Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ти дето днес си с един акъл, утре с друг и се нагаждаш и въртиш, като мешена скара, по-добре замълчи.

Посочи примери, не говори наизуст. Каква е тази рационализация?

 

Проекция се нарича това.

Пък на мен даже през акъла не ми е минало, даже с Боровинката си пишем ЛС за дискотеки и такива неща, какво остава до това да мисля коя за какво била номинирана! :feminist_en:

 

Просто със Стела опротивяват вече и е редно някой да им го каже! Боли ме мене дедовата за наградите им, за Галята им, за "Шефката" им!

И диалозите му със Слав бяха мега дразнещи. Тяхната работа със Стела е както беше с нейната с Джиджа. Видяхме после какво стана...

Да, проекция - любимият ми защитен механизъм. Почти колкото рационализацията.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Просто всеки съди по себе си.

Явно сега тия награди са много важни.

 

Като не са важни, що и двамата се бутате да гласувате бе?

 

Егати лицемерните, отричащи истината, двуличници сте.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не. ''Песен на 2013'' беше ''Правена съм за ръцете ти''. Куп фенски класации го доказаха. Немска нямаше никаква фенска маса и пак финишира на второ място след ''Кой''. :)

А ''Кой'' взе заслужената ''Дует на годината''.

И нека се върнем на темата Преслава.

Как тази година е слаба за Преслава ?

''Не се изтриваш'' почти ВСИЧКИ седмици правеше над 100 хиляди гледания през изминалата 2018 година. ''Просто шоу'' от много време е под 50к, но тук се разказва как се е развила през 2018. По тази логика трака на Преслава направи същото.

''Обратно в играта'' имала голям късмет - ми колко песни имат този ''късмет'' и не стигат и до 6 милиона ? Ако една песен не се харесва няма как да направи тези гледания и да продължава активно да трупа седмица и седмица. Някак си е малко нереално тук ''Дай ми любов'' с половината гледания и доста по-малко лайкове да се изкарва супер хит а песента на Преслава едва ли не провал. Ми да - не е на нивото на ''Да гори в любов'' и ''Обратно в играта'', но и ''Феноменален'' не е на нивото на ''Пей, сърце'', но никой не отрича, че е хит.

За ''Да гори в любов'' думите се излиши. 11 милиона за три месеца. Разби всички песни по лайкове и споделяния във фейсбук. Три месеца след премиерата си прави по приблизително 70к на ден и продължава да е плътно зад уж хитовете на зимата.

'

Миличко, това е несериозно. Дори няма да го коментирам. Само ще ти припомня да си гледаш изпълнението на Галена и Фики на тази песен, сам ще видиш приема. Да не говорим, че Камелия също каза, че това е един вечен хит и ще оставе във времето. Правена съм за ръцете ти беше хубава песен, но мина и замина. А Кой все още е актуална.

 

Преслава НЯМА слаба година, просто годината й е ПО-СЛАБА, в сравнение с тази на Галена. Но честно казано ми писна цяла вечер да се обяснявам и впускам в излишни писания. Това е моето мнение и няма как да се промени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като не са важни, що и двамата се бутате да гласувате бе?

 

Егати лицемерните, отричащи истината, двуличници сте.

Що да не гласувам?

Не ми е важно да се кича с почести. Право на вот има всеки.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като не са важни, що и двамата се бутате да гласувате бе?

 

Егати лицемерните, отричащи истината, двуличници сте.

Ами ако толкова мразех Стела, дали щях да я слагам в категориите, в които съм я посочила...

Такива като вас си умират някой да им "завижда", да ги "мрази". А аз просто ви заявявам открито и откровено, че ставате нагли, досадни (слабо казано) и опротивявате на доста народ тук! За Стела има хора, които отдавна се канят да правят теми за сваляне на правата, отделно на което.

 

Кое не можеш да преживееш от казаното, та тръгваш да мешаш поведението ви във форума с някакви "награди"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не. ''Песен на 2013'' беше ''Правена съм за ръцете ти''. Куп фенски класации го доказаха. Немска нямаше никаква фенска маса и пак финишира на второ място след ''Кой''. :)

А ''Кой'' взе заслужената ''Дует на годината''.

И нека се върнем на темата Преслава.

Как тази година е слаба за Преслава ?

''Не се изтриваш'' почти ВСИЧКИ седмици правеше над 100 хиляди гледания през изминалата 2018 година. ''Просто шоу'' от много време е под 50к, но тук се разказва как се е развила през 2018. По тази логика трака на Преслава направи същото.

