Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Бе чак феномен, но като за залязваща от 2008г. пак ги разпиля... Чуеш как пее "пожелай му да гори в любов" и не ти се ляга, а право към дискотеката... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наблюдавам с интерес докога ще се самобичувате психически, с приказки колко страхотна песен е направила Преслава. :1000 (29): Преди години нямаше толкова елементарни лицемери в тези форуми. Явно скуката от лятото и видно липсващите свежи идеи в чалгата превърнаха от едни добри деца, задръстени кретени. Слагането на капаците и изолирането от света никога не е бил верният съветник, за интелигентно държание пред аудитория различна от домашната. Призовавам за нормалност и трезв поглед върху нещата, но знам, че няма да бъда чут. Хубавото е, че концерта наближава и този жалък театър тук скоро ще свърши...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наблюдавам с интерес докога ще се самобичувате психически, с приказки колко страхотна песен е направила Преслава. :1000 (29): Преди години нямаше толкова елементарни лицемери в тези форуми. Явно скуката от лятото и видно липсващите свежи идеи в чалгата превърнаха от едни добри деца, задръстени кретени. Слагането на капаците и изолирането от света никога не е бил верният съветник, за интелигентно държание пред аудитория различна от домашната. Призовавам за нормалност и трезв поглед върху нещата, но знам, че няма да бъда чут. Хубавото е, че концерта наближава и този жалък театър тук скоро ще свърши...

Какво очакваш да видиш на концерта? На 101% съм убеден, че Преслава ако не НАЙ-, ще е със сигурност в топ 3 по прием. Просто няма кой друг да се приеме по-добре. Ана неадекватницата или Емануела плейбека очакваш да я минат?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво очакваш да видиш на концерта? На 101% съм убеден, че Преслава ако не НАЙ-, ще е със сигурност в топ 3 по прием. Просто няма кой друг да се приеме по-добре. Ана неадекватницата или Емануела плейбека очакваш да я минат?
Просто леля ти Ваня няма да ги удостои с присъствието си. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто леля ти Ваня няма да ги удостои с присъствието си. :3fdb8960598fa63e:

Тя и да присъства, няма да промени общата картинка в топ 3.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но тя по принцип е една идея по-слабичко откъм прием на такива масови концерти.

Да,това е факт, защото много рядко си подбира репертоара, като хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз бих отишъл на концерт на Преслава, но на сборен на Пайнер - не. Смятам, че с доста хора е така.

Митко да спира с тея нелепи рожденни дни и да натиска императрицата на империята за самостоятелен концерт. Време е.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е невъзможно. :Vishenka_05:

Трудно е.

Набори 00+ едва ли знаят старите песни, най-много Кръчмата и Шампанското, но тях ги пя вече в Армеец.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя и да присъства, няма да промени общата картинка в топ 3.
Напротив, винаги е топ по прием, даже с "Вик". Знаят се старите песни на лелята, не се прави на приятно разсеян! :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, винаги е топ по прием, даже с "Вик". Знаят се старите песни на лелята, не се прави на приятно разсеян! :gun_bandana:

На онзи концерт категорично Преслава, Галена, Джена, Деси Слава, Яница, Фики и Галин бяха по-добре приети. Чак след тях Ванча.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наблюдавам с интерес докога ще се самобичувате психически, с приказки колко страхотна песен е направила Преслава. :1000 (29): Преди години нямаше толкова елементарни лицемери в тези форуми. Явно скуката от лятото и видно липсващите свежи идеи в чалгата превърнаха от едни добри деца, задръстени кретени. Слагането на капаците и изолирането от света никога не е бил верният съветник, за интелигентно държание пред аудитория различна от домашната. Призовавам за нормалност и трезв поглед върху нещата, но знам, че няма да бъда чут. Хубавото е, че концерта наближава и този жалък театър тук скоро ще свърши...

Луна Президент, ти ли си? Евала!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои не можете да си намерите място от успеха на Преслава. :3fdb8960598fa63e:

 

Това е било винаги и така ще си остане много време. Преси яко им бърка някъде, особено на големи чичковци на възрастта и на акъла на Луна!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...