Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Без съмнение Галена. Като четеш тук си мислиш, че става дума за някакво свръхчовешко същество, а не някаква си прекалено повярвала си ковра.

Много точно мнение. Нещо подобно е и за Шефката,която ако човек чете тук ще си помисли,че Галена е изкарала Шушана2,а не няккъв кючек и то кавър на кавъра. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Със сигурност песните на Анелия ми харесват повече от тези на Галя тази година. Общо взето, "Просяци" започна да ми харесва, в заведения предпочитам "Бръм" и "Зоопарк" пред "Шефката" и "Феноменален", а без грим, аз, като жена, оценявам повече Анелия.

Доста е субективно, разбира се - мен пък тази година Галена не ме кефи, странното е, че предпочитам "Да гори в любов" пред нейните песни, може би само "Маракеш" ми е някаква романтична и приятна за слушане.

 

Няма нищо лошо в това да ти харесват повечето песни на Анелия, това е личен избор и въпрос на вкус, в който аз няма как да се меся. Просто като потребител на тази музика от години съм свикнал Анелия да присъства във всички заведения и да гърми отвсякъде, но тази година, в сравнение с другите й, просто беше по -слаба. Да не говорим, че не е на нивото на Галена като продукция.

Хит при нея е Бръммм, който го спукаха да го въртят покрай баловете и лятото, но това й еднствената песен, с която държи фронта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да се признае нещо, което не е истина. Никаква обективност не показваш. Точно обратното - показваш лични пристрастия. Още от ден първи ти ненавиждаш най-големият хит на годината и си го подчертавала неведнъж. За сметка на това харесваш много повече "Да гори в любов". Това влияе на преценката ти.

 

Преслава няма как да има по-силна година с един мегахит.

"Обратно в играта" има толкова гледания заради алгоритъма на youtube, Преслава неведнъж е изкарвала късмет с тези показвания отстрани, дори невзрачност като "Пада звезда" клони към 10 милиона точно по същата причина.

 

Обратно в играта е толкова голям хит, че самата Преслава нямаше увереност да я изпее на концерта и да го демонстрира. За сметка на това цялата зала пее сочената за провал "Дай ми любов", че дори и "Маракеш"

 

Както виждаме от клипчета и разкази на хора - Галена е тотален доминатор във всички клубове.

 

Та какво има Преслава през тази година повече от Галена? Един силен прием на концерт и един мегахит. Ми, че тя всяка година си ги има тези неща. Означава ли, че от 2005 насам, всяка година на нея трябваше да се дава Певица на годината?

 

Галена ще завърши годината с равно участие в песента, която ненавиждаш, но срути държавата, много по-голям хит от "Да гори в любов". Ще завърши годината с рекорда за най-силна премиера на 2018. И към това прибавяме, както сами видяхме, съвсем немалките хитове "Просто Шоу", "Дай ми любов" и "Маракеш".

 

Няма как да каже човек, че Преслава има по-силна година.

 

За гласа и харизмата на Преслава съм съгласен, за неадекватността на Галена на голяма сцена - също. Но не тези неща определят кой е номер 1 за годината.

Концертът на фирмата винаги е една равносметка за това кой къде се намира в йерархията на жанра. На него, Галена изглеждаше като подгряващ изпълнител на Преслава. Емануела, Джена и Анелия - също. Тъжно, но факт. По-хубаво пя, по-силен прием имаше, изкара и по-стари песни, видяхме, че те я затвърждават като име, както старите хитове на Кама и Ванча ги сложиха в списъка с легендите. Никоя друга не се осмели да изкара нещо старо, освен вече легендарната Деса. Останалите може и да са дискотечни терминаторки, но в моите очи, Преса мина на едно друго ниво след концерта. Да, ехидна и неприятна е. Но е вече легенда на жанра, което е и болката на Рени и на всички такива, които ползват името, което е изградила, за лични облаги и да си лекуват мъките.

 

Не знам колко невзрачна е "Пада звезда", но нея също все още я пускат тук-там, по морето си имаше избухване на нея, равно с това на песните на Алисия, примерно.

 

Да, за мен "Шефката" е една от най-тъпанарските песни, появявали се някога. Глуха и сляпа оставам за това нещо, което не значи, че не съм номинирала Галя в повече категории за рама наградите от Преса, именно защото все още ми е симпатична!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега пък годината на Галена била по-силна от на Преслава. И после ми говорете за обективност...

Безскрупулна наглост.

