Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ерудираната и високо интелигентна читателка на облагородяваща душата литература, току-що нарече всички, които харесват "Феноменален" безмозъчни същества. 1000%20(29).gif И изобщо не си поплю.

 

Иначе, ако нея някой я окачестви като старомодна, застаряваща лелка, харесваща шлагерни ретро бози, ще настане Трета Световна.

 

 

Хубаво е да мериш с еднакъв аршин в живота, но не винаги се получава. :confused:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ерудираната и високо интелигентна читателка на облагородяваща душата литература, току-що нарече всички, които харесват "Феноменален" безмозъчни същества. 1000%20(29).gif И изобщо не си поплю.

 

Иначе, ако нея някой я окачестви като старомодна, застаряваща лелка, харесваща шлагерни ретро бози, ще настане Трета Световна.

Хубаво е да мериш с еднакъв аршин в живота, но не винаги се получава. :confused:

Нямам проблем да ме наречеш "старомодна" и "застаряваща лелка", нито ще настане каквото и да било в подобен случай! Я иди да ми изпросиш бан при Стела, че нарекох почитателите на Галините песньовки от тази година "безмозъчни", не си ли писал вече ЛС-та?!

Лошото, обаче е, че (старомодна или не), излизам доста повече от теб и не разчитам на разкази на други хора за това кое къде и как се пуска. И не, Галена със сигурност не е най-въртяната в момента по клубове! Но не ридай, не е късно и да се добере до тази позиция, просто няма да е с песните за малоумни "Феноменален" и "Шефката"!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, не може да съдиш за нас и да ни даваш оценки по това какви песни слушаме. Ти само тежки лирични песни ли слушаш? И така да е - ок! И аз ги слушам, но харесвам и купонджийски и весели песни. Не виждам нещо лошо в това. Ако искаш ги харесвай. Противоречиш си много обаче в момента. Дай всички да пеят за майката, за Бог, за бащата, за децата за да си доволна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, не може да съдиш за нас и да ни даваш оценки по това какви песни слушаме. Ти само тежки лирични песни ли слушаш? И така да е - ок! И аз ги слушам, но харесвам и купонджийски и весели песни. Не виждам нещо лошо в това. Ако искаш ги харесвай. Противоречиш си много обаче в момента. Дай всички да пеят за майката, за Бог, за бащата, за децата за да си доволна.
"Да гори в любов" не е нито за майката, нито за бащата, нито за децата... И пак е по-оригинален от всичките текстове на Галя за 2018, взети накуп. Тъй че, не вървиш! И не прави опити да влизаш в словесни спорове с мен, нали знаеш, че няма как да стане равностойна битка...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да оправим вкуса от глупавите песни на Галена тази година и да послушаме стойностна музика:

 

:Vishenka_05:

 

И мен ме натрови възхваляването на Шефката. А разликите със Зоопарка са от земята до небето.

Самата Галена ми опротивя някак тук, а ми беше любимка. Феноменален ме кефи като музика, но като текст и изпяване - не. И е сезонен хит.

 

За съжаление, Преса държи хита на годината и един хит е достатъчен, за да се отчете, че годината е твоя.

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само виж как си противоречат. Обявяват като по-силна година тази на Преслава от на Галена, а първата има само един хит "Да гори в любов", а при Галена има два истински хита, "Шефката" и "Феноменален". Другите й песни, които е пуснала през годината също са хитове, но не са на техния ранг. Просто карат да клони везната в полза на Галена.

За пореден път я смаза със силни проекти, изпипани клипове и продукция на световно ниво.

Преслава има два хита. Ако ''Обратно в играта'' не беше такъв нямаше да навърти тези милиони. Тезата, че се показва много не върви - ако един трак не се харесва колкото и да се показва няма да натрупа тези гледания.

От друга страна - Преслава тази година е пуснала за българския пазар две песни докато Галена пет. Как везните няма да клонят към нея ?

