Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Да не би да целиш всички, които са ти омразни да те блокират? Какъв е смисълът? :1000 (29):

 

Е, аз да нямам само един профил. :3fdb8960598fa63e:

 

Искат от нас само да им мълчим или да ги възхляваме. Станали известни, а не търпят най-елементарна критика или базик. Селяндури.

Link to comment
Сподели в други сайтове

galin.jpg

 

 

Що съм толкоз гадЯн уа? :3fdb8960598fa63e:

Между другото, днес по телевизията попаднах на негов стар клип и забелязах, че е нямал уста, а просто цепка. Сто про е помпал джуки!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие гласите Шефката за хит на годината,при положение,че отдавна се доказа,че не е така.Сравнението със "Зоопарк" идва от там,че Анелия с комерс хитчето си има повече гледания от така наречения от вас "хит на годината".А и разликата във времето на излизане на Шефката и Зоопарк не е толкова голямо колкото "Да гори в любов" и "По такива си падам".Втората даже е с купени гледания.

Никой и не отрича,че Грешка беше след време ще изпревари сигурно Да гори в любов,защото не е от песните,които омръзват бързо.

Като за завършек искам да кажа,че най-гледаната чалга песен за тази година е "Луда по тебе". Понеже знам,че няма как да ме обориш и ще кажеш,че песента е на 15-20 години,ще ти кажа,че тия 20 милиона ги навъртя през 2018,така че дерзай :3fdb8960598fa63e:

 

Ами от твоята логика, която извади в предният си пост излиза, че "Зоопорк" има повече гледания, защото е излязла в началото на годината. Освен това и нейните гледания може да са купени. Не е ли странно, че песен с над 16 милиона гледания нямаше прием на концерта? Това какъв хит я прави? Не сме я чували нито по банкети, нито от коли. Към днешна дата се вижда, че "Грешка беше" е голям хит, на концерта се прие много добре, даже по-добре от "Да гори в любов". Държи гледанията си стабилни и съм почти сигурна, че ще мине Преслава.

 

Камелия не я давай за пример. Може да направи и 120 милиона тази година, но не може да влиза в класацията за 2018. Знам,че би ти се искало да се брои, но песента е на 100 години.

 

Нека и аз имам някой друг дълъг пост,че на Стела й е голяма болка.Постоянно се опитва да ме затапва,че нямам дълги постове. :3fdb8960598fa63e: Половината от фактите са недоказани,btw

 

Хахахаха, добре, получи ти се, браво... :3fdb8960598fa63e:

 

И откъде знаеш че свираят баш Шефката, като излязлата по рано Оф-оф е със същия аранжимент?

 

Фаст, на нашия банкет я свириха и пяха 3 пъти. И на много други. При нас на всички банкети и мероприятия е масово поръчвана, без значение дали е с оркестър или Dj. Хората се радват, играят я дори на хоро. Ще видиш, че "Шефката" ще остане във времето въпреки, че вие твърдяхте, че ще се забрави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами от твоята логика, която извади в предният си пост излиза, че "Зоопорк" има повече гледания, защото е излязла в началото на годината. Освен това и нейните гледания може да са купени. Не е ли странно, че песен с над 16 милиона гледания нямаше прием на концерта? Това какъв хит я прави? Не сме я чували нито по банкети, нито от коли. Към днешна дата се вижда, че "Грешка беше" е голям хит, на концерта се прие много добре, даже по-добре от "Да гори в любов". Държи гледанията си стабилни и съм почти сигурна, че ще мине Преслава.

 

Камелия не я давай за пример. Може да направи и 120 милиона тази година, но не може да влиза в класацията за 2018. Знам,че би ти се искало да се брои, но песента е на 100 години.

Хахахаха, добре, получи ти се, браво... :3fdb8960598fa63e:

Фаст, на нашия банкет я свириха и пяха 3 пъти. И на много други. При нас на всички банкети и мероприятия е масово поръчвана, без значение дали е с оркестър или Dj. Хората се радват, играят я дори на хоро. Ще видиш, че "Шефката" ще остане във времето въпреки, че вие твърдяхте, че ще се забрави.

Че Зоопарк си беше сезонен хит,ти какво очакваше? Не си мисли,че ако догодина Галена изпее Шефката ще има силен прием. И двете песни са си сезонни и ще се забравят след няколко месеца От тази година може би само "Грешка беше" ще остане по-дълго във времето.

Защо да не я намесвам? Класацията се казва "Най-гледани песни за 2018",а не от 2018,така че сорка-моторка. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирайте че Пайнер не са успели да уговорят нито една национална телевизия да излъчат 17 години Планета за НГ, и са се спрели на.. АЛФА ТВ. Докъде стигнаха.

 

 

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, днес по телевизията попаднах на негов стар клип и забелязах, че е нямал уста, а просто цепка. Сто про е помпал джуки!

 

А дали е имал и ципа? :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че Зоопарк си беше сезонен хит,ти какво очакваше? Не си мисли,че ако догодина Галена изпее Шефката ще има силен прием. И двете песни са си сезонни и ще се забравят след няколко месеца От тази година може би само "Грешка беше" ще остане по-дълго във времето.

