Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

само инстаграм и фейсбук

 

навсякъде да :mf_surrender:

Че те тези са най-посещаваните социални мрежи.Особено в инстаграм съвсем малко невнимание и без да искаш си я пускаш в ютюб

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер избират кой техен клип да влезе в трендинг. По един на канал има в Трендинг.

Това е ясно (въпреки, че може би не е съвсем ясно, тук са се обсъждали и други теории). Но ако Пайнер толкова искаха да държат Джулия и Денис на номер 1, защо тогава и самите тях не ги сложиха в първото денонощие? Така Оп, оп щеше да чукне дори 300k. Нещо много ненормално има в тази класация, това си се знае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галс май пак е пазарила някое друго гледане. По принцип при такива гледания още от сутринта се заковава първото място.

На Преслава влезе дори още в първите часове вечерта, а вървеше по-бавно.

А Галена ме съмнява да е купувала, но дори и да го беше направила е абсурд в първото денонощие да не е могла да натрупа и реални 110-120k гледания и там колкото лайкове, дислайкове, коментари и споделяния са нужни, за да е над който и да е друг клип от канала на Планета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Преслава влезе дори още в първите часове вечерта, а вървеше по-бавно.

А Галена ме съмнява да е купувала, но дори и да го беше направила е абсурд в първото денонощие да не е могла да натрупа и реални 110-120k гледания и там колкото лайкове, дислайкове, коментари и споделяния са нужни, за да е над който и да е друг клип от канала на Планета.

 

Именно. Но хейтъри ще кажат, че е Фотошоп. :3fdb8960598fa63e:

 

Галена сигурно си е купила и мястото в Трендинг в Германия...!?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Именно. Но хейтъри ще кажат, че е Фотошоп. :3fdb8960598fa63e:

 

Галена сигурно си е купила и мястото в Трендинг в Германия...!?

Към световна кариера се цели, България й е тясна вече. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е ясно (въпреки, че може би не е съвсем ясно, тук са се обсъждали и други теории). Но ако Пайнер толкова искаха да държат Джулия и Денис на номер 1, защо тогава и самите тях не ги сложиха в първото денонощие? Така Оп, оп щеше да чукне дори 300k. Нещо много ненормално има в тази класация, това си се знае.

 

Не всеки клип отговаря на изискванията, за да е в Трендинг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фаст, не се хващай като удавник за сламка за Луна. Тази селска пачавретина няма как да мине Галена. :Vishenka_05:

Ако Луна е селска пачавретина, то Галена е махленска. От Шуменско са и двете, като Луна е от областния град. И е президент.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То и Преслава беше в техния трендинг, но преди това влезе в нашия, а Галена директно там.

 

Да, там изглеждаха по-подредени нещата, макар и да съм си казвал теорията за нейните гледания. С Галена е супер странно, но считам, че скоро ще дебютира и в нашия.

 

Не всеки клип отговаря на изискванията, за да е в Трендинг.

 

С какво Галена не би отговаряла? Песента е в стила на тази на Деса, която спокойно си влезе в Трендинг, а клипът прилича на някои световни, които също без проблем могат да пробият там. А и щом я влязъл в Германия, значи си отговаря на условията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно Митко Пайнера саботира проекта на Галена...

 

Хаха, едва ли... После Галенче да не вземе да му саботира мизерната фирмичка? :whistling:

 

Прав си за ПР статиите обаче. Ако не излезнат такива за Галена....... ще е пореден камък в градината на Пресови.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм хейтърка на Галя, но пред новата песен, предпочитам "Тайната обич" или "Харесвам те", че и "Хормони"!

Как е възможно да изпее толкова бозливо нещо? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм хейтърка на Галя, но пред новата песен, предпочитам "Тайната обич" или "Харесвам те", че и "Хормони"!

Как е възможно да изпее толкова бозливо нещо? :mf_surrender:

И аз тъй мисля, абсолютен шит, трета цедка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз тъй мисля, абсолютен шит, трета цедка.
При все, че аз грам нямам проблем с мазното и кючека /малко ли съм въртяла дупе под звуците на "Време за мъже"/, но какви са тия клишета, какво е това равно пеене, липсва кулминация, липсва нещо да ми се забие в главата, да си го припея, да ми стане интересно...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, там изглеждаха по-подредени нещата, макар и да съм си казвал теорията за нейните гледания. С Галена е супер странно, но считам, че скоро ще дебютира и в нашия.

С какво Галена не би отговаряла? Песента е в стила на тази на Деса, която спокойно си влезе в Трендинг, а клипът прилича на някои световни, които също без проблем могат да пробият там. А и щом я влязъл в Германия, значи си отговаря на условията.

 

 

Отговаря. Просто друга песен е приоритет да налагат. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

При все, че аз грам нямам проблем с мазното и кючека /малко ли съм въртяла дупе под звуците на "Време за мъже"/, но какви са тия клишета, какво е това равно пеене, липсва кулминация, липсва нещо да ми се забие в главата, да си го припея, да ми стане интересно...

 

Да, преди години тези циганийки бяха много по-качествени.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отговаря. Просто друга песен е приоритет да налагат. :whistling:

 

Звучиш убедително предвид факта, че не разкарват мастията от Тренда. Няма начин интересът към нея да е по-голям от този към Галена.

 

Обаче - как обясняваш факта, че "Да гори в любов" и песента на Янева и Теофиков се биеха една друга и взаимно се изместваха от Тренда? Пайнер са налагали различна песен през 2 часа ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отговаря. Просто друга песен е приоритет да налагат. :whistling:

Че какво има да й налагат повече, песента си е хит? :D

Както казах- и Джулия и Денис не влязоха веднага в Трендинг, даже преди това на върха там стоя Деси Слава известно време. Би било логично веднага да ги бутнат ако целта им беше налагане.

Не е изключено просто наистина да не искат Галена да е номер 1. Митака със сигурност не я долюбва много след бунта на наградите. Но е комично да ни показват толкова очевидно колко манипулируемо може да е всичко при тях.

Аз си мисля, че проблема е в самия Трендинг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че какво има да й налагат повече, песента си е хит? :D

Както казах- и Джулия и Денис не влязоха веднага в Трендинг, даже преди това на върха там стоя Деси Слава известно време. Би било логично веднага да ги бутнат ако целта им беше налагане.

Не е изключено просто наистина да не искат Галена да е номер 1. Митака със сигурност не я долюбва много след бунта на наградите. Но е комично да ни показват толкова очевидно колко манипулируемо може да е всичко при тях.

Аз си мисля, че проблема е в самия Трендинг.

 

Митака и без да я бута тя си дъни гледания и песента ще е хит. Галена не е зависима от него, но той от нея е и то доста. Ако е толкова тъп да се опитва да прецаква една от най големите си звезди, проблема си е негов. Не знам дали това е причината, но манипулациите са ясни. Толкова години сме се нагледали на доста такива, то не бяха награди и какво ли още не. Винаги са бутали Преслава, те затова феновете й наглеят толкова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...