Друг е въпроса, че ако тази година имаше награди то ''Да гори в любов'' най-много отговаря на критериите за ''Песен на годината''. :3fdb8960598fa63e:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А за Yaneva кое е стойностна песен и стойностен текст? Защото сега се сещам, че за #Нищо беше казала, че текста отново е писан от любимия й лексикон от 4-ти клас :3fdb8960598fa63e: Няма угодоя!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Да гори в любов" не е нито за майката, нито за бащата, нито за децата... И пак е по-оригинален от всичките текстове на Галя за 2018, взети накуп. Тъй че, не вървиш! И не прави опити да влизаш в словесни спорове с мен, нали знаеш, че няма как да стане равностойна битка...

Буквално нямаш право да наричаш текст, който е 1:1 преведен от един от най-големите световни хитове в последните години, оригинален.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:Vishenka_05:

 

И мен ме натрови възхваляването на Шефката. А разликите със Зоопарка са от земята до небето.

Самата Галена ми опротивя някак тук, а ми беше любимка. Феноменален ме кефи като музика, но като текст и изпяване - не. И е сезонен хит.

 

За съжаление, Преса държи хита на годината и един хит е достатъчен, за да се отчете, че годината е твоя.

Ще намразя Галена заради тия двамата! Еднакво досадни са с Фаст-овата обсебеност по Преса. Но Фаст поне не ползва модераторските си права, за да заплашва потребители и да се пъчи!

Защо днес е банннат Слав, например? Щото се озъбил на "шефа", пък лятото като ме наричаше каква ли не, нямаше бан, разбира се! И после ми говорят за мерене с един аршин... :mf_surrender:

 

Пък, нали, Екстра-та беше писнала преди няколко вечери, щото била стара и имала заешки зъби! Сякаш всички трябва да си зашият лица като Галя, за да угодят...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Друг е въпроса, че ако тази година имаше награди то ''Да гори в любов'' най-много отговаря на критериите за ''Песен на годината''. :3fdb8960598fa63e:

 

А "Режим Неприлична" отговаряше ли на критериите, че стана песен на годината?

При наличието на Кой, Дай ми..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам проблем да ме наречеш "старомодна" и "застаряваща лелка", нито ще настане каквото и да било в подобен случай! Я иди да ми изпросиш бан при Стела, че нарекох почитателите на Галините песньовки от тази година "безмозъчни", не си ли писал вече ЛС-та?!

Лошото, обаче е, че (старомодна или не), излизам доста повече от теб и не разчитам на разкази на други хора за това кое къде и как се пуска. И не, Галена със сигурност не е най-въртяната в момента по клубове! Но не ридай, не е късно и да се добере до тази позиция, просто няма да е с песните за малоумни "Феноменален" и "Шефката"!

 

То няма как да ти вярваме, че излизаш, при положение, че твърдиш, че "Шефката" и "Феноменален" не се пускат достатъчно. 1000%20(29).gif

 

А това къде аз излизам, какво правя, когато ме няма тук и откъде пиша, изобщо не ти влиза в работата. Сдаваш багажа от нерви вече и се опитваш да засягаш хората, мислейки си, че голяма болка си им причинила. Сценарият при теб е ясен още от самото ти завръщане във форума. Спориш-спориш и като видиш, че няма да стане на твойта - хората са прости и безмозъчни. Ти си най-умната, Янева, така е.

 

Между другото напоследък си личи, че не влизаш в добро настроение във форума. Видя, че хората масово гласуват за Стела и Боровинката за Потребителка на годината (така мечтаната от теб награда, която много пъти тропна по масата, че искаш и очакваш) и изведнъж се обърна против Галена, захареса Преслава, обвиняваш, че хората лъжат какво се пускало по заведенията, поставяш въпроси кой бил адекватен и кой не, че гласувал за Blueberry като обективен потребител. Изобщоооо много интересни промени при теб. Прозрачни мотиви, прозрачни промени. :3fdb8960598fa63e:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А за Yaneva кое е стойностна песен и стойностен текст? Защото сега се сещам, че за #Нищо беше казала, че текста отново е писан от любимия й лексикон от 4-ти клас :3fdb8960598fa63e: Няма угодоя!

