Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

За пореден път имаш браво от мен! Един от малкото обективни фенове на Преслава си. Другите гледат да плюят наред, правят го машинално вече, имам такова усещане. Хейт срещу Галена тук има постоянно, но дори това понякога може да се отчете като плюс за нея.

 

Утре чакаме ли Галин?

Теда и Ема също ги чакаме, знаех си, че този сезон ще ни е по-силен. Анелия ще пуска ли нещо ново за зимата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

На мен ми звучи като песен правена за Емануела. Много в нейн стил е всичко.

 

Сега взе да ти харесва, а? След 2 дни да очаквам ли да се отречеш от думите си, както направи преди време? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теда и Ема също ги чакаме, знаех си, че този сезон ще ни е по-силен. Анелия ще пуска ли нещо ново за зимата?

 

Анелия вчера качи снимки в инстаграм от които личеше, че е снимала клип. Нямам идея на каква песен обаче. Знам, че има балада, която уж трябва да пусне до края на годината, но снимките не приличаха на клип от балада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия вчера качи снимки в инстаграм от които личеше, че е снимала клип. Нямам идея на каква песен обаче. Знам, че има балада, която уж трябва да пусне до края на годината, но снимките не приличаха на клип от балада.

С гадния грък от миналата година е. Не я бройте за хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото Галя веднага е надушила Фургов от клипа на "Bye, bitch" :1000 (29):

Доста добра работа са свършили, едва ли ще има по-добър клип за 2018 година.

Фигуров**

моя грешка

Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре чакаме ли Галин?

 

Надявам се Галин да забие нещо силно. Писна ми да 'рапира' в песните си. Как ми се иска нещо в стил "Момче без сърце", "Парата ако хвана", дори и "Колко много" с Криси, доста ми харесваше едно време..

Link to comment
Сподели в други сайтове

С гадния грък от миналата година е. Не я бройте за хит.

 

Тачно преди малко си мислех да ти напиша да смениш аватара с Галена. Сега влизам и виждам, че си го направил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е нормално да не слушам нищо друго от 17:00 часа насам .... :gun_bandana:

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше спор на тема "Лудата дойде" vs. "Спри ме", нали? :D

 

Чуйте на 0:14 как подава на публиката и никой не я пее.

 

Снощи Галка изпя и "Спри ме" и я пяха, жалко че не записах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надявам се Галин да забие нещо силно. Писна ми да 'рапира' в песните си. Как ми се иска нещо в стил "Момче без сърце", "Парата ако хвана", дори и "Колко много" с Криси, доста ми харесваше едно време..

 

И аз се надявам ама май няма да е фолк песен. Не знам коя ще пусне. Има песен с тъпата Десита, дано не е тя. Има и дуетна песен. Принципно е обещал за фолк песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е в стил на Емануела, защото тя във повечето си песни пее как мъжете са боклуци и за нищо не стават. :1000 (29):

Емануела обясняваше в На кафе как в текста на новата й песен Направи така няма хейт и е много притеснена как ще се възприеме.. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъкмо мислех да напиша, че Емануела трябва да изпее баладата и тя взе, че я изпя. :1000 (29):

Много яко пее, наистина. А навсякъде на плейбек.

 

Ех, как можаха да ги спрат точно като запяха на Румяна песните?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела наистина не е гласище като Емилия, но има много специфичен и разпознаваем глас. Наистина звучи като на запис и супер правилно.

Дано пее повече на живо на концертите за да разбива с прием.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Може и да са й предложили. Но тя е хитра кикимора и редовно чете този форум. Взима си бележки от критиката, понякога слуша съветите ни. Което е похвално от една страна.

 

Изпълнителите, които четат Рамания, са наясно, че от тук тръгват най-големите скандали в бранша, че ни четат някои медии и фейсбук страници, че ако преценим, пращаме материали до сайтове и издания. Кикимората много внимава какво прави...

 

Не вярвам, четенето си е четене, ама пачката си е пачка. Още повече ми е интересно колко решението ще е нейно и колко на господин Инженера.

 

Колкото до четене и скандали - незнам и не ме интересува, но за мен лично особата бившето Пете от Толбухин не е човек - щом оставя настоящия и по съвместителтво баща на малката - тъпкач да бие фенове, пък били те и Весо Фена, или да го оставя да приказва глупости как да си го извадил ли забравих по къф повод в някъв лайф, и в същото време да седи и да му се радва. Както казах, живота си е неин и да си го живее.

 

Колко показателно е, когато човек - НЕфен нито на Преслава, нито на Галена, направи подобен коментар. И за мен винаги е била очевадна болестната им обсесия да принизят Галена, да неглижират успехите й.

 

Точкови класации, непризнаване на фен клипчета с реални гледания, правене на анкети с цел да се покаже, че песните й не стават, обявяване на хора, кефещи се на хитовете й, за простаци, манагали и селяни. НЕ СЕ СПРЯХА.

 

Докато феновете на Галена (поне тук) признават успехите на Преслава, колкото и противна да им е станала заради почитателите й.

 

Кво да кажем повече, Преслава ми е неприятна обаче не само заради феновете, докато Галена ми е слабост, въпреки че от сигурно повече 5 години не съм харесвал нейна песен.

 

В предишни години Галеновите са говорили много по-ужасни неща за Преслава, отколкото ние за Галена. Сега тези коментари ги няма, но съм тук от 2012 и съм бил свидетел на всичко. За добро или лошо, коментарите в Сигнал също са изтрити.

 

Не се ли усещаш, колко смешен и лицемерен си? Начи ние да сме забравили, че Преса рекламирала цигари преди 10 години, ама видиш ли ти злобееш по едновремешната трътла от Смядове щото коментари от преди 5 били ужасни.

 

Една подробност: В клипа отново е рекламирала цигари. :mf_surrender:

 

И аман вече, в клипа кутията с цигари се вижда за 2 секунди. Или просто темата как покрай Усещане за Мерилин, която се въртеше в ефира на Планета, да ти припомня тогава 4та по рейтинг телевизия след 3те национални, на всеки 30 минути, и то без да броим рекламите на самите цигари, също с участието на Преса, също толкова често, са пропуши много повече хора, отколкото покрай инфлуенцърството смядовско?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...