Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Точка по точка:

1. Няма как да знаеш дали се слуша във всички 257 града в България.Пък и повечето хора тук са от малките градове,където знаем какво е преобладаващото население. :3fdb8960598fa63e:

2.Споменаха я само веднъж и то в началото на Биг Брадър.Да не броим колко пъти пък споменаха Преслава,че даже пуснаха и "Новата ти" За изпълненията на Емануела и Анелия да не говорим.Също така през 2015 пуснаха и "Секс за ден" на Андреа в Брадъра.Нима това я прави най-големия хит на 2015 или на Андреа? :3fdb8960598fa63e:

3.Естествено,че ще я налапат след като изнедващо има някакви инструменти в нея.Това не е повод за гордост Мотел,Хабиби,Шушана и песните на Ивана са по-свирени от оркестри.

4.Това няма какво да го коментирам.Зоопарк и Луда по тебе имат повече.След някой друг месец ще я изпреварят и Да гори в любов,Грешка беше и евентуално По такива си падам

5.По какво съдиш,че е най-големия му хит? Гледания? Тази има почти 18 милиона.

Сами се издавате колко сте незаинтерисовани от творчеството на Тони 100раро в опитите си да възхвалявате Галс

6.Кавър на кавъра и то хит.Оставаше и да не е успешна щеше да е баси големия удар за Галена и вас. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

В четвъртък, на ретро в Ревю София:

 

Ивана, Галена, Преслава... Ивана, Галена, Преслава...

 

 

Вик, Празник всеки ден, Най- добрата, Убиец на любов, Нещо нетипично.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че кой ги кара да страдат? :3fdb8960598fa63e:

 

Поздрав с още един по-голям хит на 2018:

 

 

И тя има повече гледания. Хит! :Vishenka_05:

Добре, че беше Грешка беше, че тази да се върне в топ 100 на попнейбъла. Иначе беше замръзнала на 10 милиона...

 

И реално не ебчак такъв хит. Събра гледания от интерес към млафия Стораро, а сега се показва често след Грешка беше.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точка по точка:

1. Няма как да знаеш дали се слуша във всички 257 града в България.Пък и повечето хора тук са от малките градове,където знаем какво е преобладаващото население. :3fdb8960598fa63e:

2.Споменаха я само веднъж и то в началото на Биг Брадър.Да не броим колко пъти пък споменаха Преслава,че даже пуснаха и "Новата ти" За изпълненията на Емануела и Анелия да не говорим.Също така през 2015 пуснаха и "Секс за ден" на Андреа в Брадъра.Нима това я прави най-големия хит на 2015 или на Андреа? :3fdb8960598fa63e:

3.Естествено,че ще я налапат след като изнедващо има някакви инструменти в нея.Това не е повод за гордост Мотел,Хабиби,Шушана и песните на Ивана са по-свирени от оркестри.

4.Това няма какво да го коментирам.Зоопарк и Луда по тебе имат повече.След някой друг месец ще я изпреварят и Да гори в любов,Грешка беше и евентуално По такива си падам

5.По какво съдиш,че е най-големия му хит? Гледания? Тази има почти 18 милиона.

Сами се издавате колко сте незаинтерисовани от творчеството на Тони 100раро в опитите си да възхвалявате Галс

6.Кавър на кавъра и то хит.Оставаше и да не е успешна щеше да е баси големия удар за Галена и вас. :1000 (29):

 

 

Самото обстоятелство, че тръгваш да оборваш доказани факти точка по точка, изпадайки в излишни дългоопашати обяснения, свидетелства само за едно: това е болна за теб тема. :3fdb8960598fa63e:

 

Във ВИП Брадър били обсъджали "Новата ти". 1000%20(29).gif Ами, че това е песен от преди 10 години. Кой друг актуален хит беше обсъждан още първия епизод на предаването? Никой!

 

В градовете имало селско население. Ахаммм, значи да не броим какво чуваме навън, то в България така или иначе на всеки човек корените му са от село. Малка, селска държава сме.

