Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Hahahah, цепиш с пожелания.

 

Аз пък се надявам Преслава да изкара песен, дето ми харесва. Много е зле положението в жанра ни - напоследък слушам само Алисия и Константин, Тони И Галена ми омръзнаха още преди 2 седмици.

 

Разбра ли, че нашият съфорумец Александър купува гледания за новата песен на Камелия? :3fdb8960598fa63e: Аз по друг начин не мога да си обясня случващото се. Дори супер хит като "Дразни ме" не мина над 100-110К гледания на ден, тази ретро бозица, в която Камелия звучи извънредно зле, да почне да ми прави изведнъж по 120К? Шефчето е цакал, развъртял е схемата.

 

:gun_bandana: :gun_bandana:

Тихо бе, тихооо.... как можа да го кажеш тук... Линч! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иронията настрана, ама тя наистина нищо не направи. Още си мисля, че ако беше реализирала песните щеше да си осигури една-две години плавен спад и да не рухва така изведнъж. В албума имаше толкова хубави песни - тя клипира най-смотаната - "Ти си най-най" и веднага след това пусна клипа на "Пий едно", която беше извън албума. :mf_surrender: :feminist_en:
Пий едно" си е готина песньовка, Калинокси, но животът е радост и тъга. Нормално е да дойде някоя по-млада и да драпа за трона на Калуди кълвача. Хубавото е, че Ивана не се тръшкаше и не правеше драми, на каквито се нагледахме между Пепи и Галя години по-късно, когато трябваше да се делят корони, а си пускаше песни, колкото да си направи кефа. И пак се случваше да улучи някоя много хубава. Лошото е, че вече я мързи, две не вижда.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:gun_bandana: :gun_bandana:

Тихо бе, тихооо.... как можа да го кажеш тук... Линч! :1000 (29):

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Еми кво правя, аз я разцепих цяло лято, нормално в даден момент да ми втръсне.

 

Ти даваш ли си сметка, че ние базик-базик за хита на годината, ама до дни сме в ТОП 3 за 2018, а все още дялкаме по 90-100 на ден? ТИ ДАВАШ ЛИ СИ РЕАЛНО ТАЗИ СМЕТКА?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази госпожица също се изявяваше на живо по концерти преди Камелия :3fdb8960598fa63e:

 

Глупости, но по-важното е, че когато Кама нагази с живо пеене спряха хвалбите за Ивана и Преслава. Това им беше единственият актив - единственият. Ако Пайнер не бяха такива долни педерасти, да казват преди турнето да се готви плейбек, а тайничко да си фаворизират Ивана и Пресли със синбеци и този елемент на изненада нямаше да го има. Но каквото и да си говорим за турнетата едно е ясно - такива нямаше да има без г-ца Вескова! Дерзайте, това никога няма да се промени.

 

:happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пий едно" си е готина песньовка, Калинокси, но животът е радост и тъга. Нормално е да дойде някоя по-млада и да драпа за трона на Калуди кълвача. Хубавото е, че Ивана не се тръшкаше и не правеше драми, на каквито се нагледахме между Пепи и Галя години по-късно, когато трябваше да се делят корони, а си пускаше песни, колкото да си направи кефа. И пак се случваше да улучи някоя много хубава. Лошото е, че вече я мързи, две не вижда.

Тема за размисъл на вечерта: Сравни смяната на Ивана с Преслава (в рамките на 1 година) и на Преслава с Галена (продължаваща вече 7-8 години).

:Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости, но по-важното е, че когато Кама нагази с живо пеене спряха хвалбите за Ивана и Преслава. Това им беше единственият актив - единственият. Ако Пайнер не бяха такива долни педерасти, да казват преди турнето да се готви плейбек, а тайничко да си фаворизират Ивана и Пресли със синбеци и този елемент на изненада нямаше да го има. Но каквото и да си говорим за турнетата едно е ясно - такива нямаше да има без г-ца Вескова! Дерзайте, това никога няма да се промени.

 

:happyppl:

А тук коя година сме? :3fdb8960598fa63e:

Ненадмината! :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29):

 

Еми кво правя, аз я разцепих цяло лято, нормално в даден момент да ми втръсне.

 

Ти даваш ли си сметка, че ние базик-базик за хита на годината, ама до дни сме в ТОП 3 за 2018, а все още дялкаме по 90-100 на ден? ТИ ДАВАШ ЛИ СИ РЕАЛНО ТАЗИ СМЕТКА?

