Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Е какво лошо има да песента ти да се казва "Бебето ми"? Ако Преслава наистина го беше направила, нямаше да има хейт за нея, нали? :1000 (29):

Беше с цел пиар. Пусна песен с това заглавие, в деня в който роди, а песента беше поредното любовно клише.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше с цел пиар. Пусна песен с това заглавие, в деня в който роди, а песента беше поредното любовно клише.

 

И пиар да е какво лошо в това? Песента е една от най-добрите излизали през последните години и хит, който скоро ще има 15 млн. гледания :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И пиар да е какво лошо в това? Песента е една от най-добрите излизали през последните години и хит, който скоро ще има 15 млн. гледания :Vishenka_05:

Не казвам че е нещо лошо, но Фиклена твърди че песента на Преслава имала много гледания заради бебето, което е абсурдно. Подобно твърдение би паснало на "Моро му".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не казвам че е нещо лошо, но Фиклена твърди че песента на Преслава имала много гледания заради бебето, което е абсурдно. Подобно твърдение би паснало на "Моро му".

защо пък да е Абсурдно ? Колко имаше Обратно в играта ?

 

просто сега има голям хайп заради бебето !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия, Преслава, Азис, Емануела, Яница, Глория, Малина, Цветелина Янева... Уоу, всяка една от тях с песен от онези, които са ти на replay цял ден. От години не е имало толкова силни предложения в рамките на няколко седмици, вече не ми стига времето от вкъщи до офиса да си ги изслушам всички... :Vishenka_05: Чакаме Деси, Емилия и евентуално нещо от Галена и Джена, събудиха се кокошките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се радвам ,че и Цура атакува с поп-фолк песен. Макар че не я харесвам(покрай Галена) песента много ми харесва и момчето пее много хубаво! С такива проекти като новите на Преслава,Цв. Янева , Малина, Камелия, Яница и др. можем да си върнем позициите ,които сме имали в поп-фолка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше с цел пиар. Пусна песен с това заглавие, в деня в който роди, а песента беше поредното любовно клише.
Кариерата на Преси тъпото е съставена само от любовни клишета, кака! :Vishenka_05:

 

 

:Vishenka_05:

 

Бре, един път да публикуваш и ти яка песен! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...