Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Да! Смачкахме ги! 1000%20(6).gif Време беше да отвърнем на удара.

 

Чудя се дали това наше доминиране ще е временно!?

 

На младежта май започна да й писва от поп коврите и балканската жилка се обади...

 

Трябват ни нови имена спешно! Но да са десетина години по-млади от Жулия и да са по-обаятелни.

На такова доминиране имаше наченки и пролетта, но като за лятото сякаш умишлено решиха да се издънят и да ми прецакат прогнозите за ренесанс на жанра. :gun_bandana: Но това в момента ми се струва далеч по-масово. Някои от хитовите песни ги чувам не само в YouTube и по дискотеките. Сякаш наистина жаждата за жанра взе да се засилва.

Че и добри и успешни дебюти има тази година, отдавна не бяхме виждали такова нещо.

 

Btw за Галка да отбележа, че все още дори не е навлязла в часовете на най-стабилно обновяване на гледанията, които по мои наблюдения са между 22:00 и 2:00. Ще става още по-забавно. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Именно.А и Галката избухна, няма кво да спорим :3fdb8960598fa63e:

 

Значи ако сега не спирам да говоря за "Феноменален" не си против, но до вчера за "Шефката" беше? Не може да коментираме само каквото на теб ти харесва. Няма какво да спорим. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този прекалява вече. Държи се така сякаш сме му изяли попарата. Много е почнал да злобее, а като го питаш защо, ти отговаря, че нямало такова нещо. А то щи изкара очите. Вътрешничко му е от нещо и на него. :3fdb8960598fa63e:

Не че нещо,но е прав. Знам,че го правите,за да дразните антифеновете й, но когато и да влизам тук в последните месеци през страница се натрапват гледанията на ”Шефката”. А песента е толкова категоричен хит и всеки я възприема за дует,че е излишно да се напомня това постоянно.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не че нещо,но е прав. Знам,че го правите,за да дразните антифеновене й, но когато и да влизам тук в последните месеци през страница се натрапват гледанията на "Шефката". А песента е толкова категоричен хит и всеки я възприема за дует,че е излишно да се напомня това постоянно.

 

Тогава защо постоянно се отрича тук? Да оставим хейтърите да говорят глупости? Ами мисля, че това си е наш избор.

 

Прав-неправ, в крайна сметка имате избор дали да спрете да посещавате този форум или не. Аз не съм тръгнал да ви критикувам, да правя хапливи подмятания срешу мои съ-фенове, нито да ви казвам какво да правите. Редно е и вие/той да отвърнете със същото.

 

Не съм тук, за да уйдисвам на вкусовете на когото и да било.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи ако сега не спирам да говоря за "Феноменален" не си против, но до вчера за "Шефката" беше? Не може да коментираме само каквото на теб ти харесва. Няма какво да спорим. :3fdb8960598fa63e:

 

Baby, ако спамиш както спамеше за "Шефката" ще ми стане противна песента, както и ти. Не го прави! Когато една песен е хит, си е хит и без да трябва да се доказва постоянно :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Baby, ако спамиш както спамеше за "Шефката" ще ми стане противна песента, както и ти. Не го прави! Когато една песен е хит, си е хит и без да трябва да се доказва постоянно :gun_bandana:

 

Заплашваме ли се нещо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде да ти отговоря тук щом искаш...

 

В живота съм лирическата героиня от песента, да! А тук съм модератор, което ми дава право да преценя кое е спам и кое не.

 

А ти за поредна вечер се занимаваш с любимката ти Галена. Виждам си споделил и новия хит.

Да,този път ме зариби. Става за малко почивка от Деска. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оставете гледанията и всичко останало. На мен впечатление ми правят коментарите от чужбина! От последните 15 - 5 са от чужбина. :Vishenka_05:

*Обаче, да сменят обложката! Много е тъмна и може да има влияние на показването.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Специално Danger. и petya1 отдавна дадоха да се разбере, че "Шефката" не им харесва като песен. Не бяха доволни от звученето, че Галена участвала в такъв тип песен и т.н. Веднъж не видях да се зарадват искрено, че става хита на 2018.

 

Сигурен съм, че ако парчето беше по вкуса им и ги тресеше еуфория, като го слушат, изобщо нямаше да им бърка в очите, че броим гледания. Обаче, не... сега нещо ги дразни.

 

Другото е, че ако не си бях правил труда да засичам, абсурд да имахме реална представа за общите гледания. Пресови щяха да казват, че има 6-7 млн. и толкоз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Специално Danger. и petya1 отдавна дадоха да се разбере, че "Шефката" не им харесва като песен. Не бяха доволни от звученето, че Галена участвала в такъв тип песен и т.н. Веднъж не видях да се зарадват искрено, че става хита на 2018.

 

Сигурен съм, че ако парчето беше по вкуса им и ги тресеше еуфория, като го слушат, изобщо нямаше да им бърка в очите, че броим гледания. Обаче, не... сега нещо ги дразни.

Глупости! Песента си ни е химн в компанията. Забавлявам се страшно на нея. :1000 (29): На всеки,който познавам носи само добро настроение и се пее постоянно вече няколко месеци. Аз също мога да изброя десетки места, където съм я чула, но е излишно. Никой не може да отрече мегахит. Заради това казах,че е излишно да се напомня постоянно това,което е толкова очевидно.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости!

