Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Самите ние сме я хвърлили в коша. :1000 (29):

Никой от нас не я брои за песен на Преслава.

 

А ще се радваш ли ако на Миле и Галена стане хит? Какво мислиш? Можеш ли някога да кажеш две добри думи за нея?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Представи си Галена и Китич да избухнат с хит и гледания на нивото на тази песен! :3fdb8960598fa63e:

Какви ще са оправданията им тогава? :helpsmilie:

Песните му от тази година имат колкото средни хитове на Джена. :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Представи си Галена и Китич да избухнат с хит и гледания на нивото на тази песен! :3fdb8960598fa63e:

Какви ще са оправданията им тогава? :helpsmilie:

 

След снощи техните оправдания така или иначе заминаха на кино.

 

Надявам се Галена да се е поучила от грешката на Преслава и да не позволи да се пее само на сръбски. Почти съм сигурен, че си е взела бележка от случката.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песните му от тази година имат колкото средни хитове на Джена. :dontknow:

Те сърбите не прощават! Ако е слаба песента, ще има и гледанията на Марина Тошич, ама ако е хит виждаш резултата. :P

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не се опита да хвърли светлина по въпроса защо "С теб или с никой" от 2015 година прави с над 20% повече гледания от "Не се изтриваш" в момента.

 

Подутият да не е почнал пак да помпа его?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не се опита да хвърли светлина по въпроса защо "С теб или с никой" от 2015 година прави с над 20% повече гледания от "Не се изтриваш" в момента.

 

Подутият да не е почнал пак да помпа его?

Показва се под много песни. Голям късмет има Преслава. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Показва се под много песни. Голям късмет има Преслава. :1000 (29):

 

Родена е под щастлива звезда ехидната, откакто е на сцена, съм се уверил в това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И между другото, Danger., евала, че си постнал клипчето с дисфоричната реакция на "Лудата дойде". И това на нейно участие, където се води, че хората, които я харесват, преобладават.

 

Изобщо не ме изненадва тази реакция, знаех, че ще е така и без да съм гледал видеото. Тази песен гръмна бясно, стана един от големите хитове на 2012, но заглъхна в небитието като пореден изтъркан Пресин комерс.

 

"Спри ме" беше революция - клип, песен, въздействие! Много по-качествен проект. С тая песен истерията по наща вече почна много отчетливо да се забелязва. Връщаха хора от дискотеките поради липса на място вътре, като гостува тя.

 

А иначе Кака ти Кели нека ми разправя коя била по-голям хит. "Спри ме" нямаше шанса да прозвучи на концерта на открито в София през юни '12 , Галена изобщо не пя тогава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми е малко странно че песента на Галена влезе в Германския трендинг преди нашия. За първи път виждам това с българска песен.

Аз съм виновния за това, успокой се!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига сте изкарвали сръбския дует слаба песен или песен не на Преслава. :1000 (29): Това е един от най-стойностните проекти, които инак комерс любимката на народа ни е поднасяла в периода си на постоянни възходи и падения. Че и в сръбската телевизия я канеха да го представя. Нейна си е, което за жалост значи и че е нейн флоп.

 

Трябваше да е днес, но май стана по-добре така, заради Галена. Накрая двамата ми любимци да забият един дует, а? :3fdb8960598fa63e:

Изненадан съм, че за толкова години още не са го направили. :D

 

А Луна ще мачка! Без бъзик- с песен от Папи Ханс, забавен клип с политическа нотка и промотиране по време на уикенда... току-виж успяла да надмине очакванията за интереса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЗАЩО НЯМА ТАКИВА НОВИНИ И ЗА ГАЛЕНА ААААААА ?????????

 

 

И ВСЕ ПАК БЕЗ ТРЕНДИНГ,БЕЗ ПЛАТЕНИ СТАТИИ,- ФЕНОМЕНАЛНА ЧУПИ РЕКОРДИ.

 

 

 

'Преслава счупи рекорд с нова песен'

 

'Новото парче на Преслава с рекорд'

 

'Преслава направи рекорд с нова песен''

 

Преслава чупи рекорди с "Да гори в любов"

 

'Преслава счупи рекорд в YouTube'

 

'Преслава направи рекорд в попфолк средите'

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много нагласена работа е този Бг Трендинг. Хубавото е, че когато все някога сложат Галена на номер 1 (което се надявам да се случи, защото иначе комедията ще е още по-голяма) това ще даде нов тласък на проекта. Тепърва има още много хора, до които да достига тази песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алгоритъма на тубата избира клиповете. Няма документирана функция собствениците на канали да избират кой от клиповете им да влезе там. Не знам защо мелето си мисли така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...