Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Докато Толбухина не задмине "И по такива си падам" по трафик, тя ще е в сянка.

Ще го стори мигом! Отивам да зареждам кода на Виза картата. :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

От Коко Динев могат да се впечатлят само елементарни жени. Харесвам Емилия, ама е бая наивна. Само и до днес не мога да си обясня как човек като Нелина, с акъл в главата, е допуснала да бъде с този човек, за когото е разказвала в "На кафе", че е поръчал да я закопаят на Витоша, което си е съвсем реална история. Така че до тук свършват митовете за добрия Коко.

Просто и броят на мутрите не бе неограничен, на тия по-знатните, и сто процента са си ги менкали - в такива среди са, всички са навързани като свински черва.

 

И за Глория имаше слухове за мутри. Какво мислиш? :3fdb8960598fa63e:

Ако е вярно - евала й, поне Жоро Илиев беше хубавец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От Коко Динев могат да се впечатлят само елементарни жени. Харесвам Емилия, ама е бая наивна. Само и до днес не мога да си обясня как човек като Нелина, с акъл в главата, е допуснала да бъде с този човек, за когото е разказвала в "На кафе", че е поръчал да я закопаят на Витоша, което си е съвсем реална история. Така че до тук свършват митовете за добрия Коко.

Просто и броят на мутрите не бе неограничен, на тия по-знатните, и сто процента са си ги менкали - в такива среди са, всички са навързани като свински черва.

 

Стига плюл Коко ве, той е наш човек. Виж го какъв готин поглед има.

 

Айде иди да пребиеш и на Нелина съседката от горния етаж, че й вдигала шум. Като стане въпрос за нея и откачаш!

 

КОКО Е СУПЕР!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е може би единствената обща снимка на ПАГ - новите ГИК ... :3fdb8960598fa63e:

 

п.с. Още една причина Ема да мрази Преса - заради близостта й с Ана.

 

a190041873f6.jpg

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мис Калифорния, ако не си беше правила корекции навремето сега щеше да изглежда по-добре. По-дъртите певачки като, че ли са по-запазени от младите си колежки.

9416169v.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мис Калифорния, ако не си беше правила корекции навремето сега щеше да изглежда по-добре. По-дъртите певачки като, че ли са по-запазени от младите си колежки.

9416169v.jpg

Травестит!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама ти нещо се засегна ли? :3fdb8960598fa63e:

Къде е Дони, къде е Галин... Къде е Бони Тейлър, къде са Емануела, Камелия, Яница, Алисия и другите пачавретини, по които си пада Сашконката! :feminist_en:

 

Не бре, просто с 3 имена доказах несъстоятелноста на тезата ти... :1000 (19): И не е лошо да спреш да осмиваш гласът на Камелия, защото него не можеш да го сбъркаш никога, за разлика от безличните гласчета в калпавата ти идея да похвалиш конкуренцията. Не разбра ли 20 години, че номера не минава?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толбухина пък как се е трогнала от мнението на "вечната в сянка". :3fdb8960598fa63e:
Което е жалко - щях да оргазмирам, ако две от най-кухите лейки в бранша, че и баджаначки и ползвани парцали, да си бяха заскубали екстеншъните! :3fdb8960598fa63e:

 

 

Не бре, просто с 3 имена доказах несъстоятелноста на тезата ти... :1000 (19): И не е лошо да спреш да осмиваш гласът на Камелия, защото него не можеш да го сбъркаш никога, за разлика от безличните гласчета в калпавата ти идея да похвалиш конкуренцията. Не разбра ли 20 години, че номера не минава?
Не се коси толкова.

Нима можеш да сбъркаш гласа на мадам Гло? Или на мадам Ванч? Или на мис Анел и мис Прасел? Всичките са запомнящи се, без да дразнят с гъгнене. За Деса изобщо не ми се коментира, тая е великан, що се касае до пеене, макар да е джудже на ръст!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съвсем логично е, ако детето е на Башур. Сигурно я е изчакал да роди за да направят ДНК тест. :3fdb8960598fa63e:

Сашо, какво се случва с Надя? Видях някаква снимка от болница в инстаграма?

Имаше леки проблеми. Всичко е ок.

Снима втори сезон на Килера и щу пуска едно много яко парче съвсем скоро..."най-любимият ми дявооо" :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страдам, но по такива си падам.. :Vishenka_05:

 

- Полиция.. Слушам.

 

- За Бога! За Бога някой да помогне...

 

- Какво се случи?

 

- Случи се.. случи се нещо ужасно.

 

- Къде?

 

- На челото ми. Бръчка!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

- Полиция.. Слушам.

 

- За Бога! За Бога някой да помогне...

 

- Какво се случи?

 

- Случи се.. случи се нещо ужасно.

 

- Къде?

 

- На челото ми. Бръчка!

:roll1: :gun_bandana:

Знам какво ще помогне... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пресли вече не е #1 в trending. Коментирайте :happybday:

 

Чао, гледания! :1000 (30):

 

Сигурно стана една от най-дълго задържалите си на №1 песни тази година. Време беше да я елиминират. Сега и трафикчето ще зацикли и името на Галена ще фигурира в песента с най-много гледания за годината. Днес ми е ден, бе!!! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чао, гледания! :1000 (30):

 

Сигурно стана една от най-дълго задържалите си на №1 песни тази година. Време беше да я елиминират. Сега и трафикчето ще зацикли и името на Галена ще фигурира в песента с най-много гледания за годината. Днес ми е ден, бе!!! :Vishenka_05:

 

Хахаха не се радвай и второто място е добре , тя вече е рекордьорка там за най-дълго задържалата се номер 1 в Трендинга!

Песента е вече тотален хит и това няма да промени нищо!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахаха не се радвай и второто място е добре , тя вече е рекордьорка там за най-дълго задържалата се номер 1 в Трендинга!

Песента е вече тотален хит и това няма да промени нищо!

Криско и Тита бяха около един месец номер 1?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...