Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Дуетната половинка на Цвети Янева - Денис Теофиков ще е бъдеща звезда на Пайнер , а и са много близки с Емрах Стораро , те заедно пораснаха , но на Денис гласа е 100 пъти по-хубав.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Наблюдавам с интерес докога ще се самобичувате психически, с приказки колко страхотна песен е направила Преслава.

И ние се чудим същото за теб и песните на Кама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дуетната половинка на Цвети Янева - Денис Теофиков ще е бъдеща звезда на Пайнер , а и са много близки с Емрах Стораро , те заедно пораснаха , но на Денис гласа е 100 пъти по-хубав.

Аман от мангасари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е било винаги и така ще си остане много време. Преси яко им бърка някъде, особено на големи чичковци на възрастта и на акъла на Луна!
Ти на колко си години?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман от мангасари.

 

Отречете ,че не е талантлив. Престанете да съдите кой какъв е. Тук говорим за музика, не говорим кой какъв е, но все пак не ме учудвате в България сме там където цари расизма!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали чалгата не започва да се събужда от двугодишен сън. Дебютанти, Преслава, 6+ песни в топ 10 за жанра?

Коментирай, че Кама напарви милион с темпото с което Дразни ме го направи...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-после Преслава е щастлива. Митко "Пайнера" разгони цялата и конкуренция, за да блести тя пред полупразна зала. Колко е жалко да си дебил и да не разбираш, че конкуренцията ражда качеството. В Пайнер това няма да го проумеят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не мислеше че точно Пеевска би подала ръка на българин? :1000 (29):

 

Момчето не е циганин, стига глупости. Пък и дори да е, какво значение има? Според мен има доста талант в него, харесва ми как пее и ако заложат на него няма да сбъркат. Нали все казваме, че има нужда от нови кадри - е нека поне да са талантливи и да ни е приятно да ги слушаме. Същото бих казала и за Емрах, време е да му пуснат самостоятелна песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От всички, излезли напоследък песни, слушам само на Яница. На Кама и на Мира ми харесаха, но не ги слушам.

Тотален хит е на Яница, една от най-яките песни в момента! Преди "Спешно" тя самата не ми допадаше освен няколко нейни песни, но от тогава като изпълнител със "Спешно" и "Хапе любовта" доста дръпна, пък от "Всичко чуждо пожелаваш" почти не е имала слаба песен, но тя си ми остава най, най естествено!

Нека си припомним Хита на есен 2014! :Vishenka_05:

Никакви изгледи да го направиш тво-о-о-о-о-о-оооооооойййййй оййййй :1000 (6):

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Денис е страшен симпатяга и е супер талантлив. Има много хубав глас и пее жестоко.

Жалко, че си похабява таланта, пеейки чалга. Той има доста по-големи възможности. Странно, че се е насочил към този стил...

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Kondomcho очаквам коментара ти за новия тийн химн :Vishenka_05:

 

Бясна, мноо яка е. :1000 (6):

 

Много ми харесва. Малко опит за повтаряне на успеха на Емилия и Емрах, но определено им се е получило. Момчето турчин ли е?

 

 

Денис е страшен симпатяга и е супер талантлив. Има много хубав глас и пее жестоко.

Жалко, че си похабява таланта, пеейки чалга. Той има доста по-големи възможности. Странно, че се е насочил към този стил...

 

Моля? Защо да си похабява таланта? Попфолкът е прекрасно поле за изява за талантливи момчета и момичета, сякаш Преслава си е похабила таланта, като е почнала да се занимава с този стил? :scratch:

 

С какво да се занимава? Да реди наблъскани речетативи като всички останали хип-хоп сензацийки ли? Аз се радвам, че е избрал нашия жанр и ти трябва да се радваш. От последното поколение мъже в чалгата Фики е почнал да запада сериозно, Галин пък се прави на рапЕр ( :mf_surrender: ). Всяка свежа кръв е добре дошла.

 

Сега се иска обаче и едно младо, хубаво момиче да дебютира в чалгата, а може и 3-4. При жените положението е плачевно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Момчето не е циганин, стига глупости. Пък и дори да е, какво значение има? Според мен има доста талант в него, харесва ми как пее и ако заложат на него няма да сбъркат. Нали все казваме, че има нужда от нови кадри - е нека поне да са талантливи и да ни е приятно да ги слушаме. Същото бих казала и за Емрах, време е да му пуснат самостоятелна песен.

 

Тук веднага оцениха ,че е мангал понеже е приятел на Емрах. Аман от комплексари тук момчето изглежда много талантливо и е много красив!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук веднага оцениха ,че е мангал понеже е приятел на Емрах. Аман от комплексари тук момчето изглежда много талантливо и е много красив!

 

Ауу-ау-ау, не думай! Чакаме те на нашия бряг. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ауу-ау-ау, не думай! Чакаме те на нашия бряг. :3fdb8960598fa63e:

Туй е далавера движа с депутат

киха ми мангизи вече съм рахат

 

:3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Туй е далавера движа с депутат

киха ми мангизи вече съм рахат

 

:3fdb8960598fa63e:

 

Да не се озовеш в някой репортаж на "Папараци", с едната ръка, държейки депутатската, а с другата похапвайки мазна Кашкавалка? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Денис е страшен симпатяга и е супер талантлив. Има много хубав глас и пее жестоко.

Жалко, че си похабява таланта, пеейки чалга. Той има доста по-големи възможности. Странно, че се е насочил към този стил...

Има глас, който пасва точно за чалга. Какво лошо има?

 

Тук веднага оцениха ,че е мангал понеже е приятел на Емрах. Аман от комплексари тук момчето изглежда много талантливо и е много красив!

Аз не знаех, че е приятел на Емрах, но това няма и значение. Дори не прилича на циганин. Оплакват се, че няма нови и свежи имена, а като се появи са недоволни. Така плюеха и по Емрах.

 

Обаче песента на Ема и Емрах все пак е много по-добра според мен и зарибяваше повече. Но и тази ще гърми.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...