Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Песента на Преслава се оказа балон, много бързо писна. Очаквам рязко да свали гледанията и да изчезне от тренда. Бързо хваща и бързо пуска :1000 (29): Не я виждам да се задържи като "Не се изтриваш" :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смятай колко ти е анти Преслава за да я сравняваш с онази бездарница :1000 (29):
Е, глупости, бъзикам се, заради крехките психики на Кайо и Фастьо.

Иначе на Преси имам бая любими песни, но така и някоя не ми остана и до днес топ. През годините, в отделни периоди съм слушала "По моята кожа", "Не ми пречи", "От добрите момичета", "Обещание", "Почвай ме", "Не съм ангел", "Пак ще ме обичаш", "Пет промила любов", "Лей-лей"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заради изтърканата музика на Ганев е! И аз я слушах само първите няколко дни, също както и Маракеш, но нея много повече я пусках възхищавайки се на клипа.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Kondomcho, plambata,

 

10 октомври е - ще обсъдите ли резултата от залога?

 

Преслава - Да гори в любов - 2,901 млн.

Фики ft. Джена - Кво те бърка - 869 хил.

 

:3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Kondomcho, plambata,

 

10 октомври е - ще обсъдите ли резултата от залога?

 

Преслава - Да гори в любов - 2,901 млн.

Фики ft. Джена - Кво те бърка - 869 хил.

 

:3fdb8960598fa63e:

На Фики даже и това му е много - песента е покъртителна! :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Преслава се оказа балон, много бързо писна. Очаквам рязко да свали гледанията и да изчезне от тренда. Бързо хваща и бързо пуска :1000 (29): Не я виждам да се задържи като "Не се изтриваш" :girl_witch:

Хитът на Есента е при Цурааааааааааа :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Фики даже и това му е много - песента е покъртителна! :gun_bandana:

И той е покъртителен в клипа - плашеща маймуна ... :girl_cry2:

Много ми е смешен какви физиономии прави. Ще получи на младини бръчки от зор :1000 (29): Иначе като глас го харесвам, но не и с такива ужасни песни :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И той е покъртителен в клипа - плашеща маймуна ... :girl_cry2:

Много ми е смешен какви физиономии прави. Ще получи на младини бръчки от зор :1000 (29): Иначе като глас го харесвам, но не и с такива ужасни песни :gun_bandana:

Тоя докато стане на 30 години ще заприлича на баща си, ако до тогава не умре от инфаркт заради анаболите :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смятай колко ти е анти Преслава за да я сравняваш с онази бездарница :1000 (29):

Какво й е бездарното на Пресила? Много по-талантлива е.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това кофти нещо в горната част на носа на Фикрет, нишан от Бирмата ли е? Помня, че тогава го беше изкарал като инцидент, по време на снимките на клипа на "Душа", но ми се стори съмнително.

 

Иначе тези му песни са разкош на маймун Стораро, а като певец е светлинни години пред дон Педро от Добрич, който удобно се настани в нишата на рапърите, щото глас никакъв.

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя докато стане на 30 години ще заприлича на баща си, ако до тогава не умре от инфаркт заради анаболите :mf_surrender:

Ами кой го кара да се друса с тия боклуци? Всеки сам си го прави, още сега не прилича на човек. Даваха го в Папараци, че покрай детето загубил форма и пуснаха кадри на които беше се отпуснал. Сега пак се е наял здраво с анаболи. Баща му е допуснал повече излишни килограми, иначе какво му е?

 

25201_660_370.jpg

Ужас... тук е надрусан 100% . Егати влажния кравешки поглед. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво й е бездарното на Пресила? Много по-талантлива е.

 

Какво и е талантливото? Прекалено евтина и елементарна е. Като е много талантлива защо не се забеляза?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях в някаква Десиславова еуфория, като й писах преди известно време, тя отговаря чак днес. Поне отговаря де. :Vishenka_05:

 

desi.jpg

 

Това "наистина скоро" ми звучи като до седмица, макс 10 дни. Обаче егати обработката е паднала на този клип, доколкото знам е заснет от доволно време.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях в някаква Десиславова еуфория, като й писах преди известно време, тя отговаря чак днес. Поне отговаря де. :Vishenka_05:

 

desi.jpg

 

Това "наистина скоро" ми звучи като до седмица, макс 10 дни. Обаче егати обработката е паднала на този клип, доколкото знам е заснет от доволно време.

 

А дано :1000 (29): Фейсбук ли е това

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитът на Есента е при Цурааааааааааа :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

 

И на мен ми се струва, че е възможно натам да се развие. На Денис трябва да му пуснат и самостоятелна, ще има интерес.

Btw Пеевски се оттегля от издателския бизнес. Време е да изгърмят и теориите на Фокси, че той е уреждал хвалебствените статии за Пайнерци и оплюващите за Камелия. :1000 (29):

 

Бях в някаква Десиславова еуфория, като й писах преди известно време, тя отговаря чак днес. Поне отговаря де. :Vishenka_05:

 

desi.jpg

 

Това "наистина скоро" ми звучи като до седмица, макс 10 дни. Обаче егати обработката е паднала на този клип, доколкото знам е заснет от доволно време.

Имало потенциал да те придърпаме в сектата значи. :3fdb8960598fa63e:

Най-накрая някакво сигурно инфо. Ще си позволя да го цитирам и в нейната тема.

Като прочета 'скоро' и се разтрепервам от ужас, още не знам дали няма да се изложи брутално и да се налага Десовите да ходим с очила и шапка след изписани 78 фанатични страници без песен. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-накрая някакво сигурно инфо. Ще си позволя да го цитирам и в нейната тема.

Като прочета 'скоро' и се разтрепервам от ужас, още не знам дали няма да се изложи брутално и да се налага Десовите да ходим с очила и шапка след изписани 78 фанатични страници без песен. :1000 (29):

Зависи Деса какво разбира под скоро, че като я знаем каква е бърза... :1000 (29): Наистина много се забави. Преслава вчера роди и пусна песен, а тази още се мотае. Ако наистина е снимала и клипа какво чака толкова? Някой от приближените й верни фенове да й пише да побърза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...