Преслава - само с 1 мегахит Да гори + сезонно хитче Обратно

Галена - с 2 мегахита Шефката и Фен.+ 2 Диско Хита Маракеш,Дай ми любов

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последно като ходих на дискотека пуснаха Подлудяваш ме на Анелия, а Яко ми е на Джена - не.
Че те на Ана още въртят и стария дует с гърка с летния клип, както и "Мило мое", плюс "Зоопарк", "Бръм", а в Мегами и стабилно "Копакабана". За "Дай ми още" да не говорим - задължителна е.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Концертът на фирмата винаги е една равносметка за това кой къде се намира в йерархията на жанра. На него, Галена изглеждаше като подгряващ изпълнител на Преслава. Емануела, Джена и Анелия - също. Тъжно, но факт. По-хубаво пя, по-силен прием имаше, изкара и по-стари песни, видяхме, че те я затвърждават като име, както старите хитове на Кама и Ванча ги сложиха в списъка с легендите. Никоя друга не се осмели да изкара нещо старо, освен вече легендарната Деса. Останалите може и да са дискотечни терминаторки, но в моите очи, Преса мина на едно друго ниво след концерта. Да, ехидна и неприятна е. Но е вече легенда на жанра, което е и болката на Рени и на всички такива, които ползват името, което е изградила, за лични облаги и да си лекуват мъките.

 

Не знам колко невзрачна е "Пада звезда", но нея също все още я пускат тук-там, по морето си имаше избухване на нея, равно с това на песните на Алисия, примерно.

 

Да, за мен "Шефката" е една от най-тъпанарските песни, появявали се някога. Глуха и сляпа оставам за това нещо, което не значи, че не съм номинирала Галя в повече категории за рама наградите от Преса, именно защото все още ми е симпатична!

 

Преслава е доказана легенда, това никой не го оспорва. И пак стигаме до въпроса - да й даваме ли всяка година голямата награда, защото е легенда?

 

Приемите й винаги са били силни. Това ли е критерият за Певица на годината? По тази логика Камелия трябваше да е спечелила този приз едно 10 пъти.

 

За едни музикални награди или класации (щото нали бистрим въпроса кой е номер 1 за 2018) в световен мащаб се гледат кой какви хитове е изкарал през годината, колко големи са били, какъв е неговия принос за тях и какви рекорди/постижения държи.

 

 

Ами най-малкото Преслава има само две отличили се песни за годината. Третата е провал, който заглъхна една седмица след премиерата си. Галена има 5 хита, някои големи, някои по-малки, но са 5.

 

 

Аз теб те разбирам какво имаш предвид, ти мен разбираш ли ме?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега пък годината на Галена била по-силна от на Преслава. И после ми говорете за обективност...

Безскрупулна наглост.

 

Така е, мило, знам. Трудно е, трудно, но заедно ще го преодолеем. Заедно сме по-силни! :winter:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Със сигурност песните на Анелия ми харесват повече от тези на Галя тази година. Общо взето, "Просяци" започна да ми харесва, в заведения предпочитам "Бръм" и "Зоопарк" пред "Шефката" и "Феноменален", а без грим, аз, като жена, оценявам повече Анелия.

Доста е субективно, разбира се - мен пък тази година Галена не ме кефи, странното е, че предпочитам "Да гори в любов" пред нейните песни, може би само "Маракеш" ми е някаква романтична и приятна за слушане.

 

А ти лично, каква разлика намираш между "Зоопарк" и "Шефката"? Те са с подобен стил. На мен пък в момента ми е странно, че казваш, че харесваш такава песен, а "Шефката" - не. Или пък "Бръм". Както и да е. Всичко е въпрос на вкус. Ти имаш правото да харесваш каквото искаш, ние също. Но не може да твърдиш, че си измислям, само защото имаш лично негативно отношение към песните, които съм изброила.

 

Анелия тази година е абсолютен балон. Видя се на концерта какъв хит е "Зоопарк". За другите писни не може да кажем, че са кой знае какво. Една "Дай ми любов" е по-голям хит от тях.

 

Тук говорим за силна година, а не за качества на изпълнител. Личните ни предпочитания нямат значение. На първо място човек трябва да е обективен и да не позволява на личните си пристастия да му оказват влияние. Не го казвам само заради теб. Все едно сега да кажеш, че годината е на Ивана.Не го правиш, защото знаеш, че не е вярно. По същия начин може да погледнеш по-реално на нещата и за Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава - само с 1 мегахит Да гори + сезонно хитче Обратно

Галена - с 2 мегахита Шефката и Фен.+ 2 Диско Хита Маракеш,Дай ми любов

Преслава - 1 мегахит ("Да гори в любов"), 1 хит ("Обратно в играта"), 1 мегахит продължил живота си тази година ("Не се изтриваш")

Галена - 1 мегахит ("Шефката"), 2 хита ("Дай ми любов" и "Феноменален"), 1 хит продължил живота си тази година ("Просто шоу").