 

Да, "Шефката" е най-големият хит на Тони Стораро в ерата на youtube. За 6 месеца има 16 милиона - никоя друга песен на Стораро не го е постигала. До 2-3 месеца вече официално ще мине този кючек, който си постнал. Защо ме караш да обяснявам неща, които са ти ясни?

 

 

"Шефката" ще е й първата песен на Тони с над 20 милиона в youtube.

 

 

Коя друга песен тази година засвириха оркестрите, а народа затанцува хора на нея? Коя? Зоопарк ли, Да гори в любов ли? Ама не ме интересува коя какво звучене имала. Важното е народът на коя песен се кефи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази година няма хит от калибъра на "Шушана", какво в световен мащаб няма хит от калибъра на "Despacito".

 

Затова казах "Шушаната на 2018", тя се доближава най-близко до това определение. Песен, надскочила границите на дискотеките, влезнала в ресторанти и кръчми, звучаща от превозни средства и паркове, слушана и от по-възрастни хора, обсъждана по телевизията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Половината от тия "факти" са изсмукани от пръстите неща, за да изкараш песента по-голяма отколкото е. :mf_surrender:

 

Ето още един изсмукан от пръстите факт:

 

На концерта по случай рождения ден на Планета:

 

"Да гори в любов": хората пеят, но седят сковани

"Шефката": хората пеят, танцуват, кефят се и избухват

 

ИЗЯЖ СЕ ОТ ЯД

Link to comment
Сподели в други сайтове

Самото обстоятелство, че тръгваш да оборваш доказани факти точка по точка, изпадайки в излишни дългоопашати обяснения, свидетелства само за едно: това е болна за теб тема. :3fdb8960598fa63e:

 

Във ВИП Брадър били обсъджали "Новата ти". 1000%20(29).gif Ами, че това е песен от преди 10 години. Кой друг актуален хит беше обсъждан още първия епизод на предаването? Никой!

 

В градовете имало селско население. Ахаммм, значи да не броим какво чуваме навън, то в България така или иначе на всеки човек корените му са от село. Малка, селска държава сме.

 

Да, "Шефката" е най-големият хит на Тони Стораро в ерата на youtube. За 6 месеца има 16 милиона - никоя друга песен на Стораро не го е постигала. До 2-3 месеца вече официално ще мине този кючек, който си постнал. Защо ме караш да обяснявам неща, които са ти ясни?

"Шефката" ще е й първата песен на Тони с над 20 милиона в youtube.

Коя друга песен тази година засвириха оркестрите, а народа затанцува хора на нея? Коя? Зоопарк ли, Да гори в любов ли? Ама не ме интересува коя какво звучене имала. Важното е народът на коя песен се кефи.

Казах,че са я пускали,а не че са я обсъждали. Ако говорим за обсъждане на актуални хитове- обсъждаха песните на Емануела.Някои от тях Емица даже изпя.Баш за първия епизод не се сещам,но мисля че пак бяха обсъждали някоя чалгия.Ако някой се сеща да каже.

 

Имах предвид,че са предимно мангали,а не селяни.Ти да не си мислиш,че трафика вече идва предимно от българи? :1000 (29):

 

Пак забравяш много важен факт.Шефката има два клипа с много гледания.Горният кючек е със само един,но щом Азис не е успял да му докара 20 милиона,мислиш ли,че Галена ще успее ако изтрия другото неофициално видео? :1000 (34):

 

Тази година нямаме песен с такова звучене. Послесните песни на Азис и Наско Ментата нямаха успех като на предишните им.Естествено,че ще засвирят Шефката като е единствената сравнително популярна песен подходяща за оркестър.

 

Нека и аз имам някой друг дълъг пост,че на Стела й е голяма болка.Постоянно се опитва да ме затапва,че нямам дълги постове. :3fdb8960598fa63e: Половината от фактите са недоказани,btw

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя друга песен тази година засвириха оркестрите, а народа затанцува хора на нея? Коя? Зоопарк ли, Да гори в любов ли? Ама не ме интересува коя какво звучене имала. Важното е народът на коя песен се кефи.

