Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

И то доста бързо го мина, в инак замрял откъм гледания период. Браво, дано в дългосрочен план да чукне 10 милиона, та да не й е самотно на Десислава на върха на баладичните постижения. :D Само да я посъветва някой Анелия да си подбере добре песните за годината. Максимум още 3-4, за да не накърняват набързо пуснатите й флопове евентуалния успех на основните.

 

Сигурно е готова вече с 2-3 дуета поне. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Факт че Галена има "Феноменален" и участие в "Шефката", а Преслава "Да гори в любов", но Емануела има три тотални хита. Дори няма база за сравнение между нея и вечните бутани. Дори Анелия с "Зоопарк" и "Бръм" ги превъзхожда. А ако трябва да съм необективен като повечето тук - Джена също има два тотални хита "Хулиган" и "Яко ми е".

Link to comment
Сподели в други сайтове

и то само защото другото име с повече на брой истински хитове от тях- Джулия- все още не е толкова масово разпознаваемо, за да я възприема публиката като чак такава звезда.

Коя?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя имала не просто хитове, а чак истински? Кое точно им е истинското, кое им е хитовото? Дебютното и парче никой не го помни, т.е тия почти 10 милиона най-вероятно си ги е купила, дуета с Анелия е такъв хит, че никой не го брои за нейно парче, а Аня е супер низвергната. Колкото до есенното предложение, ако не беше новобранеца да припее 2 реда, съвсем да сме забравили че има такава изпълнителка.

 

Изобщо, с тия феноменални успехи, на Коя? горещо и препоръчвам да се отказва и да се обади при Зайка дали не търсят нова сервитьорка или нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя имала не просто хитове, а чак истински? Кое точно им е истинското, кое им е хитовото? Дебютното и парче никой не го помни, т.е тия почти 10 милиона най-вероятно си ги е купила, дуета с Анелия е такъв хит, че никой не го брои за нейно парче, а Аня е супер низвергната. Колкото до есенното предложение, ако не беше новобранеца да припее 2 реда, съвсем да сме забравили че има такава изпълнителка.

 

Изобщо, с тия феноменални успехи, на Коя? горещо и препоръчвам да се отказва и да се обади при Зайка дали не търсят нова сервитьорка или нещо.

Честно казано, вече по-добре да идва Какво?

Коя? доста се помъчи, че и нас се опитва да измъчи. Следващата!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано, вече по-добре да идва Какво?

Коя? доста се помъчи, че и нас се опитва да измъчи. Следващата!

"Кое?" ли ще бъде следващият нов изпълнител :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Kondomcho:

 

Днеска топ коментарите на деня са за Bobito, който изтропа "Богови земльом ходе" на въпроса какво друго имала Преслава през 2018. И Lelqtian с "Коя не просто имала хитове, но и истиснки?" Голям смях веее!! Смехът е здраве! Да сте живи и здрави, малки шебечета! :* :*
Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се. Единствената чалгарка която буди някакво вълнение в мен, било то и неприятно. :3fdb8960598fa63e:

 

Е, ако вълнението е неприятно защо се радваш? Или викаш каквото и да е, все пак е вълнение... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, ако вълнението е неприятно защо се радваш? Или викаш каквото и да е, все пак е вълнение... :3fdb8960598fa63e:

Това е от малкото приятни. Все пак другите са ми безлични и изобщо нямам интерес към тях. Тъпи бездарни мутреси, които се вживяват като певици. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен почна да ме кефи след няколко слушания :D

Няголета е сила, къде я слагаш сред въпросителните местоимения. Пуска песен на високосна, но винаги вади хит!

 

Някой има ли "Неверници" на Джена? Да ми метне едно линкче .. :)

Това "Принц Аладин" ли беше? Култова песен, бях я забравил.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е от малкото приятни. Все пак другите са ми безлични и изобщо нямам интерес към тях. Тъпи бездарни мутреси, които се вживяват като певици. :3fdb8960598fa63e:

 

Иначе продължаваш да мислиш онези кофти неща за нея, нали? Като я споменахме, няма ли да пуска песен? Искам нещо от сорта на "Най-добрата". А може и от този:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...