Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

 

Андреа липсва!

Да, ама тая Андреа вече не съществува.

 

Иначе продължаваш да мислиш онези кофти неща за нея, нали? Като я споменахме, няма ли да пуска песен? Искам нещо от сорта на "Най-добрата". А може и от този:

 

Много ясно, че ги мисля. Не очаквай вече нещо готино от нея. По една английска боза годишно, а скоро може и напълно да се откаже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Какво е това за Аладин? Някаква ебавка с Джена ли? Не си спомням.

Чувахме, че пее "Принц Аладин ще съм аз", а май беше "в прицела им ще съм аз" :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, ама тая Андреа вече не съществува.

Много ясно, че ги мисля. Не очаквай вече нещо готино от нея. По една английска боза годишно, а скоро може и напълно да се откаже.

 

Нали каза, че подготвяля чалга песен?

 

Тази ми е много любима:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не си го спомням това, нито съм чувала грешно текста. Но на колажа има прилика. :1000 (29):

Много й ходеше султанският период на Дженовева. Хем виеше, хем беше облечена като ханъма. Къде е тя сега, къдеееееееее :((((((

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали каза, че подготвяля чалга песен?

 

Тази ми е много любима:

Уж има чалга версия на "Mi gna", сега и песен от Оцко се говори че ще има, но не вярвам вече. То и дует с Азис имаше, дует с Алисия и какво ли не, а нищо не излезе.

 

 

Най-добрата песен на Андреа. Когато Кости беше най-добрият композитор, златни времена.

И на мен ми е много любима. В топ 3. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уж има чалга версия на "Mi gna", сега и песен от Оцко се говори че ще има, но не вярвам вече. То и дует с Азис имаше, дует с Алисия и какво ли не, а нищо не излезе.

 

Ми тя да се мотае още.Те хората ще я забравят като певицата Андреа и ще се сещат за нея с други неща. Нека си прави чужди песни, но при нас вижда, че не се налагат и няма особен успех. По-важно е да събира лайкове на фотошопираните си снимки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Полудей на Андра още е хит, може би един от най-големите й или поне запомнени през последните 5-6 години.

 

Определено. Аз я чувам редовно от коли. "Полудей" и "Шефката" най-много съм чувал навън през 2018.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А пък аз като го казах не ми повярва. :3fdb8960598fa63e:

 

Според мен трябва да гласуваме за "Полудей" в Песен на годината. Кво като е стара, мачка ги всички до ден днешен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен трябва да гласуваме за "Полудей" в Песен на годината. Кво като е стара, мачка ги всички до ден днешен.

Естествено.Втория мегахит на чалгата след Шефката за 2018.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...