Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Няма да пуснат Моро му,която е единствения в последните години голям самостоятелен хит на Галена,а ще пуснат Дж-я ме издаде и Дъ босс.Като ще лъжеш поне лъжи с истински хитове на Галена. :1000 (29):

За съжаление, "Боса" се пуска повече от "Моро му". :bx:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Вчера за пореден път станахме свидетели на свада между Кондома и Минчев. След на намеса на г-жа модераторката стана ясно, че и двамата са наказани с бан. И в един момент влизам и виждам господина от Пловдив си пише, а Минчев с бан. Да се знае, че поемам инициатива да пиша на Момо всеки ден докато не обърне внимание по казуса и най- накрая да махнр правата на Стела и да се спре с шуробаджанащината във форума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера за пореден път станахме свидетели на свада между Кондома и Минчев. След на намеса на г-жа модераторката стана ясно, че и двамата са наказани с бан. И в един момент влизам и виждам господина от Пловдив си пише, а Минчев с бан. Да се знае, че поемам инициатива да пиша на Момо всеки ден докато не обърне внимание по казуса и най- накрая да махнр правата на Стела и да се спре с шуробаджанащината във форума.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И мен ме кефи колко е освободен. Прави си, квото си иска и 'ич не му дреме. Танците са убиец.

 

Песничката е добра, но няма да мине нашия химн от лятото. Карай де, то не може да се очаква, че всяка песен ще блъска по 60 млн.

За 23 часа направи 2.2 милиона! Абсолютен рекорд за сърбите. Смаза всякаква конкуренция! Песничката зарибява много, а танците дето' викаш са връх.. просто си го може човека.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами точно така беше. Дж-я ме издаде беше по в началото. Аз също се изненадах, че ги пуснаха, но не си измислям. Защо според теб ще лъжа точно за тези песни? Ако искаш вярвай, тук много други хора също са споделяли по колко пъти се пуска Галена, качвали са достатъчно сторита и клипчета. Ти мисли каквото си искаш. В какъв свят живееш? Не всички си измисляме разни неща и да ги пишем по форумите. Още по-малко бих си измисляла за песни за да изпъкне Галена. Не съм в 3-ти клас.

Точно ти ли не си измисляш,за да изпъкне Галена? :1000 (29): Боже,жива да не бях!! Всички помним изпълненията ти от лятото

 

След Галена сега явно е времето да хвалите сръбския дебил. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно ти ли не си измисляш,за да изпъкне Галена? :1000 (29): Боже,жива да не бях!! Всички помним изпълненията ти от лятото

 

След Галена сега явно е времето да хвалите сръбския дебил. :mf_surrender:

 

Не виждаш ли, че и други хора ти казват, че "The Boss" се пуска? А невъзможто ли е някога да пуснат по-стара песен, различна от въртените в момента? Какви доводи имаш за да твърдиш, че лъжа... Лятото да не би да съм лъгала за нещо свързано с Галена? Лъжите и замазването на факти го правихте вие. И продължавате все още. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава - Следващият, моля!

 

Coming soon

 

"Да гори" вече почти се изравни с шефските дневни гледания и Преси бърза да пусне ново предложение. :3fdb8960598fa63e: Страхотно, нямам търпение. <3

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...