Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не е лесно да си Лидерка

 

 

Как може на тая жена всяка песен да й е хит, направо се изумявам. Каквото и да изпее, хората изпадат в истерия и знаят песните й до една наизуст.

Истински терминатор по нощните клубове и любимка на всички DJ-и. Абсолютен ТОП.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Между другото забелязах един феномен при Лидерката. Когато има участие и е на сцената, всички погледи са по нея, хората сякаш са отишли на концерт, пеят с цяло гърло и се раздават на макс.

Закача се с всеки, пуска бъзици, снима се и те кара да се чувстваш специален. Личи си , че не отива само заради един хонорар, а за да направи една хубава вечер на всички, които са отишли специално заради нея.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спрете вече да ни я натрапвате “лидерката” Галена,защото отдавна не е розово положението при нея и вие го знаете. На концерта си пролича коя е масовата любимка на хората и на коя започват да пеят песните преди да им е задала!

И предполагам на повечето тук им омръзна да се пишат сто страници за “Шефката”, която дори не е песен на Галена, а е feat. с Тони Стораро,който я е поканил за участие в песента си. Няма смисъл да се натрапва,че хита на годината е при Галена, при положение,че тя тази година няма откроен силен хит. Сега ще кажете, че “Феноменален” е хита на зимата,но на всички ни е ясно,че е една сезонна мазнотия,която е далеч от истински големите й хитове. :mf_surrender:

Блгодаря.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи в дискотеката пускаха най-много Галена:

 

"Dj-я ме издаде", "Феноменален", "Просто шоу", "The Boss", "Кой", "Шефката", "Дай ми любов".

 

Хората все още избухват на "Просто шоу", голям дискотечен хит е. За "Феноменален" и "Шефката" няма нужда да казвам - пръскат!

 

Преслава с ремикс на "Да гори в любов" в началото и после пуснаха "Не се изтриваш". Джена пуснаха 2 пъти с новата и един път "Хулиган". Алисия с дуетите с Константин, Илиян и Тони Стораро по веднъж + "Запали". Емануела с "Направи така" веднъж.

 

Всички с изключение на Галена и Алисия ги въртят с по 1-2 песни и то по веднъж, много рядко 2 пъти. Галена с цели 7 песни за 1 вечер - това я прави бетон като клубната лидерка. Няма друга на която да пускат толкова много песни и такова разнообразие. И най-важното е, че хората се кефят, дори на по-старите песни, макар, че тук твърдите, че са забравени. :Vishenka_05:

Това е в една дискотека и подобни сериозни заключения няма как да се направят. Кое е мястото, защото в София нещата са доста по-различни и моите наблюдения нямат нищо общо с написаното от теб!

 

Изненадвам се, че, например простащината на Деса и Фикьо не се пуска, а някакъв негов оригинал - цигански ли е, албански ли, не знам и аз, но по няколко пъти на вечер и хората си танцуват сериозно. А аранжиментът и гласовете са много скапани, по-зле и от на нашите. От българската чалга Галена далеч не доминира напоследък в заведенията, по това, което чувам и виждам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, в София Галена не върви много-много, но всеки град и чалготека си имат своите предпочитания :D Макар че, като цяло, в София доста се влияят едни от други и навсякъде пускат едно и също.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спрете вече да ни я натрапвате “лидерката” Галена,защото отдавна не е розово положението при нея и вие го знаете. На концерта си пролича коя е масовата любимка на хората и на коя започват да пеят песните преди да им е задала!

И предполагам на повечето тук им омръзна да се пишат сто страници за “Шефката”, която дори не е песен на Галена, а е feat. с Тони Стораро,който я е поканил за участие в песента си. Няма смисъл да се натрапва,че хита на годината е при Галена, при положение,че тя тази година няма откроен силен хит. Сега ще кажете, че “Феноменален” е хита на зимата,но на всички ни е ясно,че е една сезонна мазнотия,която е далеч от истински големите й хитове. :mf_surrender:

Блгодаря.

Какво искаш? Да хвалим скучните участия на Преса ли?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зимата започна онзи ден,що за глупости?

 

Така като гледам как вървят тенденциите и успехът на Феноменален, който расте с всеки изминал ден, тезата ми ще остане напълно потвърдена до края на зимата. За Джанка също е ясно, песента не се забеляза в началото, но последните няколко дни/седмици много се харесва.

А и тези две песни понастоящем нямат конкуренция. Засега са единствените, които се открояват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така като гледам как вървят тенденциите и успехът на Феноменален, който расте с всеки изминал ден, тезата ми ще остане напълно потвърдена до края на зимата. За Джанка също е ясно, песента не се забеляза в началото, но последните няколко дни/седмици много се харесва.

А и тези две песни понастоящем нямат конкуренция. Засега са единствените, които се открояват.