 

От този пост ми бие на снизходителност (Кефя се на парчето, но дори да стане хита на годината, не харесвам тази Галена).

 

:whistling:

 

Дори "Шефката" да стане хита на годината, това не е Галена, която повечето харесваме. Аз също се кефя на парчета, но и 20 млн. да направи не искам Галя да тръгне в тази посока.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Шефката е брутална, но за успеха й щях да се радвам, ако беше самостоятелна :3fdb8960598fa63e:

 

По тая логика не трябва да се радваш за почти всички големи хитове на Галена?

 

Народът я възприема като дует, по телевизията я говорят като за нейна песен. Какъв ти е проблема? Айде казвай вече, че откачам. :3fdb8960598fa63e: :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По тая логика не трябва да се радваш за почти всички големи хитове на Галена?

 

Народът я възприема като дует, по телевизията я говорят като за нейна песен. Какъв ти е проблема? Айде казвай вече, че откачам. :3fdb8960598fa63e: :feminist_en:

Това ft. в канала на Фен ТВ ми бърка в червата, това е. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ft. в канала на Фен ТВ ми бърка в червата, това е. :3fdb8960598fa63e:

 

Там мога да бъркам само аз. :3fdb8960598fa63e:

 

1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

Аз за какво мислиш, че водя тая война толкова дълго време? И мен ме дразнеше, но реалността е, че половината текст е нейн и че масово хората си я възприемат като дует.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оставете хората да имат собствено мнение.

 

Айде помълчи малко де! Нека те оставят нас да имаме мнение и да го изразяваме. Аз да мълча за да не им преча на мнението ли? Няма начин!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, на вас сериозно ли ви харесва и се радвате, че певица, която властваше и променяше жанра, накрая пее припев с текст като за дебютантка и мазна чалга... Не помагате по този начин. И Галена определено се лута в момента, те всички го правят, но тя поне беше надеждна, само че след "Шефката" видя, че мазното все пак се върти повече от ескперименти като "Дай ми любов" за съжаление. Истината е, че е най-силна в проекти като "Спри ме", "Кой", "Пак ли", нещо по-драматично, смислено, но не балада. Но те сякаш държат да са или модерни или мазни, иги ги разбери... Трябваше да открие първа Денис и да забие една "Грешка беше", ето такава песен се очаква от нея. За сравнение с Преслава пък в случая не става дума, при нея си е хита на годината, но да речем че тя си извади късмет.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Текстовете са голям проблем на жанра от години насам. Дали ще пусне песен с такъв като днешения, мъжемразки, силната жена с ра-та-та-та лафчета - все тая. Лично аз не се сещам скоро да е излизало нещо оригинално и смислено.

Не знам до колко ще е успешна според вашите критерии тук, а именно над 10 милиона гледания и прочие - предстои да видим. И все пак да напомня, всеки изпълнител е на периоди, няма такъв, който да е вечно номер 1 и всяка негова песен да е одобрявана на 100%... малко по-спокойно го раздавайте, в крайна сметка музиката е за забавление.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, на вас сериозно ли ви харесва и се радвате, че певица, която властваше и променяше жанра, накрая пее припев с текст като за дебютантка и мазна чалга... Не помагате по този начин. И Галена определено се лута в момента, те всички го правят, но тя поне беше надеждна, само че след "Шефката" видя, че мазното все пак се върти повече от ескперименти като "Дай ми любов" за съжаление. Истината е, че е най-силна в проекти като "Спри ме", "Кой", "Пак ли", нещо по-драматично, смислено, но не балада. Но те сякаш държат да са или модерни или мазни, иги ги разбери... Трябваше да открие първа Денис и да забие една "Грешка беше", ето такава песен се очаква от нея. За сравнение с Преслава пък в случая не става дума, при нея си е хита на годината, но да речем че тя си извади късмет.

 

Точно защото говорим за Галена, не трябва да се има никакви очаквания.

Не разбрахте ли, че тя прави това, което тя си пожелае и може да си го позволи на подобен етап от времето. Уж искахте чалга песен от нея, а пък има недоволни, искате модерни, различни неща, прави го непрекъснато и пак искате нещо различно, ама какво и вие не знаете..

Сигурен съм, че се е погрижила за всеки вкус и в новия албум, който се надявам да излезе скоро.

И точно Галена е една от малкото, заедно с Цветелина Янева, които вдигат нивото на чалгата. Самият факт, че е уважавана и харесвана от всички колеги, които са в конкурентния жанр, говори много!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се радвам, че чалгарките вече лека-полека започват да преминават отново към истинския поп-фолк! Така се прави, това е то, което попаджиите не могат да предложат, а е факт, че на Балканите навсякъде се слуша предимно това и България не е правила никога изключение, няма и да направи в близкото бъдеще.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена тая година разби! От три години не е имала по-силен период, но хейтърите ще го осъзнаят късно.

 

За пореден път имаш браво от мен! Един от малкото обективни фенове на Преслава си. Другите гледат да плюят наред, правят го машинално вече, имам такова усещане. Хейт срещу Галена тук има постоянно, но дори това понякога може да се отчете като плюс за нея.

 

Утре чакаме ли Галин?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...