Защо да не я намесвам? Класацията се казва "Най-гледани песни за 2018",а не от 2018,така че сорка-моторка. :3fdb8960598fa63e:

 

На концерта няма да има този този прием, но няма да е забравена и има шанс още да върви по банкети. А "Зоопарк" не е помирисвала от това.

 

Тогава Камелия би минала Преса в годишната класация. Няма за стане, ще се измисли някоя нова точкова схема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На концерта няма да има този този прием, но няма да е забравена и има шанс още да върви по банкети. А "Зоопарк" не е помирисвала от това.

 

Тогава Камелия би минала Преса в годишната класация. Няма за стане, ще се измисли някоя нова точкова схема.

Не бъди толкова сигурна.Тони Стораро отдавна ще е напускал 747274 кючека.Даже се изненадвам как още не е пуснал такъв за празниците. Азис,Наско Ментата дори Ивана сигурно също ще пускат нови песни догодина и съвсем ще изместят Шефката.

Не съм фен на Преслава,така че не ме грее кой ще е минала Кама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На концерта няма да има този този прием, но няма да е забравена и има шанс още да върви по банкети. А "Зоопарк" не е помирисвала от това.

Тогава Камелия би минала Преса в годишната класация. Няма за стане, ще се измисли някоя нова точкова схема.

 

1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

Борю-схемаджията. :3fdb8960598fa63e:

 

Иначе относно първото изречение: Те тук още края на юли говореха, че "Шефката" никой нямало да я помни след два месеца. Иии даааа...... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В годишната класацията на popnable btw липсва "Шушана". За 2017 имаше около 18-19 млн. гледания. Помня, че тогава в седмичния чарт фигурираше, а сега в year-end-а я няма. :dontknow:

 

Иначе не съм забравил какво съм ти обещал, сигурно утре ще го направя. :kissing2:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Някой да прати това клипче на Галена. Време е Смядово да накрои пъклени планове за покоряване на Япония! Това е пазар с над 100 млн. човека, кой от кого по-богати. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой да прати това клипче на Галена. Време е Смядово да накрои пъклени планове за покоряване не Япония! Това е пазар с над 100 млн. човека, кой от кого по-богати. :3fdb8960598fa63e:

 

Пращай го. Може да прати в Япония да врътнат "Шефката" и "Феноменален". :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

galin.jpg

 

 

Що съм толкоз гадЯн уа? :3fdb8960598fa63e:

Много незряла постъпка! Не мога да те разбера наистина. Как ти се занимава на годините, на които си. Хубаво е да запазим детското в себе си, но ти се вдетеняваш. Как се чувстваш след подобна постъпка? По-щастлив? По-нещастен?

Според мен не оставяш добри впечатления с тези ти постъпки, обиждането на потребители заради Галена, следенето на репутациите на потребителите... Разбира се, ти си знаеш най-добре.

 

В годишната класацията на popnable btw липсва "Шушана". За 2017 имаше около 18-19 млн. гледания. Помня, че тогава в седмичния чарт фигурираше, а сега в year-end-а я няма. :dontknow:

 

Иначе не съм забравил какво съм ти обещал, сигурно утре ще го направя. :kissing2:

 

Тя вече имаше 7-8 милиона когато я включиха в класацията, но не Шушана, а целия микс. Може би за тоба липсва. Късно я включиха. И по добре

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това клипче от няколко дена съм го качил в темата й, но никой не му обръща внимание. :3fdb8960598fa63e:

Абе на Андреа песните са й доста популярни на много места извън България. Освен нея само Азис е така. Със сигурност можем да кажем, че си имаме някой и друг чалга пробив.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това клипче от няколко дена съм го качил в темата й, но никой не му обръща внимание. :3fdb8960598fa63e:

Абе на Андреа песните са й доста популярни на много места извън България. Освен нея само Азис е така. Със сигурност можем да кажем, че си имаме някой и друг чалга пробив.

Андрееви не сме толкова активни като вас.Яд ме е. :girl_cry2: Иначе и аз споменах за клипчето

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много незряла постъпка! Не мога да те разбера наистина. Как ти се занимава на годините, на които си. Хубаво е да запазим детското в себе си, но ти се вдетеняваш. Как се чувстваш след подобна постъпка? По-щастлив? По-нещастен?

Според мен не оставяш добри впечатления с тези ти постъпки, обиждането на потребители заради Галена, следенето на репутациите на потребителите... Разбира се, ти си знаеш най-добре.

 

Разбира се, че си знам най-добре и не ти дължа обяснение. Друго, което се разбира, е , че се връщаш към любимото ти занимание да ме обсъждаш.

 

Трето, което се разбира: Ненормален си. Онзи ден се нахъсваш, че си щял да сипваш на фолк певицата Кали във Фейбсук, днес ми се възмущава, че съм базикнал Галин за нещо, което е видно за всички. Ами всеки сам си взима решенията, аз не ти се бъркам на теб, не ми се бъркай и ти на мен. Ама една година не мирясваш. Шило ли имаш в гъза?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...