 

Но предвид, че Галена късно се усети какво чудовище е "Шефката" и че трябва да си я гледа като своя песен, а и все пак не е самостоятелна, за мен годината на Преслава е по-силна.

Хубавото е, че от доста време не са били толкова близко една до друга. И че в края на годината отново сравняваме тях, а не Анелия и Емануела примерно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е доказана легенда, това никой не го оспорва. И пак стигаме до въпроса - да й даваме ли всяка година голямата награда, защото е легенда?

 

Приемите й винаги са били силни. Това ли е критерият за Певица на годината? По тази логика Камелия трябваше да е спечелила този приз едно 10 пъти.

 

За едни музикални награди или класации (щото нали бистрим въпроса кой е номер 1 за 2018) в световен мащаб се гледат кой какви хитове е изкарал през годината, колко големи са били, какъв е неговия принос за тях и какви рекорди/постижения държи.

Ами най-малкото Преслава има само две отличили се песни за годината. Третата е провал, който заглъхна една седмица след премиерата си. Галена има 5 хита, някои големи, някои по-малки, но са 5.

Аз теб те разбирам какво имаш предвид, ти мен разбираш ли ме?

Не винаги е имала силни приеми, както и не винаги категорично е заставала над Галя. Имало е случаи, в които публиката се е изнасяла за нейни финали, а специално последния приз за певица, беше безумен и Галена с право не отиде на церемонията, защото беше ощетена на сто процента.

Тази година, обаче, Преслава пак им го сипа. И една отличила се песен да имаше за годината ("Да гори в любов"), пак стига. Ами по-хубава е от всичките на Галя напоследък, какво да направим сега. Представянето на сцената никак не е за подценяване - един концерт имат от такъв мащаб, защо и той да не повлияе за евентуално отличие и т.н.

 

Изглеждаше ли Галена там като подгряваща на Преса? Изглеждаше...

Някоя извади ли песни на по сто години, с които да я видим колко е останала във времето? Щото колко ще гърми това нещо "Феноменален" - ами че то е песен за бавно развиващи се, що за текст?!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава - 1 мегахит ("Да гори в любов"), 1 хит ("Обратно в играта"), 1 мегахит продължил живота си тази година ("Не се изтриваш")

Галена - 1 мегахит ("Шефката"), 2 хита ("Дай ми любов" и "Феноменален"), 1 хит продължил живота си тази година ("Просто шоу").

 

Но предвид, че Галена късно се усети какво чудовище е "Шефката" и че трябва да си я гледа като своя песен, а и все пак не е самостоятелна песен, за мен годината на Преслава е по-силна.

Хубавото е, че от доста време не са били толкова близко една до друга. И че в края на годината отново сравняваме тях, а не Анелия и Емануела примерно.

 

То пази Боже! Магьосниците на Северна България винаги са били за предпочитане. Има тръпка в съревнованието между тях, има някаква много опияняваща интрига. Най-добри приятелки, преки конкурентки, врагове до гроб! Какво нещо е съдбата.

 

Анелия, като спечели наградата за 2012, сякаш имаше някаква дисфория. Хем си знаехме, че като успехи я заслужава, хем, че й е време, но едно такова тъпо беше всичко. Нямаше тръпка.

 

 

После миналата година й дадоха да закрие концерта в Пловдив - същия пиниз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти лично, каква разлика намираш между "Зоопарк" и "Шефката"? Те са с подобен стил. На мен пък в момента ми е странно, че казваш, че харесваш такава песен, а "Шефката" - не. Или пък "Бръм". Както и да е. Всичко е въпрос на вкус. Ти имаш правото да харесваш каквото искаш, ние също. Но не може да твърдиш, че си измислям, само защото имаш лично негативно отношение към песните, които съм изброила.

 

Анелия тази година е абсолютен балон. Видя се на концерта какъв хит е "Зоопарк". За другите писни не може да кажем, че са кой знае какво. Една "Дай ми любов" е по-голям хит от тях.

 

Тук говорим за силна година, а не за качества на изпълнител. Личните ни предпочитания нямат значение. На първо място човек трябва да е обективен и да не позволява на личните си пристастия да му оказват влияние. Не го казвам само заради теб. Все едно сега да кажеш, че годината е на Ивана.Не го правиш, защото знаеш, че не е вярно. По същия начин може да погледнеш по-реално на нещата и за Галена.

Разликите между "Шефката" и "Зоопарк" са доста, но нямам намерение да се впускам в обяснения, тъй като прекалено много харесваш първата и твърде много време от живота си отдели за да я възхваляваш...