 

Между стойностен и интересен, със зарибяващи фрази, има разлика. Разбира се, че на такава мелодия като "Феноменален" не може да сложи стойностен текст ("От извора", "Аз съм с теб", "Отказвам да приема", "Откраднат миг"), но не и да пее "уникален - феноменален", "слагай отпечатък", "няма ти прощавам"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото напоследък си личи, че не влизаш в добро настроение във форума. Видя, че хората масово гласуват за Стела и Боровинката за Потребителка на годината (така мечтаната от теб награда, която много пъти тропна по масата, че искаш и очакваш) и изведнъж се обърна против Галена, захареса Преслава, обвиняваш, че хората лъжат какво се пускало по заведенията, поставяш въпроси кой бил адекватен и кой не, че гласувал за Blueberry като обективен потребител. Изобщоооо много интересни промени при теб. Прозрачни мотиви, прозрачни промени. :3fdb8960598fa63e:
:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Само за това не се бях сетила...

 

Бъзиках се, че ще продам и аз всичко като Ванча за награда "мега звезда" на форума, за какви потребителки на годината говориш? :1000 (10):

 

Ти наистина не притежаваш и грам капацитет, що се касае до интелект и разсъждение, обаче! Много е страшно...

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Само за това не се бях сетила...

 

Бъзиках се, че ще продам и аз всичко като Ванча за награда "мега звезда" на форума, за какви потребителки на годината говориш? :1000 (10):

 

Ти наистина не притежаваш и грам капацитет, що се касае до интелект и разсъждение, обаче! Много е страшно...

Просто всеки съди по себе си.

Явно сега тия награди са много важни.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Да гори в любов" не е нито за майката, нито за бащата, нито за децата... И пак е по-оригинален от всичките текстове на Галя за 2018, взети накуп. Тъй че, не вървиш! И не прави опити да влизаш в словесни спорове с мен, нали знаеш, че няма как да стане равностойна битка...

 

Добре, ние дето сме с по една мозъчна гънка не ги разбираме тия неща. Ти си човек, който страда от мания да се доказва, да парадира, да се изтъква над другите. На кого обаче? Тук в рамания ли? Щом това те прави щастлива, добре. Ето с този коментар го доказваш отново. Не съм вървяла.... Чакаш някой да ти противоречи за нещо и се обръщаш да нападаш веднага. Ако бях на твоето мнение нямаше да кажеш нито дума от това. Щеше и на мен да дадеш плюс с иконка с наздравица, както правиш с всички, които споделят едно мнение с теб. Мислиш, че не можеш да имаш равностойна битка с мен? Много обичаш да окачествяваш хората, като недостойни да спорят с теб и неравностойни. Всички видяхме, че искаше да има категория Мега звезда на форума с очакванията да я спечелиш ти и направи недоволни изказвания, че желанието ти не беше уважено. Отиде ти наградата... Мисля, че трябва да се научиш да уважаваш мнението на другите, особено когато не съвпада с твоето.

:Vishenka_05:

 

И мен ме натрови възхваляването на Шефката. А разликите със Зоопарка са от земята до небето.

Самата Галена ми опротивя някак тук, а ми беше любимка. Феноменален ме кефи като музика, но като текст и изпяване - не. И е сезонен хит.

 

За съжаление, Преса държи хита на годината и един хит е достатъчен, за да се отчете, че годината е твоя.

 

Ти дето днес си с един акъл, утре с друг и се нагаждаш и въртиш, като мешена скара, по-добре замълчи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто всеки съди по себе си.

Явно сега тия награди са много важни.

Проекция се нарича това.

Пък на мен даже през акъла не ми е минало, даже с Боровинката си пишем ЛС за дискотеки и такива неща, какво остава до това да мисля коя за какво била номинирана! :feminist_en:

 

Просто със Стела опротивяват вече и е редно някой да им го каже! Боли ме мене дедовата за наградите им, за Галята им, за "Шефката" им!

И диалозите му със Слав бяха мега дразнещи. Тяхната работа със Стела е както беше с нейната с Джиджа. Видяхме после какво стана...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А "Режим Неприлична" отговаряше ли на критериите, че стана песен на годината?