''Обратно в играта'' имала голям късмет - ми колко песни имат този ''късмет'' и не стигат и до 6 милиона ? Ако една песен не се харесва няма как да направи тези гледания и да продължава активно да трупа седмица и седмица. Някак си е малко нереално тук ''Дай ми любов'' с половината гледания и доста по-малко лайкове да се изкарва супер хит а песента на Преслава едва ли не провал. Ми да - не е на нивото на ''Да гори в любов'' и ''Обратно в играта'', но и ''Феноменален'' не е на нивото на ''Пей, сърце'', но никой не отрича, че е хит.

За ''Да гори в любов'' думите се излиши. 11 милиона за три месеца. Разби всички песни по лайкове и споделяния във фейсбук. Три месеца след премиерата си прави по приблизително 70к на ден и продължава да е плътно зад уж хитовете на зимата.

Грешка беше има 65 к лайка

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как да не я обича човек xaxax

обаче навсякъде пеее НАЖИВО ! Евала.

След това cringe видео разбирам защо последните 10 години важат само Галена и Преслава. Едната има страшен контакт с публиката и напълно подкрепям казаното от чушка в предишните страници, а другата ги печели с харизма! Други през всичките години от 2008 насам също са имали хитове и успешни години, но най коментираните пак са оставали точно Г и П! К'во да се прави. :dontknow:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

'

Миличко, това е несериозно. Дори няма да го коментирам. Само ще ти припомня да си гледаш изпълнението на Галена и Фики на тази песен, сам ще видиш приема. Да не говорим, че Камелия също каза, че това е един вечен хит и ще оставе във времето. Правена съм за ръцете ти беше хубава песен, но мина и замина. А Кой все още е актуална.

 

Преслава НЯМА слаба година, просто годината й е ПО-СЛАБА, в сравнение с тази на Галена. Но честно казано ми писна цяла вечер да се обяснявам и впускам в излишни писания. Това е моето мнение и няма как да се промени.

Да, ''Кой'' е най-добрия прием в кариерата на Галена и заслужено си взе наградата за ''Дует на годината''. Приема на ''Дай ми'' няма смисъл да си го пускам - всички помним какъв беше. Камелия го каза и за ''Като те почна'' на Кали а този трак дори не беше номиниран за ''Песен на годината''. :)

Да, ти сам го каза - твоето мнение. Моето е, че Преслава има по-силна година от тази на Галена и също няма как да се промени. Дано все пак следващата година Преслава е по-активна. От две-три години предлага само по три песни на година. Време е да почне да бълва като преди!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами ако толкова мразех Стела, дали щях да я слагам в категориите, в които съм я посочила...

Такива като вас си умират някой да им "завижда", да ги "мрази". А аз просто ви заявявам открито и откровено, че ставате нагли, досадни (слабо казано) и опротивявате на доста народ тук! За Стела има хора, които отдавна се канят да правят теми за сваляне на правата, отделно на което.

 

Кое не можеш да преживееш от казаното, та тръгваш да мешаш поведението ви във форума с някакви "награди"?

 

Ти си хитра хиена, въртиш си някакви свои схеми, не ми излизай с номера "Ако толкова мразех Стела, щях ли бла-бла-бла".

 

Ти мислиш, че тя е малоумница и ако я харесваше, както твърдиш, щеше ли днес да й го намекваш индиректно и по толкова нагъл начин?

 

Само един простак може да слага хора под общ знаменател, че били тъпи и безмозъчни задето се кефили на дадена песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти си хитра хиена, въртиш си някакви свои схеми, не ми излизай с номера "Ако толкова мразех Стела, шях ли бла-бла-бла".

 

Ти мислиш, че тя е малоумница и ако я харесваше, както твърдиш, щеше ли днес да й го намекваш индиректно и по толкова нагъл начин?

 

Само един простак може да слага хора под общ знаменател, че били тъпи и безмозъчни задето се кефили на дадена песен.

Нищо не правя индиректно - просто наскоро се опитах с по-мек тон и по-подбрани думи да ти кажа същото, по повод твое отношение към Ванчо - да си заминавал, прав му път и т.н. Попитах те защо така и написах, ами дай да си останем само ние във форума. Четейки днес и как сте се държали със Слав - високомерно и отгоре, реших, че явно не разбирате от по-нормално и заобиколно говорене за промяна в цялостното ви поведение, та реших, че ще ви покажа, че мога и по друг начин!

Никога не си взимате бележка и не показвате самокритичност. Точно най-просташки, тръгвате да търсите други причини за отправените ви забележки (в случая - аз не харесвам малоумното ви поведение с някои потребители, а вие се оправдавате с това, че просто ви завиждам за някакви награди)...

