Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Искаш да кажеш, че Мария Илиева пее по-добре от Преслава? Ти полудЕ! :1000 (29): :1000 (29):

Категорично! Подписвам и подпечатвам. Мария е класи над Преслава.

Аз съм изненадан от твоето озадачаване. :1000 (29):

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Сашконка, все ги харесваш едни прегракнали, едни фалшиви, едни дето даже не могат да рецитират, майко! Защо така? Толкова ли не чуваш, че са бездарни? :3fdb8960598fa63e:

 

Много педалски изказ, а е от жена. Странно, явно такива като теб и за Дони, Бони Тейлър и Крис Риа ще кажат, че не могат да пеят...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много педалски изказ, а е от жена. Странно, явно такива като теб и за Дони, Бони Тейлър и Крис Риа ще кажат, че не могат да пеят...
Ама ти нещо се засегна ли? :3fdb8960598fa63e:

Къде е Дони, къде е Галин... Къде е Бони Тейлър, къде са Емануела, Камелия, Яница, Алисия и другите пачавретини, по които си пада Сашконката! :feminist_en:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава носа ли си е пипала? Прилича на патешки клюн.

 

PRESLAVA201810051_(1).jpg

 

А помните ли през 2010, когато Илиян я избазика, че носа й бил цигански и сигурно тя била от неговата боя, Емилия как се изсмя като умопомрачена от кеф. Мед й закапа на сърцето. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава носа ли си е пипала? Прилича на патешки клюн.

 

PRESLAVA201810051_(1).jpg

 

А помните ли през 2010, когато Илиян я избазика, че носа й бил цигански и сигурно тя била от неговата боя, Емилия как се изсмя като умопомрачена от кеф. Мед й закапа на сърцето. :Vishenka_05:

Забелязала съм огромна ненавист от страна на Емили Башур към Преси тъпото. Помня, че като избраха Преса за най-гореща жена при Венета, когато се събираха фолк звезди за нова година, Емилия гледаше с ледено изражение и не гласува за мадам Добрич. Гледаше я с омраза и на концерта с освиркването на Галя. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязала съм огромна ненавист от страна на Емили Башур към Преси тъпото. Помня, че като избраха Преса за най-гореща жена при Венета, когато се събираха фолк звезди за нова година, Емилия гледаше с ледено изражение и не гласува за мадам Добрич. Гледаше я с омраза и на концерта с освиркването на Галя. :3fdb8960598fa63e:

 

Защото Преслава беше любовница на Кокомицин Динев. Много хора си мислеха, че това са само измишльотини на жълтите медии, докато самата Емилия не го потвърди в интервю за "Папараци" преди около 2 години. Каза нещо от сорта на "Знам за еди кой си, знам за Преслава, знам всичко, което трябва да знам!".

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязала съм огромна ненавист от страна на Емили Башур към Преси тъпото. Помня, че като избраха Преса за най-гореща жена при Венета, когато се събираха фолк звезди за нова година, Емилия гледаше с ледено изражение и не гласува за мадам Добрич. Гледаше я с омраза и на концерта с освиркването на Галя. :3fdb8960598fa63e:

 

Аз усещам тая злоба от много време от Башурка затова и аз я ненавиждам. Не мисля ,че Коко е причината, а именно това , че Пресли прави всичко с лекота и без да влага много средства.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз усещам тая злоба от много време от Башурка затова и аз я ненавиждам. Не мисля ,че Коко е причината, а именно това , че Пресли прави всичко с лекота и без да влага много средства.

 

Недей да си го причиняваш. :mf_surrender:

 

Нека някой пич да почне да шиба жена ти, а пък аз ще разправям, че не това е причината да го мразиш, просто нещата му се получават с лекота.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Недей да си го причиняваш. :mf_surrender:

 

Нека някой пич да почне да шиба жена ти, а пък ще разправям, че не това е причината да го мразиш, просто нещата му се получават с лекота.

Коко шибаше де що мърда, не е била само Преслава.

 

Ема за 10+ години е трябвало да свикне с мисълта, че е омъжена за женкар. Поне го разкара, ама не разбрах защо му роди второ дете няколко месеца преди раздялата.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коко шибаше де що мърда, не е била само Преслава.

 

Ема за 10+ години е трябвало да свикне с мисълта, че е омъжена за женкар. Поне го разкара, ама не разбрах защо му роди второ дете няколко месеца преди раздялата.