Ми няма да го казваш, ще си траеш. Хейтърите ще скочат сега. :1000 (29):

 

Аз си давам сметка, но дали нашите съфорумци тук си я дават, а? Дали разбират, че така плютата шефка ги отнесе? Като нищо ще сме поне в топ 5 за годината накрая.

 

Като гледам имаме и последователи - броячи. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми няма да го казваш, ще си траеш. Хейтърите ще скочат сега. :1000 (29):

 

Аз си давам сметка, но дали нашите съфорумци тук си я дават, а? Дали разбират, че така плютата шефка ги отнесе? Като нищо ще сме поне в топ 5 за годината накрая.

 

Като гледам имаме и последователи - броячи. :3fdb8960598fa63e:

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Те ги купуват, после сами си ги броят. :girl_cry2:

 

Какви топ 5, аз се целя към номер 1. Според мен ще минем и на Анелия "Зоопарка", обаче дали Алисия и Константин няма да се пречка за в бъдеще...? Или Преслава...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тема за размисъл на вечерта: Сравни смяната на Ивана с Преслава (в рамките на 1 година) и на Преслава с Галена (продължаваща вече 7-8 години).

:Vishenka_05:

Е, Преси още е млада и натопорчена, а и по-злобна от Галя и Иванче взети заедно. Но го прикрива добре, а и прави само и много комерсиална музика. Пък и всички знаем, че има по-хубав глас от Галя, която след операцията на гласните струни си звучи като вечно прегракналка. Леличка дебютира на 29 години, а наградата за певица през 2001 взе, вече на 31. Сега е почти на 50, ти какво искаш...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен всъщност ми харесва и дори предрекох, че ще е хит, а Danger ми се смя тогава. :1000 (29): Одеве имах предвид, че трябва да е луда да пусне нещо толкова експериментално или с подобно звучене. В Толбухин винаги са били гладни за хитове и награди и мисля, че втори път няма да допусне такава грешка. Камо ли сега след толкова дълга пауза.

Реално песента си беше яка, просто тогава се засилваше бума на рап вълната, примесена с дивашки песни и някак си експеримента остана недооценен. Не всеки може като Деси Слава. :whistling:

Btw ДС тази година им е дала възможност да се разгръщат откъм балади, ще се радвам песента на Преслава да е такава. Но втора такава подред- съмнително.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Те ги купуват, после сами си ги броят. :girl_cry2:

 

Какви топ 5, аз се целя към номер 1. Според мен ще минем и на Анелия "Зоопарка", обаче дали Алисия и Константин няма да се пречка за в бъдеще...? Или Преслава...

Ми ние не сме купували. Ние си ги навъртяхме сами. Поне сме честни и с принципи :3fdb8960598fa63e:

 

Ти се целиш, но утре какво очакваме от Преси?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма тук ненедминати и подобни. Кама включи микрофона на ON и ненадминатите останаха без турне.... :g2:
Напротив, Кама просто беше подскачащ декор със ситни плитчици и направени от Данчо чизмета, докато най-голямата звезда закриваше турнето с вечната си песен "Шампанско и сълзи", без да мръдне от тона. А Вескова си пляскаше и припяваше разкошния текст на Мариета, какъвто тя така и не написа за съгражданката си. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Без теб" беше супер дразнеща какофония с абсурден текст и преплитащи се 17 звука във всяка една секунда. В комбинация със смехотворното видео флопът беше много звучен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми ние не сме купували. Ние си ги навъртяхме сами. Поне сме честни и с принципи :3fdb8960598fa63e:

 

Ти се целиш, но утре какво очакваме от Преси?

 

Е, са... нещо добро, ама да не прекалява все пак. Нещо тип "Обратно в играта" - хит, ама да спре на 8-9 мила и дотам. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Без теб" беше супер дразнеща какофония с абсурден текст и преплитащи се 17 звука във всяка една секунда. В комбинация със смехотворното видео флопът беше много звучен.
Един от най-гадните текстове в чалгата завинаги! :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един от най-гадните текстове в чалгата завинаги! :mf_surrender:

Не знам кой е най-противния момент - "и всички песни са ми противни, и ненавиждам любовни филми" или може би "се друсам още денем и нощем". :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре Преслава ще секне гледанията на Камейсън. Треперим ли? :3fdb8960598fa63e:

Не виждам връзка. По-скоро даже ще ги покачи, ако на автоплея след нейната е на Кама. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам кой е най-противния момент - "и всички песни са ми противни, и ненавиждам любовни филми" или може би "се друсам още денем и нощем". :mf_surrender:
И двете са дебилни, както и "с надежди празни, до смърт заразни"... :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...