 

Аз казах, че имам лични предпочитания към две-три изпълнителки, които с нищо не са ме изненадали тази година, за да твърдя, че е тяхна. Все ми е тая годината на Галя ли е, на Преса ли е. Просто считам, че преминахте някои граници и става досадно и банално, това е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена има само "Феноменален" реално погледнато и благодарение на нея, годината и не е празна. "Дай ми любов" и "Маракеш" са флопове, а Шефката не е фийт, тоест успеха не е изцяло неин.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изглеждаше ли Галена там като подгряваща на Преса? Изглеждаше...

Някоя извади ли песни на по сто години, с които да я видим колко е останала във времето? Щото колко ще гърми това нещо "Феноменален" - ами че то е песен за бавно развиващи се, що за текст?!

 

Аз не бих се изразил, че е изглеждала като подгряваща. Много добър прием си имаше, един от добрите й бих казал. Татяна изглеждаше като подгряваща безинтересница.

 

 

За "Феноменален" - ето, виждаш ли - пак позволяваш на личните пристрастия да се отразят на фактите от заобикалящата ни реалност. Феноменален с рекорд, който никой друг не мина, вече почти два месеца е най-големият хит на Пайнер, разбива клубовете, но ти питаш колко ще гърми, защото текста не ти харесвал.

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не бих се изразил, че е изглеждала като подгряваща. Много добър прием си имаше, един от добрите й бих казал. Татяна изглеждаше като подгряваща безинтересница.

За "Феноменален" - ето, виждаш ли - пак позволяваш на личните пристрастия да се отразят на фактите от заобикалящата ни реалност. Феноменален с рекорд, който никой друг не мина, вече почти два месеца е най-големият хит на Пайнер, разбива клубовете, но ти питаш колко ще гърми, защото текста не ти харесвал.

Тоест, ти твърдиш, че "Феноменален" ще остане във времето, както остана "Моето слабо място" от по-новите, примерно?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И тази вечер темата е ясна. Ние прекаляваме, ние натрапваме...А вие един след друг се нахвърляте да коментирате песента. Много добре знаете какво ще стане и целенасочено го правите, сякаш се наговаряте. И после пак имайте очи да кажете, че натрапваме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феноменален е изпята супер, Галена пее с уникален хъс и енергия, точно това ме кефи страшно много в песните й. На първо слушане може да не те изкефи някоя нейна песен, но благодарение на изпълнението да те зариби.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоест, ти твърдиш, че "Феноменален" ще остане във времето, както остана "Моето слабо място" от по-новите, примерно?

 

Оо, ти ако очакваш актуалните на деня хитове да остават във времето по цели петилетки, си объркала десетилетието.

 

Това е отделна тема. Тук обсъждахме кой е топ хита на сезона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И тази вечер темата е ясна. Ние прекаляваме, ние натрапваме...А вие един след друг се нахвърляте да коментирате песента. Много добре знаете какво ще стане и целенасочено го правите, сякаш се наговаряте. И после пак имайте очи да кажете, че натрапваме.
Прекаляването и натрапването е в множество аспекти и не касае само "Шефката". Пък и не го отчитам само аз.

Наскоро Кондомът възропта, че сме му отровили вечерта, защото поствахме любимите си песни на Екстра Нина... Ако можехте вие да се погледнете отстрани с това, колко вечери сте "отровили" с Галена и разни си ваши схеми и сметки. Да изброявам ли потребители, които са се изказвали по темата и които са казвали, че им писва? Или целта е да останате само вие във форума и да си пишете сами?

 

 

Феноменален е изпята супер, Галена пее с уникален хъс и енергия, точно това ме кефи страшно много в песните й. На първо слушане може да не те изкефи някоя нейна песен, но благодарение на изпълнението да те зариби.
Пази Боже да ме зариби подобно нещо! :mf_surrender:

 

 

Оо, ти ако очакваш актуалните на деня хитове да остават във времето по цели петилетки, си объркала десетилетието.

 

Това е отделна тема. Тук обсъждахме кой е топ хита на сезона.

Отговорът е ясен, "Феноменален" не струва. Галя да пуска следващата и този път да внимава повече какво пее. Не всички слушатели сме с една мозъчна гънка...
Link to comment
Сподели в други сайтове

Отговорът е ясен, "Феноменален" не струва. Галя да пуска следващата и този път да внимава повече какво пее. Не всички слушатели сме с една мозъчна гънка...

 

Съжалявам, но ние с единствената мозъчна гънка сме мнозинство и ще ти се наложи да ни търпиш. 1000%20(30).gif

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съжалявам, но ние с единствената мозъчна гънка сме мнозинство и ще ти се наложи да ни търпиш. 1000%20(30).gif
От доста време насам го правя...

Ето до какво води отказът да се четат книги! :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...