 

И теб ли, Чундурлейкаа? Къде ти е апартамента? :3fdb8960598fa63e: Или ти минаваше само с парче вкусна торта в сладкарницата на МОЛ "Сердика"? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И теб ли, Чундурлейкаа? Къде ти е апартамента? :3fdb8960598fa63e: Или ти минаваше само с парче вкусна торта в сладкарницата на МОЛ "Сердика"? :1000 (29):

Каква торта, кихаше ми яко мангизи :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква торта, кихаше ми яко мангизи :Vishenka_05:

 

Веднага обаче се втурваш да оправдаваш Преславица. Коко шибал всички, защо Емилия мразила само Преслава...

 

Ми в публичното пространство се чу само за Преслава и Джена от колежките й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коко шибаше де що мърда, не е била само Преслава.

 

Ема за 10+ години е трябвало да свикне с мисълта, че е омъжена за женкар. Поне го разкара, ама не разбрах защо му роди второ дете няколко месеца преди раздялата.

 

Е с тази мисъл се свиква само ако знаеш защо го правиш, а тя явно си е знаела. Все едно като се е събирала с него не е знаела що за стока е Коко ли? Но въпреки това няма как да не се обадят чувства, като гордост и достойнство в една жена при подобно поведение на мъжа до нея. Коко си е тотална грешка, да не говорим каква грозна свинчуга е. И пак не е по-зле от Пеевски... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е с тази мисъл се свиква само ако знаеш защо го правиш, а тя явно си е знаела. Все едно като се е събирала с него не е знаела що за стока е Коко ли? Но въпреки това няма как да не се обадят чувства, като гордост и достойнство в една жена при подобно поведение на мъжа до нея. Коко си е тотална грешка, да не говорим каква грозна свинчуга е. И пак не е по-зле от Пеевски... :mf_surrender:

 

Коко е свинчуга, но има някакъв чар, особено като беше по-млад и по-слаб. Има добър поглед, галантен е, ухажор. Това го е казвала не една жена.

 

koko_dinev7hu.jpg

 

А онзи глиган Пеевски е плашещ.

 

620_4ac14adae10d240b1b4078a9f2880485.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е интересно, че връзката на метресата от Белащица и глигана продължава вече 8-9 години. Очаквах бързо да я разкара.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, Коко има подход към жените, лично съм се уверила, макар и не директно към мен, но пред мен. Горката Емилия - що рога е отнесла. :mf_surrender:

 

Иначе Башурка срещу Петя тъпото би била една чудна война на световете. Помня я как скачаше и след последната церемония за наградите, уж да защити Галена. Според мен това беше просто удобен момент пак да го набие четвъртит на Пепи Толбухина! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, Коко има подход към жените, лично съм се уверила, макар и не директно към мен, но пред мен. Горката Емилия - що рога е отнесла. :mf_surrender:

 

Иначе Башурка срещу Петя тъпото би била една чудна война на световете. Помня я как скачаше и след последната церемония за наградите, уж да защити Галена. Според мен това беше просто удобен момент пак да го набие четвъртит на Пепи Толбухина! :3fdb8960598fa63e:

Толбухина пък как се е трогнала от мнението на "вечната в сянка". :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалгарките не подбират много когато надушат парички. Гледаме какво правят Емилия, Мария, Цура Янеа.... Хващат се с диви прасета за да си осигурят кариерите и живота. И не само те, много жени са така. Сега поне мъжа на Емилия прилича на човек.

Дали Коко ще се ожени още веднъж? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

От Коко Динев могат да се впечатлят само елементарни жени. Харесвам Емилия, ама е бая наивна. Само и до днес не мога да си обясня как човек като Нелина, с акъл в главата, е допуснала да бъде с този човек, за когото е разказвала в "На кафе", че е поръчал да я закопаят на Витоша, което си е съвсем реална история. Така че до тук свършват митовете за добрия Коко.

Просто и броят на мутрите не бе неограничен, на тия по-знатните, и сто процента са си ги менкали - в такива среди са, всички са навързани като свински черва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коко шибаше де що мърда, не е била само Преслава.

 

Ема за 10+ години е трябвало да свикне с мисълта, че е омъжена за женкар. Поне го разкара, ама не разбрах защо му роди второ дете няколко месеца преди раздялата.

Съвсем логично е, ако детето е на Башур. Сигурно я е изчакал да роди за да направят ДНК тест. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Сашо, какво се случва с Надя? Видях някаква снимка от болница в инстаграма?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...