Ти го каза-засега. Има още мноого време до края на зимата и тогава ще правим такива заключения.А сега никой не отрича,че това са най-големите хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По мои наблюдения, хитовете на зимата са - Яко ми е на Джанка и Феноменален на Галена.

така е.

 

Докато дойде Коцето пускаха най-много Галена с Маракеш, Дай ми любов, Феноменален, Морому и Пей сърце, Джена с Яко ми е поне 3 пъти я пускаха също и оригинала-страшен хит е на Джена, както и Феноменален и Дай ми любов. На Александрова също пускаха песните й и те са хитове, на Джордан Мармалад, Емануела с Направи така. Цветелина Янева с Честито и Мило мое страшни хитове. Пускаха и от бг музиката, Преслава само новата в ремикс. Преслава не е пускана в Бургас толкова макар и днес да е в клуб Плей. Галин също много е обичан-пускаха го с новата, Царят на купона, 112. Като цяло хитовете са при Галена, Галин, Джена, Цветелина Янева с Денис, Емануела. Няма Преслава, няма Фики.

 

Снощи в дискотеката пускаха най-много Галена:

 

"Dj-я ме издаде", "Феноменален", "Просто шоу", "The Boss", "Кой", "Шефката", "Дай ми любов".

 

Хората все още избухват на "Просто шоу", голям дискотечен хит е. За "Феноменален" и "Шефката" няма нужда да казвам - пръскат!

 

Преслава с ремикс на "Да гори в любов" в началото и после пуснаха "Не се изтриваш". Джена пуснаха 2 пъти с новата и един път "Хулиган". Алисия с дуетите с Константин, Илиян и Тони Стораро по веднъж + "Запали". Емануела с "Направи така" веднъж.

 

Всички с изключение на Галена и Алисия ги въртят с по 1-2 песни и то по веднъж, много рядко 2 пъти. Галена с цели 7 песни за 1 вечер - това я прави бетон като клубната лидерка. Няма друга на която да пускат толкова много песни и такова разнообразие. И най-важното е, че хората се кефят, дори на по-старите песни, макар, че тук твърдите, че са забравени. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво искаш? Да хвалим скучните участия на Преса ли?

 

 

Нека не намесваме Преслава отново. Никой не успорва,че Галена прави шоу и участията й са забавни,но тази година има голям спад при нея в сравнение с други години.

Постът ми беше за това и заради “Шефката”, която ме кефи,но от постоянното й натрапване и коментиране тук,броене на гледания и опитите да бъде изкарана песен на Галена, просто не върви. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спрете вече да ни я натрапвате “лидерката” Галена,защото отдавна не е розово положението при нея и вие го знаете. На концерта си пролича коя е масовата любимка на хората и на коя започват да пеят песните преди да им е задала!

И предполагам на повечето тук им омръзна да се пишат сто страници за “Шефката”, която дори не е песен на Галена, а е feat. с Тони Стораро,който я е поканил за участие в песента си. Няма смисъл да се натрапва,че хита на годината е при Галена, при положение,че тя тази година няма откроен силен хит. Сега ще кажете, че “Феноменален” е хита на зимата,но на всички ни е ясно,че е една сезонна мазнотия,която е далеч от истински големите й хитове. :mf_surrender:

Блгодаря.

 

А защо постоянно правите тези сравнения между двете? За нас Галена е ТОП, за вас е Преслава. Едни хора са избухвали на концерта на Галена, други на Преслава. Какво означава положението не е "розово"?

Факта че Галена е абсолютния лидер на клубната сцена обаче е неоспорим.

 

И между другото един мега хит "розово" положение не прави :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мерси! Стори ми се, че някои го приеха насериозно, та реших да ги просветля.

 

Аз го приех на сериозно. Не съм свикнал в последно време сериозната руса Дива на форума да си прави базици, по-скоро бях отвикнал на Козирожкия й хумор с незнаен Асцендент. :3fdb8960598fa63e:

 

Силвио, ща кърта! :3fdb8960598fa63e: 1000%20(29).gif

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото забелязах един феномен при Лидерката. Когато има участие и е на сцената, всички погледи са по нея, хората сякаш са отишли на концерт, пеят с цяло гърло и се раздават на макс.

Закача се с всеки, пуска бъзици, снима се и те кара да се чувстваш специален. Личи си , че не отива само заради един хонорар, а за да направи една хубава вечер на всички, които са отишли специално заради нея.

 

Съгласен съм. Имам само леки забележки към някои от базиците. На моменти граничат с простащината, искам максимум интелект и оригиналност от хората, които браня с честта си. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е в една дискотека и подобни сериозни заключения няма как да се направят. Кое е мястото, защото в София нещата са доста по-различни и моите наблюдения нямат нищо общо с написаното от теб!

