Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Никой не спори за песента на Преса, но хита не е при нея, сори ако това не ти допада, но знаеш, че хита е дуетна песен. Не вярвам да направи още 7 милиона до края на годината.

 

Тук говорим за справедливост на нещата, защото на едната песните се набутват в очите на хората, пропаганди, реклами, а на другата песните не се паказват в предложенията дори. Това ок ли ти се вижда? Или така ви изнася? Този проблем се получава вече с няколко песни на Галена и е съвсем умишлено. С Преслава не е имало подобни случки.

 

Какво сме злобни ние? Спомни си кои фенове се кискаха и подиграваха котато почина бащата на Галена и вкичките им грозни коментари. И кога фен на Галена е провил мизерии на Преса в мидиите? Айде, пак си помисли сега кой какъв е....

 

Защо изобщо му отговаряш? Само си губиш времето. Не, че не са верни нещата, които казваш. Човекът, на който ги казваш обаче, няма да ги възприеме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Никой не спори за песента на Преса, но хита не е при нея, сори ако това не ти допада, но знаеш, че хита е дуетна песен. Не вярвам да направи още 7 милиона до края на годината.

 

Тук говорим за справедливост на нещата, защото на едната песните се набутват в очите на хората, пропаганди, реклами, а на другата песните не се паказват в предложенията дори. Това ок ли ти се вижда? Или така ви изнася? Този проблем се получава вече с няколко песни на Галена и е съвсем умишлено. С Преслава не е имало подобни случки.

 

Какво сме злобни ние? Спомни си кои фенове се кискаха и подиграваха когато почина бащата на Галена и всичките им грозни коментари. И кога фен на Галена е правил мизерии на Преса в медиите? Айде, пак си помисли сега кой какъв е....

Когато се купиха 3000 дислайка за ''Обратно в играта''. :whistling:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато се купиха 3000 дислайка за ''Обратно в играта''. :whistling:

Точно тогава излезе песента на Чоко и Пикпук и на тях им бяха купени 10 000 дислайка. Според мен някой друг имаше пръст в тая работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато се купиха 3000 дислайка за ''Обратно в играта''. :whistling:

 

Бяха 2000. И изобщо няма доказателства кой го е направил. Вие обвинихте Фиклена, откъде да сме сигурни, че е той?

 

А когато заради фейк гласове за Преслава се наложи да анулират последната годишна анкета на Пайнер? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно тогава излезе песента на Чоко и Пикпук и на тях им бяха купени 10 000 дислайка. Според мен някой друг имаше пръст в тая работа.

Пет минути преди дислайковете фиклена написа: ''Очаквайте изненада''.

Ама то реално е все тая. В в двата ''фен клуба'' има неадекватници и адекватни хора. Друг е въпроса, че не може да се тиражира, че само феновете на Преса са зле като някой на Галена също.

Искам дует между Яница и Емануела!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато се купиха 3000 дислайка за ''Обратно в играта''. :whistling:

 

Това не е доказано кой го е направил. Докажи, че е Галена или нейни фенове. По същата логика си купиха гледания на "Не се изтриваш" щом е толкова просто.

Link to comment
Сподели в други сайтове

При мен си се показва Галена отстрани, не мисля, че има проблем този път с това. Но все пак ще е добре да сменят обложката, защото е по-тъмна и наистина може да се отрази по някакъв начин на популяризацията.

 

Пет минути преди дислайковете фиклена написа: ''Очаквайте изненада''.

 

:roll1: :roll1:

 

Кралица!

 

Това го бях забравил, жестока!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не е доказано кой го е направил. Докажи, че е Галена или нейни фенове. По същата логика си купиха гледания на "Не се изтриваш" щом е толкова просто.

Докажи, че Фаст или Преслава манипулират / плащат на youtube тя да се показва а Галена не. ;)

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пет минути преди дислайковете фиклена написа: ''Очаквайте изненада''.

 

Ако обичаш, дай линк към този пост.

 

Току-що прегледах темата на "Обратно в играта". Няма такова нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако обичаш, дай линк към този пост.

 

Току-що прегледах темата на "Обратно в играта". Няма такова нещо.

От около година две е в новинарската група и може да си трие постовете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не спори за песента на Преса, но хита не е при нея, сори ако това не ти допада, но знаеш, че хита е дуетна песен. Не вярвам да направи още 7 милиона до края на годината.

 

Тук говорим за справедливост на нещата, защото на едната песните се набутват в очите на хората, пропаганди, реклами, а на другата песните не се паказват в предложенията дори. Това ок ли ти се вижда? Или така ви изнася? Този проблем се получава вече с няколко песни на Галена и е съвсем умишлено. С Преслава не е имало подобни случки.

 

Какво сме злобни ние? Спомни си кои фенове се кискаха и подиграваха когато почина бащата на Галена и всичките им грозни коментари. И кога фен на Галена е правил мизерии на Преса в медиите? Айде, пак си помисли сега кой какъв е....

Казах най-голям самостоятелен хит.

 

Иначе за другото съм съгласен. Някои от пресовите прекаляват на моменти, но и вие не оставате по-назад.

Фирмената политика е ясна от години - бута се Преслава. Не съм съгласен, защото искам нови имена да са в центъра на жанра, но тва е...

 

На бас ще се хващаме ли? :1000 (29):

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

От около година две е в новинарската група и може да си трие постовете.

 

Глобалните модератори не могат ли да видят кои са изтрите постове?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глобалните модератори не могат ли да видят кои са изтрите постове?

 

Аз бях такъв за един ден и май не можеше :3fdb8960598fa63e:

 

Но аз не мисля че Фиклена ги е купила, луда е, но не е способна чак на това, а и тогава се появиха минуси и на тия влогъри. Нелогично е, просто тя прие този образ с удоволствие.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казах най-голям самостоятелен хит.

 

Иначе за другото съм съгласен. Някои от пресовите прекаляват на моменти, но и вие не оставате по-назад.

Фирмената политика е ясна от години - бута се Преслава. Не съм съгласен, защото искам нови имена да са в центъра на жанра, но тва е...

 

На бас ще се хващаме ли? :1000 (29):

 

Когато мине "Зоопарк" ще я наречеш така. Щом говориш за самостоятелни и тук не позна.

 

Бас за милионите на Преса ли?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глобалните модератори не могат ли да видят кои са изтрите постове?

В админ панела се виждат всички модераторски операции, модераторите нямат достъп до него освен ако админа не им е дал такъв. То и да може да се види представляват като списък с история, много трябва да се рови докато се стигне до въпросния пост. А и не помня дали съдържанието на постовете се виждаше или само движението.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...