При наличието на Кой, Дай ми..

Не. ''Песен на 2013'' беше ''Правена съм за ръцете ти''. Куп фенски класации го доказаха. Немска нямаше никаква фенска маса и пак финишира на второ място след ''Кой''. :)

А ''Кой'' взе заслужената ''Дует на годината''.

И нека се върнем на темата Преслава.

Как тази година е слаба за Преслава ?

''Не се изтриваш'' почти ВСИЧКИ седмици правеше над 100 хиляди гледания през изминалата 2018 година. ''Просто шоу'' от много време е под 50к, но тук се разказва как се е развила през 2018. По тази логика трака на Преслава направи същото.

''Обратно в играта'' имала голям късмет - ми колко песни имат този ''късмет'' и не стигат и до 6 милиона ? Ако една песен не се харесва няма как да направи тези гледания и да продължава активно да трупа седмица и седмица. Някак си е малко нереално тук ''Дай ми любов'' с половината гледания и доста по-малко лайкове да се изкарва супер хит а песента на Преслава едва ли не провал. Ми да - не е на нивото на ''Да гори в любов'' и ''Обратно в играта'', но и ''Феноменален'' не е на нивото на ''Пей, сърце'', но никой не отрича, че е хит.

За ''Да гори в любов'' думите се излиши. 11 милиона за три месеца. Разби всички песни по лайкове и споделяния във фейсбук. Три месеца след премиерата си прави по приблизително 70к на ден и продължава да е плътно зад уж хитовете на зимата.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Само за това не се бях сетила...

 

Бъзиках се, че ще продам и аз всичко като Ванча за награда "мега звезда" на форума, за какви потребителки на годината говориш? :1000 (10):

 

Ти наистина не притежаваш и грам капацитет, що се касае до интелект и разсъждение, обаче! Много е страшно...

 

Ама то тази вечер се оказа, че ти за бая неща си се базикала.

 

Наричаше Преслава с най-долните епитети, показваше откровена омраза.

 

Наградата си казвала, че е твоя и я искаш не знам колко пъти вече...

 

Пролетта ти казахме, че си раздвижила Рама, като се появи, ти се провъзгласи за "Двигател на форума" едва ли не.

 

 

Ако ти имаш проблеми с паметта, ние нямаме.

 

Стела и Боровинката - тотални лидерки на наградите, днес едната според теб лъже и е безмозъчна, другата пък откъде на къде била обективна. Ами злобна си, имаш чувство за недооцененост просто и това е.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, ние дето сме с по една мозъчна гънка не ги разбираме тия неща. Ти си човек, който страда от мания да се доказва, да парадира, да се изтъква над другите. На кого обаче? Тук в рамания ли? Щом това те прави щастлива, добре. Ето с този коментар го доказваш отново. Не съм вървяла.... Чакаш някой да ти противоречи за нещо и се обръщаш да нападаш веднага. Ако бях на твоето мнение нямаше да кажеш нито дума от това. Щеше и на мен да дадеш плюс с иконка с наздравица, както правиш с всички, които споделят едно мнение с теб. Мислиш, че не можеш да имаш равностойна битка с мен? Много обичаш да окачествяваш хората, като недостойни да спорят с теб и неравностойни. Всички видяхме, че искаше да има категория Мега звезда на форума с очакванията да я спечелиш ти и направи недоволни изказвания, че желанието ти не беше уважено. Отиде ти наградата... Мисля, че трябва да се научиш да уважаваш мнението на другите, особено когато не съвпада с твоето.
Даже собствено мнение нямаш, повтаряш винаги тезите на другарчетата си, тъй като си слаба да се изправиш в спор сама!

Това за наградата "мега звезда" беше шега, но за да я разбереш, е необходимо чувство за хумор, каквото не притежаваш!

 

Ти пък, когато не харесваш някого и той е на различно мнение от твоето, злоупотребяваш и го банваш по свое усмотрение, тълкувайки уж факти, както ти е удобно!

 

Защо още не си ме баннала, нали те нарекох "безмозъчна"? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...