Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

На въпроса ми ли отговаряш или реплекираш първото изречение? Пред мен нищо не е признавал.

Не го е признавал във форума. На друго място. Но каза, че уж от доста време насам, не й прави мръсно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не. :1000 (29):

 

Признай си маймунке! Тук си знаем номерата. Ревали сте пред дома на Преси, тя ви се е оплакала, че е отчаяна от факта, че кючекоподобна песен ще мине нейната с клетвата и ти си решил да оправиш нещатата. Хакерче! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

@meleto

 

На базата на твоя опит с Интернет технологиите възможно ли е човек, който е на ти с програмирането, да направи така, че някоя песен да не се появява като предложение в youtube?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не го е признавал във форума. На друго място. Но каза, че уж от доста време насам, не й прави мръсно.

 

И ти му вярваш? :mf_surrender:

 

Fast, Стела ти има ай пи адреса. С едно щракване на пръстите може да го има и Галин Анастасов. А Галин е човек с мнооого големи възможности.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Признай си маймунке! Тук си знаем номерата. Ревали сте пред дома на Преси, тя ви се е оплакала, че е отчаяна от факта, че кючекоподобна песен ще мине нейната с клетвата и ти си решил да оправиш нещатата. Хакерче! :3fdb8960598fa63e:

Аз какво съм виновен че Галена е карък? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как пък почти всяка песен на Преслава, да кажем "Обратно в играта" се показва навсякъде (а не е голям хит, не и по-голям от "GiveMeLove") и ще има над 10 милиона и прави повече гледания от топ хитовете на годината Бръм и Зоопарк. :mf_surrender:

 

На Галена пък от Моро му насам всички песни спират да се показват и правят мижави гледания след 2-3 месеца.

 

#ПростоШоу няма да има и 10 милиона а е брутален хит. Срамота. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Галена не ми се показва от вчера още. За сметка на това нон-стоп ми излизат на Джулия и Преслава. А когато гледам ютуб на телевизора, след всяка втора песен автоматично ми тръгва тази на Преслава и винаги стои на първо място като предложение. Вчера сутринта беше на Галена и след това пак на Преса ми се показва там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Balmin

 

Сигнализирай на Галена, че нещо се случва с песните й в youtube от "Moro mou" насам. Очевадно е!

 

За сметка това всяка песен на толбухинския изрод се показва с месеци отстрани. Галена да отнесе въпроса към Пайнер, да си пусне връзките.

 

По всичко личи, че тук е намесена манипулация. Време е да вземем мерки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Показването помага много. От песните на Галена в момента се показват много Очите, Дай ми любов, Боже прости и Моро му. Докато На Преслава новата и на Цветелина и Денис тръгват директно след всички нови песни, феноменален и на мен не ми излиза никъде, а вчера беше поне под Джулия. От сутринта е направила само 50К и много малко харесвания. Как напоследък все на Галена(Моро му, Дай ми любов, Феноменален) се случват тия неща не знам.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен на Галена ми се показва под Оп оп.

И преди съм забелязвал, че нови песни с големи гледания спират за няколко дни да се появяват в лентата за предложения. Ще си се оправи. Стига сте откачали всички от най малкото нещо. :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

За новата песен, има и вероятност да е и от обложката. Нямам си и на идея.

 

А другите? Защо не ми се показва "Просто шоу", а "Обратно в играта", постоянно ми излиза. В последно време ми се показва дори дуета с Фики, а е песен на толкова време. Няма логика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен на Галена ми се показва под Оп оп.

И преди съм забелязвал, че нови песни с големи гледания спират за няколко дни да се появяват в лентата за предложения. Ще си се оправи. Стига сте откачали всички от най малкото нещо. :3fdb8960598fa63e:

 

Аз се владея все още, но честно казано откачих. Този психопат е отделял от времето и енергията си да й прави мръсно в медиите. Не стига, че по цял ден тук я принизява, но това очевидно не му стига.

 

Много намирисва работата песните на Галена да зациклят в даден момент, вече се случва с четири сингъла, а на Преслава не спират да се показват отстрани.

 

"Моро му" щеше да е с най-голям трафик от 2017, но изгуби 6 месеца в странно и необяснимо изчезване от предложенията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Показват се тея, които трупат гледания и обратно - трупат гледания тези, които се показват. Странен феномен е тубата. От Десините най често ми се показват И това ще преживея, Ангелите плачат, В друг живот, В твоите очи и Не искам без теб. Съответно и при тях гледанията растат най бързо последните месеци / година

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Показват се тея, които трупат гледания и обратно - трупат гледания тези, които се показват. Странен феномен е тубата. От Десините най често ми се показват И това ще преживея, Ангелите плачат, В друг живот, В твоите очи и Не искам без теб. Съответно и при тях гледанията растат най бързо последните месеци / година

 

"Moro mou" над половин година през 2017 я нямаше в предложенията, ще си каже човек "Хората не я слушат вече, затова са я махнали". Тази пролет я върнаха и почна да прави по над 100К на седмица година след премиерата. Значи проблемът не е бил, че година по-рано е нямало интерес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се владея все още, но честно казано откачих. Този психопат е отделял от времето и енергията си да й прави мръсно в медиите. Не стига, че по цял ден тук я принизява, но това очевидно не му стига.

 

Много намирисва работата песните на Галена да зациклят в даден момент, вече се случва с четири сингъла, а на Преслава не спират да се показват отстрани.

 

"Моро му" щеше да е с най-голям трафик от 2017, но изгуби 6 месеца в странно и необяснимо изчезване от предложенията.

Ето че като Гив ми лов почна да трупа гледания от 2седмици, започна да се показва често и в лентата. Просто шоу за цикли след третият месец и спря да се показва. Има си алгоритми, които не разбираме и дори и Фаст е безсилен пред тях. Моро му също бързо се завърна в лентата и често за 2години ми я предлага тубата. Не можем да кажем че някой го прави нарочно. И при Емануела и Камелия наблюдаваме подобни феномени. На Преслава Обратно в играта и Не се изтриваш често се показват, защото трупат стабилни гледания. Дуета на Преса и Фики също от няколко месеца пак се появява често.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко трябва да ти бръкне в здравето човек, които не познаваш, за да му правиш мизерии в медиите. Без коментар съм. Иначе за тубата е ясно, че стои от човек с повече възможности. Сигурна съм, че жадната за слава лицемерка има пръст в тези неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...