 

Изненадвам се, че, например простащината на Деса и Фикьо не се пуска, а някакъв негов оригинал - цигански ли е, албански ли, не знам и аз, но по няколко пъти на вечер и хората си танцуват сериозно. А аранжиментът и гласовете са много скапани, по-зле и от на нашите. От българската чалга Галена далеч не доминира напоследък в заведенията, по това, което чувам и виждам.

 

Кое е различното чак толкова? Не пускат песните на Галена, така ли? Или не пускат новата на Джена, песните на Алисия? Тук доста хора, които излизат по дискотеки в София казват, че Галена се върти с най-много песни. Пускали са тук клипове, не си ли ги виждала? Мои приятели, които не влизат във форума и не са върли фенове на определена певица също са ми казвали, че се пуска. Моя колежка от университета излиза редовно, тя е фенка на Преслава и ми каза, че "Шефката" и е любима песен. Каза още, че тя заедно с "Феноменален" се въртят стабилно. Защо би си измисляла такова нещо и какъв интерес би имала да го прави?

 

На Деса и Фики казах, че я пуснаха веднъж. Мангалския оригинал също пуснаха, но едва ги изтърпях и двете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз го приех на сериозно. Не съм свикнал в последно време сериозната руса Дива на форума да си прави базици, по-скоро бях отвикнал на Козирожкия й хумор с незнаен Асцендент. :3fdb8960598fa63e:

 

Силвио, ща кърта! :3fdb8960598fa63e: 1000%20(29).gif

Ето, че съм помогнал поне на един да прозре истината. :1000 (29): Само дето Денис ме заяде незаслужено. :1000 (1): Не, че не проверих за всеки случай във фейса и инстаграма на Преса дали има такова инфо. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека не намесваме Преслава отново. Никой не успорва,че Галена прави шоу и участията й са забавни,но тази година има голям спад при нея в сравнение с други години.

Постът ми беше за това и заради "Шефката", която ме кефи,но от постоянното й натрапване и коментиране тук,броене на гледания и опитите да бъде изкарана песен на Галена, просто не върви. ;)

 

И защо трябва да ни интересува какво върви пред теб?

 

"Шефката", ако се възприемаше масово като истински фийт, Тони Стораро никога нямаше да се появи на концерта на Пайнер. Къде се е чуло и видяло изпълнител на Диапазон да дефилира на пайнерска сцена, а пайнерския изпълнител да има два реда в песента? Никъде и никога. И за най-големите омразници на Галена е ясно, че това не е традиционен фийт, просто се пукаш от яд, че Галена в най-слабата си година има равен принос за Химна на 2018. Е, това е то, обявяват ти кариерата за умряла - ти накрая си с хита на годината и с рекорда за най-силен дебют. Съгласен съм, че не е лесно да се преживее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо постоянно правите тези сравнения между двете? За нас Галена е ТОП, за вас е Преслава. Едни хора са избухвали на концерта на Галена, други на Преслава. Какво означава положението не е "розово"?

Факта че Галена е абсолютния лидер на клубната сцена обаче е неоспорим.

 

И между другото един мега хит "розово" положение не прави :3fdb8960598fa63e:

 

Само виж как си противоречат. Обявяват като по-силна година тази на Преслава от на Галена, а първата има само един хит "Да гори в любов", а при Галена има два истински хита, "Шефката" и "Феноменален". Другите й песни, които е пуснала през годината също са хитове, но не са на техния ранг. Просто карат да клони везната в полза на Галена.

За пореден път я смаза със силни проекти, изпипани клипове и продукция на световно ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само виж как си противоречат. Обявяват като по-силна година тази на Преслава от на Галена, а първата има само един хит "Да гори в любов", а при Галена има два истински хита, "Шефката" и "Феноменален". Другите й песни, които е пуснала през годината също са хитове, но не са на техния ранг. Просто карат да клони везната в полза на Галена.

За пореден път я смаза със силни проекти, изпипани клипове и продукция на световно ниво.

 

Аз се потресох от разказите на Слави за концерта. После гледам Автограф и цялата залата пее уж провала "Дай ми любов". За такива неадекватни изкривявания на реалността става въпрос. Така е, когато си воден от злоба и нечистотии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се потресох от разказите на Слави за концерта. После гледам Автограф и цялата залата пее уж провала "Дай ми любов". За такива неадекватни изкривявания на реалността става въпрос. Така е, когато си воден от злоба и нечистотии.

 

"Дай ми любов" и "Маракеш" са скритите козове на Галена, които реални никой не е имал очаквания, че ще се приемат на доста високо ниво, а то какво се оказа, поредните попълнения от редицата хитове, които ни предлага.

Виждам какво се случва и по клубовете, когато Галена запее "Дай ми любов", дерат се хората и я знаят. Отделно песента е със супер качествен текст и клип, посланието също е много добро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...