И откъде знаеш че свираят баш Шефката, като излязлата по рано Оф-оф е със същия аранжимент?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак се размечтаха тука...

 

Това, че някой е споменал Шефката, не означава, че е била обсъждана. Обсъждана тази година по медии и тв беше Позна ли ме на Азис. Това, че някакви от чалга бранша като Цецо и Златка са тананикали мръсния кючек, не прави песента медиен фактор.

 

Няма да коментирам глупостта, че било най големия хит на Стораро. Дори в топ 10 не му влиза...

 

Тони Стораро е с един от най големите хитове за 2018. Проблема е, че Галена не е и затова се хващате отчсяно за чуждия хит... Феноменален и в топ 10 няма да влезе по гледания. Гадно ли ви е почти всяка в Пайнер да има по гледано парче от нейното - Преса, Джена, Емилия, Фики, Цура, Емануела, Анелия. Страдате ли ми е въпроса :1000 (29):

Няма нуждажот отговор. То ви личи :whistling:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казах,че са я пускали,а не че са я обсъждали. Ако говорим за обсъждане на актуални хитове- обсъждаха песните на Емануела.Някои от тях Емица даже изпя

 

Имах предвид,че са предимно мангали,а не селяни.Ти да не си мислиш,че трафика вече идва предимно от българи? :1000 (29):

 

Пак забравяш много важен факт.Шефката има два клипа с много гледания.Горният кючек е със само един,но щом Азис не е успял да му докара 20 милиона,мислиш ли,че Галена ще успее ако изтрия другото неофициално видео? :1000 (34):

 

Тази година нямаме песен с такова звучене. Послесните песни на Азис и Наско Ментата нямаха успех като на предишните им.Естествено,че ще засвирят Шефката като е единствената сравнително популярна песен подходяща за оркестър.

 

Нека и аз имам някой друг дълъг пост,че на Стела й е голяма болка.Постоянно се опитва да ме затапва,че нямам дълги постове. :3fdb8960598fa63e: Половината от фактите са недоказани,btw

 

Хахах, егати примера - Емануела беше участник в предаването, много ясно, че в даден момент ще запее/обсъди своя песен.

 

Аз мангал да слуша "Шефката" не съм видял (не казвам, че няма). Навън около 8-9 пъти съм я чул, все от българи (тийнове до 45+).

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахах, егати примера - Емануела беше участник в предаването, много ясно, че в даден момент ще запее/обсъди своя песен.

 

Аз мангал да слуша "Шефката" не съм видял (не казвам, че няма). Навън около 8-9 пъти съм я чул, все от българи (тийнове до 45+).

Както казах освен Шефката също бяха споменали някоя чалга в първия епизод.Ако някой се сеща да каже.Мисля че беше Да гори в любов,но не съм сигурен.

 

Е,аз съм виждал. То само като погледнеш колата и ти става ясно. :3fdb8960598fa63e:

Между другото не знам защо още я защитавате тая Шефка.Галена успя да види хит макар и на нивото на "Просто шоу".Защитавайте него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак се размечтаха тука...

 

Това, че някой е споменал Шефката, не означава, че е била обсъждана. Обсъждана тази година по медии и тв беше Позна ли ме на Азис. Това, че някакви от чалга бранша като Цецо и Златка са тананикали мръсния кючек, не прави песента медиен фактор.

 

Няма да коментирам глупостта, че било най големия хит на Стораро. Дори в топ 10 не му влиза...

 

Тони Стораро е с един от най големите хитове за 2018. Проблема е, че Галена не е и затова се хващате отчсяно за чуждия хит... Феноменален и в топ 10 няма да влезе по гледания. Гадно ли ви е почти всяка в Пайнер да има по гледано парче от нейното - Преса, Джена, Емилия, Фики, Цура, Емануела, Анелия. Страдате ли ми е въпроса :1000 (29):

Няма нуждажот отговор. То ви личи :whistling:

 

Хахах, да, личи, че тримата обичайни заподозрени (FAST, xroflx9 и Слави) половин година по-късно продължават да мелят едно и също, обсебени и изнасилени от "Шефката".

