Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Преди обложките бяха на по-високо ниво защото продаваха повече. Дори Яница, която в последните години изпипва абсолютно всичко видяхте каква обложка предложи. На мен не ми изглежда толкова зле. В последните години винаги беше в бански а сега поне е гола. Иначе заглавията са доста интересни. Тя изобщо не залага на тях - ще е скандално някоя да стане хит.

И аз се примирих с обложката. Поне си спази обещанието и албумът ще види бял свят + трите нови песни, които дано са на ниво. Просто от към обложки, фотосесии и т.н, Райна никога не е разочаровала, а сега нямам идея как е удобрила тази - шрифтът е зле, задната снимка също. Стоп кадри от някой клип биха стояли по-адекватно. С “Тежко мина младостта” толкова впечатли, а сега с тази поне аз съм разочарован.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

След като на изпълнителите им се свидят парите, ще пускат албуми с ниско качество на снимките и зле направен дизайн.

Ами дъртият пергиш да им издава по някой албум чат-пат, само знае да прибира пари. Те сами ги издават и сами си ги изкупуват, за да ги раздават на близки, хахахха

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кайли ?

 

9. Оригинално сценично присъствие

- Преслава

 

:mf_surrender: Шегуваш ли се ?

Невероятно присъствие, невероятни бисове, невероятни акапели!

 

Кралица!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По мои наблюдения тук не е споделяна класацията за най-стриймвани поп-фолк песни от 2018 в Spotify. То предимно аз си говоря за тази платформа, де, така че спретнах набързо една Топ 10 статистика. :D

На първо място слагам две песни- най-слушаната на български и най-слушаната на английски, тъй като парчето на Андреа и Серджо е под въпрос дали се води точно поп-фолк. Но пък категорично е лидер.

 

1.Heart Beating Hard - 145,549 + 26,614

1.Зоопарк - 118,564

2.Купих ти сърце - 116,102

3.Нотариално заверен - 102,306

4.Бръммм - 102, 198

5.Маракеш - 101,972

6.Гледай ме на снимка - 97,163

7.Топ - 95,087

8.Шефката - 93,526

9.По такива си падам - 90,493

10.112 - 89,493

 

И един интересен факт- откакто Пайнер започнаха да изписват песните на латиница, стриймовете на някои от новите взеха да са дори още по-впечатляващи. Най-приятно изненадан съм от Галена- Феноменален, която е близо до последните места в този Топ, а е излязла доста след въпросните песни- 79,739. Със сигурност най-бързо набиращата популярност Пайнерска, откакто качват песни там.

Очевидно на английски привличат по-голяма аудитория.

"Да гори в любов" щеше да има повече стриймове, ако беше качена навреме. Забавиха я с месен и нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Слушаме ли още тоя хит, може би най-големия на Хоанг (след "Лекарство за мъж")?

 

Най-големият хит на Ани Хоанг е "Курва като Моника", която се пееше и от децата на турнето миналото лято. Скандално, но факт!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде че е номинирана ама и да гласуват за ОРИГИНАЛНО медийно присъствие за Преслава в Звезде гранда си е меко казано нагло.

Наградата си е за Софка!!!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, че е хубаво тук без Кондьо. Направо друга атмосфера. Да се роди човек :girl_witch:

 

 

Кефете се, че има албум Райна. Голяма работа ква била обложката. Десови чакаме 10 години албум :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде че е номинирана ама и да гласуват за ОРИГИНАЛНО медийно присъствие за Преслава в Звезде гранда си е меко казано нагло.

Наградата си е за Софка!!!

Айде щото Фиклена и други не са злоупотребявали с вота за Галена в същите награди.

 

Пак търсите сметка на Преславовите. А не са длъжни да ви дават отчет. Така са настроили целия форум онези двамцата Галенови, че не опаквайте да види и форумска наградка :1000 (30):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде че е номинирана ама и да гласуват за ОРИГИНАЛНО медийно присъствие за Преслава в Звезде гранда си е меко казано нагло.

Наградата си е за Софка!!!

 

Култово!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде че е номинирана ама и да гласуват за ОРИГИНАЛНО медийно присъствие за Преслава в Звезде гранда си е меко казано нагло.

Наградата си е за Софка!!!

Е, и ти си гласувал за Галена за певица, а тя не може да си изкара песните без да крещи и фалшиви, та и те така :girl_witch:

 

 

Ох, че е хубаво тук без Кондьо. Направо друга атмосфера. Да се роди човек :girl_witch:

Кефете се, че има албум Райна. Голяма работа ква била обложката. Десови чакаме 10 години албум :1000 (29):

Съгласен. И с двете :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникална кралица е Софи! Смаза тогава :Vishenka_05:

 

 

Анче стартира ударно годината, утре ще удари милиона. Какви песни очакваш от нея тази година? :3fdb8960598fa63e:

 

Очаквам да си изиграе пак добре картите! Пак 1-2 дуета ще има сигурно, почти съм сигурен, че ще я набутат в песен на Теофиков.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам да си изиграе пак добре картите! Пак 1-2 дуета ще има сигурно, почти съм сигурен, че ще я набутат в песен на Теофиков.

 

Срам я е да каже, че е снимала в Бургас в "Автограф". Нямало значение къде е сниман каза и че не можела да отказва на колеги, защото й били приятели, но това не били нейните песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Срам я е да каже, че е снимала в Бургас в "Автограф". Нямало значение къде е сниман каза и че не можела да отказва на колеги, защото й били приятели, но това не били нейните песни.

 

Да, гледах го, ама не разбрах защо не каза, че е в Бургас? Клипа е сниман преди 6 месеца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...