успех - "Обратно в играта" (която ги имаше заради многото показване в YouTube)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Само че, "Дай ми любов" и "Маракеш" се пяха в Арената от хората (особено втората), но не чухме Преслава да пее песента с десетмилионният успех - "Обратно в играта" (която ги имаше заради многото показване в YouTube)

Гаргамелката ВИНАГИ АМА ВИНАГИ ЗАЛАГА НА 'СИГУРНО' !!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност евала й правя на Галена, че реши да изпее "Дай ми любов" на концерта - направи го, защото това й е любимата песен тая година и очевидно не й пука за гледанията. На нейно място повечето колежки щяха да си кажат "Защо да не изпея някоя по-стара песен, която е по-голям хит и да не рискувам да пея песен с едва 5 милиона на такъв голям концерт?" . И да, Галена можеше да забие пак Моро му и тогава щяхте да бъдете насрани от приема, но дано догодина я изпее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

ДА ЕМАНУЕЛА ЗАСЛУЖАВА ДА Е ПЕВИЦА НА ГОДИНАТА... НО ПРЕСЛАВА ЩЕ ВЗЕМЕ ПОРЕДНАТА НЕЗАСЛУЖЕНА НАГРАДА

 

ПОМНИТЕ ЛИ ПРЕЗ 2014 КАК ОТКРАДНА НАГРАДАТА НА ДЖЕНА :)

 

Джена с 3 мегахита 'Моли се да не почна' 'Неверници' 'Да ти се доказвам'

 

Певица на годината:

Nagradi20147.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Купих ти сърце" бе поредната изядена от "Да гори любов" песен, "Нотариално заверен" е г/д равна с "Обратно в играта", а "Гледай ме на снимка" не стана кой знае какъв хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Купих ти сърце" бе поредната изядена от "Да гори любов" песен, "Нотариално заверен" е г/д равна с "Обратно в играта", а "Гледай ме на снимка" не стана кой знае какъв хит.

 

Млъкни вовеки. Трагедия! :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз като фен на Галена ми писна от подобни сравнения между нея и Преслава. Честно казано и двете ги харесвам, имат много положителни качества, и двете са в ТОП 3.

Най-силна година имаше Емануела, ако трябва да сме напълно обективни. Истината е, че няма фенове, затова и не изпъква тук, не влиза в ничии сметки, то това не означава, че не трябва да зачитаме нея.

Като заключение мога да кажа, че Галена и Преслава могат много повече, дано тази година го докажат в пъти повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз като фен на Галена ми писна от подобни сравнения между нея и Преслава. Честно казано и двете ги харесвам, имат много положителни качества, и двете са в ТОП 3.

Най-силна година имаше Емануела, ако трябва да сме напълно обективни. Истината е, че няма фенове, затова и не изпъква тук, не влиза в ничии сметки, то това не означава, че не трябва да зачитаме нея.

Като заключение мога да кажа, че Галена и Преслава могат много повече, дано тази година го докажат в пъти повече.

ние ФЕНОВЕТЕ НА ГАЛЕНА признаваме успехите на ЕМАНУЕЛА и я слагаме на 1 място.

 

но феновете на Преслава .............

 

Преслава

Емануела

Джена

Анелия

Галена

Яница

Алисия

 

 

Топ 5 стои така

1. Преслава

2. Емануела

3. Анелия

4. Галена

5. Джена

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Да направим Яница певица на годината тогава!

 

Все пак, за разлика от други набедени лидерки, ИМПЕРАТРИЦАТА смаза Арената само с 1 песен, а не с микс от нови и стари песни!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела няма болни фенове тук, но навън е масово харесвана и коментирана. Буди голям интерес у хората винаги. :1000 (30):

 

Безспорен факт, детето на трона.

Емануела смазва с интерес навън, тя беше абсолютен лидер в Биг Брадър. Ако не беше напуснала, оставаше на финал и имаше голям шанс за победа. Една от малкото поп-фолк певици, излезли положително от подобен формат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

? всъщност Маракеш има повече гледания от Обратно в играта

 

за 5 месеца 8 млн.

 

обратно в играта за 11 месеца 10 млн

 

??

 

Обратно в играта е много по-голям хит от Дай ми любов и Маракеш и тази мисъл побърква болната ти глава!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обратно в играта е много по-голям хит от Дай ми любов и Маракеш и тази мисъл побърква болната ти глава!

Коя песен била по-голям хит от Дай ми любов и Маракеш, викаш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като е много голям хит "Обратно в играта" пак питам - защо Преса не я изпя на прословутия концерт? И моля, не ми подминавайте поста.

Ма Преса пускала ли е други песни миналата година? Щото от концерта чух само Да гори и тряяше да си запълнва времето с някви вехти траци дето никой не ги помни вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като е много голям хит "Обратно в играта" пак питам - защо Преса не я изпя на прословутия концерт? И моля, не ми подминавайте поста.

 

Преси е много зависима от гледанията и ако е имала съмнения, че песента няма да се приеме добре, тя няма шанс да я изпее. Хитра лисица е.

На Галена пък не й пука, пее това, което й е кеф на нея и го направи перфектно с "Дай ми любов", без да й пукат гледания и друти фактори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като е много голям хит "Обратно в играта" пак питам - защо Преса не я изпя на прословутия концерт? И моля, не ми подминавайте поста.

 

 

АМИИИ КАКТО КАЗАХ ТЯ ВИНАГИ ЗАЛАГА НА СИГУРНО..

 

-НЕ СЕ ИЗТРИВАШ

-МОЕТО СЛАБО МЯСТО

-ДА ГОРИ В ЛЮБОВ

 

3 МЕГАХИТА ! НОРМАЛНО ДА ИМА СИЛЕН ПРИЕМ !!

 

И ГАЛЕНА МОЖЕШЕ ДА ЗАБИЕ

 

-КОЙ

-ПЕЙ СЪРЦЕ

-МОРО МОУ

 

 

НО НЕ Е АЛЧНА ЗА СЛАВА КАТО ПРЕСЛАВА

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като е много голям хит "Обратно в играта" пак питам - защо Преса не я изпя на прословутия концерт? И моля, не ми подминавайте поста.

1uq7HXE.png

 

51 на 42 за "Не се изтриваш" .

Иначе по план е трябвало да изпълни "Обратно в играта".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...