Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аз бях такъв за един ден и май не можеше :3fdb8960598fa63e:

 

Но аз не мисля че Фиклена ги е купила, луда е, но не е способна чак на това, а и тогава се появиха минуси и на тия влогъри. Нелогично е, просто тя прие този образ с удоволствие.

 

Точно и аз това си мисля. Блъфира, за да има интрига във форума.

 

И не си спомням да е писала коментар "Очаквайте изненада" преди да се появят дислайковете. Ти или Кака Кели бяхте едни от първите, които забелязаха фалшивият отрицателен вот. Фиклена коментира чак след това.

 

В този ред на мисли това изказване е лъжа. :confused:

 

Пет минути преди дислайковете фиклена написа: ''Очаквайте изненада''.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато мине "Зоопарк" ще я наречеш така. Щом говориш за самостоятелни и тук не позна.

 

Бас за милионите на Преса ли?

Бас дали Феноменален ще мине Да гори в любов? И за колко време? Дай да се обзаложим. :1000 (29):

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това за изненадата май Фиклена го писа преди Да гори в любов. И да, беше си изтрил поста, но някой вече го беше цитирал.

Според мен никой от форума не би пазарил гледания или лайкове. Колкото и вманиачен да е, кой би си отделил от заплатата в днешно време за нещо подобно.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бас дали Феноменален ще мине Да гори в любов? И за колко време? Дай да се обзаложим. :1000 (29):

 

Няма да се хвана на бас дали ще минем песен, която е напред със 7 милиона. Освен това аз ти намекнах за "Шефката".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не съм абониран за канала на Планета и избягвам да им слушам нещата заради бутането на всякакви клипове отстрани, но на Галена ми излиза дори след рап песни. Набивате си филми. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да се хвана на бас дали ще минем песен, която е напред със 7 милиона. Освен това аз ти намекнах за "Шефката".

Жалко, разсъждаваш трезво. :3fdb8960598fa63e:

Трябваше вчера да се възползвам от еуфорията ви. :1000 (29):

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не съм абониран за канала на Планета и избягвам да им слушам нещата заради бутането на всякакви клипове отстрани, но на Галена ми излиза дори след рап песни. Набивате си филми. :D

Това е едно от най-досадните неща в YouTube. Когато слушаш дадена песен много пъти ти се забива навсякъде. Тук обсъждаме дали се показва в режим на гост.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е едно от най-досадните неща в YouTube. Когато слушаш дадена песен много пъти ти се забива навсякъде. Тук обсъждаме дали се показва в режим на гост.

А, добре. Не съм толкова навътре в конспирациите. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко, разсъждаваш трезво. :3fdb8960598fa63e:

Трябваше вчера да се възползвам от еуфорията ви. :1000 (29):

И вчера щях да ти отговоря същото. Еуфорията не ми пречи на трезвото мислене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не следва. Просто една вманиачена, жадна за слава, откачена мумия ще ни избълва поредната си простотия. На какво се надявате? Това нещо да мине Галена ли? Много ще тича там с овцете и ще търси мишките да й вдигат ръце. Точно за нея е. :1000 (29):

 

Като гледания е ясно, че няма да я мине, но вече е знаем хита на есента дори само от 30 секунди, особено щом се палиш толкова ... А мумията като гледам изглежда феноменално :)

 

Явно си знаете какво следва сега! РЪЦЕТЕ ГОРЕ МИШКИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ!

 

Бившият мъж на Татяна я бил зарязал заради някаква млада (24-28-годишина) селянка. Верно се занимавал с отглеждане на крави, аз си мислех, че тук си я наричаме "краварката", щото е от селски град. :3fdb8960598fa63e: Сега май бил открил фитнес зала в Съединение.

 

инфо: хора, родом от Съединение :3fdb8960598fa63e:

 

Това, че шутът на Тоти е бит заради момиче от новата генерация, обяснява ламтежа й да се прави на много cool и заканите й към "другата", "кучката" в песните й.

 

оемджи просто, и аз мислех че е краварката щото от е от село. Нищо де, сега ти е съгражданка и с някъф адвокат уж се беше хванала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

После Преславовите били обсебени :mf_surrender:

 

Преди малко гърмеше от една кола :3fdb8960598fa63e:

Аз се изненадах, когато онзи ден минах покрай едно даскало и група момичета си бяха пуснали "Да гори в любов". Кефиха й се и си припяваха.

Не бяха на повече от 13-14г.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...