 

Да, смятам се за по-умна от вас! Ако това е грешно, то мога да бъда съдена!

Не, не ми е минавало през ума, че някой си имал повече гласове в дадени категории. Ако ми пукаше за това, щях да си го кажа. Научила съм се за моите години да не тая нищо в себе си и да признавам гласно всичко, което имам като мисли и чувства. Живее се по-лесно, опитай!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даже собствено мнение нямаш, повтаряш винаги тезите на другарчетата си, тъй като си слаба да се изправиш в спор сама!

Това за наградата "мега звезда" беше шега, но за да я разбереш, е необходимо чувство за хумор, каквото не притежаваш!

 

Ти пък, когато не харесваш някого и той е на различно мнение от твоето, злоупотребяваш и го банваш по свое усмотрение, тълкувайки уж факти, както ти е удобно!

 

Защо още не си ме баннала, нали те нарекох "безмозъчна"? :3fdb8960598fa63e:

 

Изобщо не съм видяла другия коментар преди да пусна моя. И да не ти харесва, това е моето мнение. Ето, пред теб съм и съм готова да споря. И то сама за твоя голяма изненада. Нямам нужда от други хора за да ти кажа какво мисля. В момента ти също повтаряш чужди думи и ги използваш срещу мен. Пропускаш този факт нещо... Досега не съм слагала бан на никой, само защото е бил на мнение, различно от моето.

 

Не ме карай да ти вадя колко пъти съм слагала банове на хора, които са те обиждали. Ти света вода ли си, нима не обиждаше Слави? Защо не ме попиташ, защо не съм баннала теб тогава? Двойният ти стандарт се показа, а говориш на мен.

 

Обърна се срещу мен, само защото не харесваш последните песни на Галена. Обвини ме, че лъжа за песните, които съм чула, а имаш очи да твърдиш, че не се пускат. У вас може и да не се пускат, така е.

 

Веднъж да си ме чула да се изтъквам с нещо тук? Няма и да ме чуеш, докато ти постоянно чакаш някой да те потупа по рамото, че си най-умната тук. Аз се радвам, че съм се доказала в работата и живота си извън форума, на теб оставям да се доказваш тук. Бъди щастлива!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не правя индиректно - просто наскоро се опитах с по-мек тон и по-подбрани думи да ти кажа същото, по повод твое отношение към Ванчо - да си заминавал, прав му път и т.н. Попитах те защо така и написах, ами дай да си останем само ние във форума. Четейки днес и как сте се държали със Слав - високомерно и отгоре, реших, че явно не разбирате от по-нормално и заобиколно говорене за промяна в цялостното ви поведение, та реших, че ще ви покажа, че мога и по друг начин!

Никога не си взимате бележка и не показвате самокритичност. Точно най-просташки, тръгвате да търсите други причини за отправените ви забележки (в случая - аз не харесвам малоумното ви поведение с някои потребители, а вие се оправдавате с това, че просто ви завиждам за някакви награди)...

 

Да, смятам се за по-умна от вас! Ако това е грешно, то мога да бъда съдена!

Не, не ми е минавало през ума, че някой си имал повече гласове в дадени категории. Ако ми пукаше за това, щях да си го кажа. Научила съм се за моите години да не тая нищо в себе си и да признавам гласно всичко, което имам като мисли и чувства. Живее се по-лесно, опитай!

 

Няма какво да опитвам - аз и в момента правя това, което ти твърдиш, че практикуваш - напълно откровен съм.

 

Но имам добра памет и помня как дълго време повтаряше, че искаш голямата награда на форума, че си била сензацията на годината, двигателят на Рамания, с най-интересните теми...

 

Всички го помнят. Сега изведнъж казваш, че си се базикала. Ахааа, ами просто не звучи сериозно от твоята уста.

 

Ето, напълно директен съм.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо не съм видяла другия коментар преди да пусна моя. И да не ти харесва, това е моето мнение. Ето, пред теб съм и съм готова да споря. И то сама за твоя голяма изненада. Нямам нужда от други хора за да ти кажа какво мисля. В момента ти също повтаряш чужди думи и ги използваш срещу мен. Пропускаш този факт нещо... Досега не съм слагала бан на никой, само защото е бил на мнение, различно от моето.

 

Не ме карай да ти вадя колко пъти съм слагала банове на хора, които са те обиждали. Ти света вода ли си, нима не обиждаше Слави? Защо не ме попиташ, защо не съм баннала теб тогава? Двойният ти стандарт се показа, а говориш на мен.