 

Аз поне залагам на нови факти и обстоятелства като клипчета от кръчми, концерти, ТВ предавания, не цикля в август месец.

 

И си отваряй очите, като четеш. Казах: Най-големият хит на Тони Стоаро в youtube ерата, не в цялата му кариера.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото не знам защо още я защитавате тая Шефка.Галена успя да види хит макар и на нивото на "Просто шоу".Защитавайте него.

Не могат да приемат слабата година на Галена и Шефката им идва като перфектна залъгалка на съзнанието.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не могат да приемат слабата година на Галена и Шефката им идва като перфектна залъгалка на съзнанието.

 

Това се отнася за Галена по-скоро. Тя странеше от проекта в началото. Като видя какъв хит е, завика Стораро по концерти с 40 градуса температура.

 

За мен в песента и двамата имат еднакъв принос. Хората си я възприемат като дует.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахах, да, личи, че тримата обичайни заподозрени (FAST, xroflx9 и Слави) половин година по-късно продължават да мелят едно и също, обсебени и изнасилени от "Шефката".

 

Аз поне залагам на нови факти и обстоятелства като клипчета от кръчми, концерти, ТВ предавания, не цикля в август месец.

 

И си отваряй очите, като четеш. Казах: Най-големият хит на Тони Стоаро в youtube ерата, не в цялата му кариера.

Попитах гадно ли е, че поне 7-8 изпълнители в Пайнер имат по успешни хитове от предложенията на Галена за 2018.

Стига вече със Стораро. Разбрахме, че човека глас има мвга хит. За Галенше питаме. Джена и Анелия я пречукаха. Чак Галена направи нова версия на Зоопарк. Така и се иска хит като анелиените. :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

По вашата логика, че Галена е просто фийт изпълнител в проекта, защо през 2016 не извика Лорена на концерта, за да изпеят "Все ми е тая"? 1000%20(29).gif Щото Галя там има 2 реда на кръст.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Попитах гадно ли е, че поне 7-8 изпълнители в Пайнер имат по успешни хитове от предложенията на Галена за 2018.

 

Честно ли?

 

В първата половина на тая година се бях притеснил малко.

 

След 7 юли та чак до днес положението е:

 

 

Да е жив и здрав Тонката, че ни спаси годината! Тоньооооо, жив и здрав, братле! :phpgrin2:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как песен, чиито права нямаш да се води твоя. Ако ще и цялата да я изпееш.

 

Да, масово може хората да си я мислят за дует, но реалността е такава, че не присъства в канала ка Планета в клиповете с концерта. Извода е, че песента си е На Тони Стораро.

 

Ами 2016 Галена имаше свой хит, който да пее на концерта. Затова не се е примолила на Лорена...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как песен, чиито права нямаш да се води твоя. Ако ще и цялата да я изпееш.

 

Да, масово може хората да си я мислят за дует, но реалността е такава, че не присъства в канала ка Планета в клиповете с концерта. Извода е, че песента си е На Тони Стораро.

 

Ами 2016 Галена имаше свой хит, който да пее на концерта. Затова не се е примолила на Лорена...

 

Галена и Джена в момента държат хитовете на сезона. Освен него можеше да включи и "Моро му" и щяхме да си вържем гащите за концерта.

 

Съгласете се просто, че това не е типичен фийт, много по-голямо участие има Галена в песента от един стандартен фийт изпълнител.

 

За правата е вярно това. Но простият народ много разбира от права... А и тия права Галена ще ги има, само да щракне с пръст.

Link to comment
Сподели в други сайтове

2 седмици остават до края на 2018. Да видим кой ще й спасява 2019. :3fdb8960598fa63e:

 

дойде ли време да мислим кой ще ни спасява годината? :3fdb8960598fa63e: все ще измислим нещо, ние сме смядовски кикимори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

дойде ли време да мислим кой ще ни спасява годината? :3fdb8960598fa63e: все ще измислим нещо, ние сме смядовски кикимори.

Вие хубаво,ама аз с моята бузанка какво да правя? Добре,че не се коментира често тук,че откъде ще вадя аргументи? :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...