Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Вие хубаво,ама аз с моята бузанка какво да правя? Добре,че не се коментира често тук,че откъде ще вадя аргументи? :girl_cry2:

 

Да излиза с холограма по участия и светски събития и така. 1000%20(29).gif

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Тук много бързо се отписват изпълнителите. А с Галена от 2-3 години просто се случва това, което с Преслава се случва от 2010 насам- не е категорично изявена лидерка за цялата година, но успява да задържа интереса на публиката и понякога да прави хитове. А това трябва да говори достатъчно.

Покрай липсата на нови номер 1 звезди при жените най-вероятно ще си продължат така още дълго. За Джулия и аз нещо взех да се колебая дали може да стане номер 1, макар и несъмнено вече да си е Топ име. Да не говорим, че трябва да има повече нови опции за лидери, за да си отсее народа това, което иска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена и Джена в момента държат хитовете на сезона. Освен него можеше да включи и "Моро му" и щяхме да си вържем гащите за концерта.

 

Съгласете се просто, че това не е типичен фийт, много по-голямо участие има Галена в песента от един стандартен фийт изпълнител.

 

За правата е вярно това. Но простият народ много разбира от права... А и тия права Галена ще ги има, само да щракне с пръст.

Да, не е типичен фийт. Но все пак не е и типичен дует.

 

Няма как Галош да щрака с пръсти и квото каже да се случва. Фен не и е Пайнер, за да нарежда. Няма да си дадат правата на най големия хит на пряката си конкуренция.

 

 

 

Иначе съжалявам, че Да вдигнем шум е с тъпото Фики. С Тони щяха да направят още по голям хит песента. Просто тези му песни винаги са успешни без значение с Деса, Галош или Бурхан ще ги направи.

 

Иначе е глупост да твърдиш, че това не е мангалския химн на 2018. Няма мангал и турчин, който да не и се кефи.

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да имат равни партии, но е регистрирана като фийт и съответно е такъв по документи и официално. Толкова ли е трудно за разбиране? Това са фактите, независимо дали крайните потребители я възприемат като дует.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Джулия и аз нещо взех да се колебая дали може да стане номер 1, макар и несъмнено вече да си е Топ име.

 

Ма ти си мислел, че тази ще е номер 1? :roll1:

 

Ех, не падаш по гръб бе. :3fdb8960598fa63e:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да имат равни партии, но е регистрирана като фийт и съответно е такъв по документи и официално. Толкова ли е трудно за разбиране? Това са фактите, независимо дали крайните потребители я възприемат като дует.

 

Факт са и реалните гледания на песента, но ти не ги признаваш. До скоро щеше да признаеш трафика само от 1 клипче (под 50% от общия трафик), така че нека не си играем с думата "факт".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма ти си мислел, че тази ще е номер 1? :roll1:

 

Ех, не падаш по гръб бе. :3fdb8960598fa63e:

Както виждаш паднах по гръб. :1000 (29):

Но настоящата година несъмнено е най-силната в кариерата й и вече се вижда, че интересът към нея е голям. Логично е човек да се замисли дали в близкото бъдеще няма да се качи и по-нагоре. Но сякаш на концерта се видя, че това трудно ще стане. Въпреки, че получи прием и се доказа като ново силно име, каквото чалгата не е имала от години, сякаш не успя да накара всички да се шашнат. Искаше ми се след представянето й вече да няма спор дали има потенциал да стане лидерка, но нещо не се получи този ефект, за жалост.

Поне при мъжете имаме Денис. Радвам се, че парчето му задържа ниво на гледанията дори и без да е тотален комерс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакаме ли Шефката и Феноменален с над 200К на Нова година? :girl_witch:

Фаст аре на бас Шефката,Феном, и Грешка беше ще правят повече гледания от Да гори в любов !!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фаст аре на бас Шефката,Феном, и Грешка беше ще правят повече гледания от Да гори в любов !!!!!!!!!!!!!!!!!

Дреме ми. "Да гори в любов" завършва годината с повече гледания и от трите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак се размечтаха тука...

 

Обсъждана тази година по медии и тв беше Позна ли ме на Азис.

Дали и Азис помни, че е пускал песен? Аз и дума не помня? Нито съм я чувал някъде, нито по Фен тв дори я въртят.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакаме ли Шефката и Феноменален с над 200К на Нова година? :girl_witch:

 

Оле, точно тва си мислех одеве, майна, дали Шефче може да гръмне с 200К. 1000%20(29).gif Вчера сме направили ~60K. Не знам какво да очакваме за НГ... с колко процента горе-долу се покачват най-големите хитове тогава?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле, точно тва си мислех одеве, майна, дали Шефче може да гръмне с 200К. 1000%20(29).gif Вчера сме направили ~60K. Не знам какво да очакваме за НГ... с колко процента горе-долу се покачват най-големите хитове тогава?

 

С 50 :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е важно и да тръгва автоматично или най-малкото да се показва отстрани,иначе едва ли когато повечето са на черешата ще тръгнат да търсят песни. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...