 

Обърна се срещу мен, само защото не харесваш последните песни на Галена. Обвини ме, че лъжа за песните, които съм чула, а имаш очи да твърдиш, че не се пускат. У вас може и да не се пускат, така е.

 

Веднъж да си ме чула да се изтъквам с нещо тук? Няма и да ме чуеш, докато ти постоянно чакаш някой да те потупа по рамото, че си най-умната тук. Аз се радвам, че съм се доказала в работата и живота си извън форума, на теб оставям да се доказваш тук. Бъди щастлива!

Няма защо да ми харесва или не! Аз казах, каквото имам да казвам! Ако ще ти е по-удобно да го обясниш с това, че ти завиждам за награди и категории - ок. Това само показва липсата на каквато и да било рефлексия, що се касае до поведението ти и отношението като личност и модератор тук! Само да не стане после като с Джиджо, който от твой приятел и хрътка във форума, се превърна във враг, разнасяйки и подробности от личния ти живот, за които аз бях една от малкото, които те защитиха тогава!

В комуникацията си със Слав не съм го обиждала, а диагностицирала и терапевтирала! Поводи за банове е нямало, но ти винаги можеш да си измислиш, поне това умееш, макар и там да има по какво да бачкаш!

 

Кой къде се е доказал не е обект на нашия разговор - та ти само с това ей сегичка се изтъкна и показа, че всъщност има къде да съм го видяла тук!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма какво да опитвам - аз и в момента правя това, което ти твърдиш, че практикуваш - напълно откровен съм.

 

Но имам добра памет и помня как дълго време повтаряше, че искаш голямата награда на форума, че си била сензацията на годината, двигателят на Рамания, с най-интересните теми...

 

Всички го помнят. Сега изведнъж казваш, че си се базикала. Ахааа, ами просто не звучи сериозно от твоята уста.

 

Ето, напълно директен съм.

Аз също имам много добра памет и затова ти цитирам точния момент, в който вече бях издразнена - и той няма общо с каквито и да било номинации, а с отношение към конкретен човек - Ванчо! Тогава бях мека и опитах с добро, заради позитивните неща, които съм виждала от теб!

Не пролича да си ме разбрал, даже ми отговори да си заминавал и прав му път!

С доброто приключвам, очевидно няма да стане така! Ето, аз също съм много откровена! В диалога ти със Слав, той беше правият. Ти се държеше арогантно. Един път, да заплашиш Серботинче, че ще му издействаш бан, може и да е смешно. Но стане ли тенденция, вече дразни!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая война няма да приключи дори и като Преслава и Галена залезнат . Преслава е със силна година но за сметка на това няма продукция. Дори всяка от двете да пусне слаба песен тя пак се превръща във хит и не знам за какво се спори и защо е само между тях двете . За мен с най-силна година е Емануела .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя диагностицирала и терепевтирала! :roll1:

 

Жено, слез на земята.

...Каза човекът, който щял да става глобален модератор и да раздава банове за цвят! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма защо да ми харесва или не! Аз казах, каквото имам да казвам! Ако ще ти е по-удобно да го обясниш с това, че ти завиждам за награди и категории - ок. Това само показва липсата на каквато и да било рефлексия, що се касае до поведението ти и отношението като личност и модератор тук! Само да не стане после като с Джиджо, който от твой приятел и хрътка във форума, се превърна във враг, разнасяйки и подробности от личния ти живот, за които аз бях една от малкото, които те защитиха тогава!

В комуникацията си със Слав не съм го обиждала, а диагностицирала и терапевтирала! Поводи за банове е нямало, но ти винаги можеш да си измислиш, поне това умееш, макар и там да има по какво да бачкаш!

 

Кой къде се е доказал не е обект на нашия разговор - та ти само с това ей сегичка се изтъкна и показа, че всъщност има къде да съм го видяла тук!

 

Във втори коментар обсъждаш отношенията ми с други хора без да си много запозната. Голямо желание имате да станем врагове явно... Голям анализатор си на човешките отношения и умове. Самата ти не се ли заяждаше с Ванчо, а сега скачаш, като майка орлица да го защитаваш. Същото се отнася и за Слави. Ама, дааа.. сори, ти не се заяждаш с хората, ти терапевтираш. На наградите ще помоля Фаст да ти даде специална награда за Терапевт на Рамания. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен с най-силна година е Емануела .

 

Амиии да, но все пак PRESLAVA vs. GALENA си остава най-актуалната война тук. А хората навън си имат нова любимка и това е Емануела :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...