Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Митака и без да я бута тя си дъни гледания и песента ще е хит. Галена не е зависима от него, но той от нея е и то доста. Ако е толкова тъп да се опитва да прецаква една от най големите си звезди, проблема си е негов. Не знам дали това е причината, но манипулациите са ясни. Толкова години сме се нагледали на доста такива, то не бяха награди и какво ли още не. Винаги са бутали Преслава, те затова феновете й наглеят толкова.

На мен не ми се иска Галена и Пайнер да са в лоши отношения. Това най-много да доведе до напускане, което няма да е от полза и за двете страни, според мен. Митака чисто и просто трябваше да й схване намека от 2016... но явно никога няма да си вземе поука този човек. За налагането на Преслава няма да говоря този път, правил съм го достатъчно.

 

Иначе, така както е тръгнало Галена и без Трендинг може да си направи над 250k-300k и за втория ден. Вече е надхвърлила първите сто, а е минала едва една четвърт от денонощието.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

До 2 дни Галена ще е в тренда, просто още към проекта на Джулия има интерес. Спрете с простотиите, че Трендинга е "уреден", освен ако не заснемете как Митко Пайнера си пие кафето със Сергей Брин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

До 2 дни Галена ще е в тренда, просто още към проекта на Джулия има интерес. Спрете с простотиите, че Трендинга е "уреден", освен ако не заснемете как Митко Пайнера си пие кафето със Сергей Брин.

 

meleto: Пайнер ще сложат "Моето слабо място" в тренда, че да чукне 15 милиона :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че Пайнер сами избирали кой клип да е в тренда е пълна простотия :wacko:

Веднага се сещам за Боро първи и Пикпук, които си сменяха мястото в тренда по 2,3 пъти на ден. Какво, някой от Facing the sun е стоял да им сменя позциите ли :mf_surrender: пълно безумие е това

Link to comment
Сподели в други сайтове

До 2 дни Галена ще е в тренда, просто още към проекта на Джулия има интерес. Спрете с простотиите, че Трендинга е "уреден", освен ако не заснемете как Митко Пайнера си пие кафето със Сергей Брин.

 

Джулия, колкото и по-яка песен да е пуснала, няма и една трета от показателите на Галена. Говорим за гледания около 110k при едната и 390k при другата, а съотношението на лайкове, дислайкове, коментари и споделяния е още по-фрапиращо. Трендинга или се е бъгнал (явно за пореден път), или очевидно е уреден.

Не знам с кой трябва да си пие кафето Митака, но YouTube си има и български представители. А нелогичните моменти в Трендинга ни стават все повече и повече. Според мен проблема не е в Пайнер.

 

Все пак и аз си мисля, че Галена ще я сложат по някое време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Звучиш убедително предвид факта, че не разкарват мастията от Тренда. Няма начин интересът към нея да е по-голям от този към Галена.

 

Обаче - как обясняваш факта, че "Да гори в любов" и песента на Янева и Теофиков се биеха една друга и взаимно се изместваха от Тренда? Пайнер са налагали различна песен през 2 часа ли?

 

По принцип аз го отдавам на това че все пак изисква някакво време, за да се обнови или е имало бъг. Това което стана с Десислава и Янева е показателно как една песен на първо място бива изместена. И понеже песента на Янева не беше набрала и паднаха до 3-4то място.

 

Просто от Планета имат няколко песни, които отговарят на критериите да са в трендинг и си избират коя ги устройва най-много.

 

В този ред на мисли, да направят отделни канали на най-успешните си кокошки, за да могат спокойно да пускат по-слабите в големия канал и да влизат в трендинг, вместо да правят тия шмекерии - ту едната, ту другата.

 

И да, с тия гледания Жалка трябва да е първа в Трендинг. Мина денонощие вече, но явно Джулката яко снася и я налагат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доживяхме! :1000 (29):

 

И така теориите на meleto отиват в коша, че Пайнер налагат Джулия и тя им е приоритет. Време му е да се пенсионира, че и за прогнози не става вече. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В тренда е.

 

Дишайте спокойно, Галена вече е номер 1 в трендинг.

 

 

О мАй ГОд! О май год, о май год, о май год!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Петък вечер сме номер 1 в тренда!!!

 

Да не се повтори случая с Moro Mou, втория ден да нажули повече от първия? :3fdb8960598fa63e:

 

Чао, Джулка! Ще се видим при следващия ти фийт/дует.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Женя Димовоо, ако не напишеш хвалебствени статии за рекорда на Галена, ще пишем до медиите, че си толбухинска марионетка! Ще правим петиция да те уволнят. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е звъняла на Лари Пейдж да ъпдейтне алгоритъма и междувременно му е бутнала някой лев за първото местенце.

 

А проектът на Галин се забави, защото продава биткойни, за да си купи #1, но курсът за кратко се е сринал и се е наложило да изчака. Към сряда-четвъртък да го очакваме според финансовите експерти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И така теориите на meleto отиват в коша, че Пайнер налагат Джулия и тя им е приоритет. Време му е да се пенсионира, че и за прогнози не става вече. :whistling:

Пайнер си налагат Джулия... и има защо, покрай нея най-накрая си имат нова звезда. :3fdb8960598fa63e:

Но с Трендинга беше друг случая, според мен. Както и да е, да не го мислим вече. Да видим колко ще направи Феноменален с този допълнителен тласък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази вечер няма да се спи от еуфория. :Vishenka_05:

 

Аз и снощи не спах много... но сега съвсем. Само да не свършва виното и всичко е точно.

 

Галено, какво направи тиииии? Терминаторка, психопатка! Изкърти гииии.... :Vishenka_05:

 

Така не съм избухвала на чалга от "Шефката" :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

До хората от отдела на Пайнер:

 

Или пишете статии за рекорда на Галена, или утре, като съм по-свободен аз ще напиша статия, в която ви изобличавам какви манипулатори с провинциален привкус сте.

Развалихме ви последните Награди - да ви припомня. 3fdb8960598fa63e.gif Айде да си нЕмаме проблеми. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

И така теориите на meleto отиват в коша, че Пайнер налагат Джулия и тя им е приоритет. Време му е да се пенсионира, че и за прогнози не става вече. :whistling:

 

Не просто някои хора четат коментарите тук. :whistling:

 

Пайнер налагат Джулия и това е очеизвадно. Колко фийч трябва да пробутат, за да забележиш, чушка?

Link to comment
Сподели в други сайтове

До хората от отдела на Пайнер:

 

Или пишете статии за рекорда на Галена, или утре, като съм по-свободен аз ще напиша статия, в която ви изобличавам какви манипулатори с провинциален привкус сте.

Развалихме ви последните Награди - да ви припомня. 3fdb8960598fa63e.gif Айде да си нЕмаме проблеми. ;)

Няма сми, идва хита на хилядолетието.

 

Ръцете гореее.....МИШКИИИ!!11!!!11111!1!1!!!!!!111111!!1111111111!!!!!!1!!!!!11!!!!!!1!1!!!111!!1!1!!!!!!!!!!!!!11!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...