Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

@meleto @Fast

 

Какво се случва с popnable?

 

Според класацията им за дневни гледания на 09 ноември "Феноменален" е направила 546К за 24 часа. WTF!?

 

Всички чалги къртят с покачване на трафика. Такова чудо не е било от 2015 година насам. :surprise: :surprise:

 

@Fiklena

 

Днес почвам да се квася от следобеда. :drunk: 1000%20(6).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Присъствие на двете лидерки в 100-те най-гледани български песни за петък (09.11.2018):

 

Преслава:

 

№4 "Да гори в любов": 128K

№48 "Обратно в играта": 28К

№71 "С теб или с никой": 16К

№76 "Не се изтриваш": 14К

 

Галена:

 

№1 "Феноменален": 390К

№7 "Шефката": ~ 75K ***

№61 "В твоите очи": 18К

№63 "Маракеш": 17.5К

№93 "Дай ми любов": 11.7К

№100 "Moro mou": 11K

 

*** сбор на клипчетата, които следим

Link to comment
Сподели в други сайтове

@meleto @Fast

 

Какво се случва с popnable?

 

Според класацията им за дневни гледания на 09 ноември "Феноменален" е направила 546К за 24 часа. WTF!?

 

Всички чалги къртят с покачване на трафика. Такова чудо не е било от 2015 година насам. :surprise: :surprise:

 

@Fiklena

 

Днес почвам да се квася от следобеда. :drunk: 1000%20(6).gif

 

 

Гледанията са за 33 часа. Понеже е добавена в popnable на следващия ден. Има 2 варианта:

1. Да се добавят песните веднага след като излязат, но затова ще са нужни хора, които да го правят (както е излязла в 19ч, ок е да се добави до полунощ, защото тогава започват да се отчитат гледанията)

2. Да се изключат гледанията между датата на качване и датата на добавяне в попнабле, което не ми харесва като идея.

 

Това е колизия само при песните, които са новоизлезли. Другите гледания са стандартно за денонощие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледанията са за 33 часа. Понеже е добавена в popnable на следващия ден. Има 2 варианта:

1. Да се добавят песните веднага след като излязат, но затова ще са нужни хора, които да го правят (както е излязла в 19ч, ок е да се добави до полунощ, защото тогава започват да се отчитат гледанията)

2. Да се изключат гледанията между датата на качване и датата на добавяне в попнабле, което не ми харесва като идея.

 

Това е колизия само при песните, които са новоизлезли. Другите гледания са стандартно за денонощие.

 

Не се ли усещаш как след горния пост на фаст вече ама съвсем нямаш никаква стойност? Изчезвай в пенсия вече.

 

ZPWMN5y.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се ли усещаш как след горния пост на фаст вече ама съвсем нямаш никаква стойност? Изчезвай в пенсия вече.

 

Първо, ти ако си мислиш, че ще признаят, че големите канали имат допълнителни привилегии... Нали се сещаш това как би се отразило на обикновените създатели на съдържание, които потенциално имат различни опции от големите?

И второ, имаш нещо против пенсионерите ли? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Kondi и @Stela

 

Къде ще празнувате триумфа на Галена ?

 

Отбелязах го снощи, тази вечер ще продължа. :1000 (26):

 

Празнувайте сега, че нали знаете какво следва?

 

Ръцете гореее.....МИШКИИИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Нищо не следва. Просто една вманиачена, жадна за слава, откачена мумия ще ни избълва поредната си простотия. На какво се надявате? Това нещо да мине Галена ли? Много ще тича там с овцете и ще търси мишките да й вдигат ръце. Точно за нея е. :1000 (29):

 

Поздрав с този емблематичен хит!

 

Това ми беше една от любимите песни на Галена. Много е добра.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо, ти ако си мислиш, че ще признаят, че големите канали имат допълнителни привилегии... Нали се сещаш това как би се отразило на обикновените създатели на съдържание, които потенциално имат различни опции от големите?

И второ, имаш нещо против пенсионерите ли? :whistling:

Канал с 1 милион последователи не се води голям, независимо от страната. От 5 нагоре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо, ти ако си мислиш, че ще признаят, че големите канали имат допълнителни привилегии... Нали се сещаш това как би се отразило на обикновените създатели на съдържание, които потенциално имат различни опции от големите?

И второ, имаш нещо против пенсионерите ли? :whistling:

 

Ако смяташ, че канала на Планета се води за нещо особено, камо ли за голям канал, жестоко се бъркаш. Най-монетизацията му е пълна скръб, въпреки милиардите гледания.

 

Колкото за другото, на тебе и кода да ти покажат да видиш че такава опция няма, пак ша ми разправяш същите врели некипели конспиративни теории, че видиш ли, ютуб имали повече файда да лъжат как никой нямал повече привилегии от другите, при условие че открай време е очевидно че си редят трендинга както им отърва на тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бившият мъж на Татяна я бил зарязал заради някаква млада (24-28-годишина) селянка. Верно се занимавал с отглеждане на крави, аз си мислех, че тук си я наричаме "краварката", щото е от селски град. :3fdb8960598fa63e: Сега май бил открил фитнес зала в Съединение.

 

инфо: хора, родом от Съединение :3fdb8960598fa63e:

 

Това, че шутът на Тоти е бит заради момиче от новата генерация, обяснява ламтежа й да се прави на много cool и заканите й към "другата", "кучката" в песните й.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

При мен не се показва, при Стела също, при Филип също и при още много хора.

 

На мен едно пиленце ми подшушна, че Fast в миналото е използвал компютърните си познания, за да прави мръсно на Галена. Възможно ли е той да има пръст в тази работа?

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен едно пиленце ми подшушна, че Fast в миналото е използвал компютърните си познания, за да прави мръсно на Галена. Възможно ли е той да има пръст в тази работа?

Е то Фаст сам си го призна. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...