Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Няма нужда да спорите, сладкиши. Една-едничка песен важи от 2008 година и тя може да бъде само:

 

Не е вярно, лелче. Забравяш "Ням телевизор и прочетената книга" :feminist_en:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даже е повече от флоп - жалък опит да повтори изненадващия успех на "Моето слабо място". Нито се е въртяла особено, нито се получи. Дано и с новата така да стане, Калинче! :Vishenka_05:

 

Множко са. Пък и "Аз измръзнах" доста повечко се въртеше в заведения, докато при Пепи имаше крачка назад след "Не се изтриваш". Дай Боже пак Фики да я мине! :Vishenka_05:

 

Hahahah, цепиш с пожелания.

 

Аз пък се надявам Преслава да изкара песен, дето ми харесва. Много е зле положението в жанра ни - напоследък слушам само Алисия и Константин, Тони И Галена ми омръзнаха още преди 2 седмици.

 

Разбра ли, че нашият съфорумец Александър купува гледания за новата песен на Камелия? :3fdb8960598fa63e: Аз по друг начин не мога да си обясня случващото се. Дори супер хит като "Дразни ме" не мина над 100-110К гледания на ден, тази ретро бозица, в която Камелия звучи извънредно зле, да почне да ми прави изведнъж по 120К? Шефчето е цакал, развъртял е схемата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е вярно, лелче. Забравяш "Ням телевизор и прочетената книга" :feminist_en:
Леля ти сама си е виновна, че нищо не стана с тази велика балада!

 

 

Hahahah, цепиш с пожелания.

 

Аз пък се надявам Преслава да изкара песен, дето ми харесва. Много е зле положението в жанра ни - напоследък слушам само Алисия и Константин, Тони И Галена ми омръзнаха още преди 2 седмици.

 

Разбра ли, че нашият съфорумец Александър купува гледания за новата песен на Камелия? :3fdb8960598fa63e: Аз по друг начин не мога да си обясня случващото се. Дори супер хит като "Дразни ме" не мина над 100-110К гледания на ден, тази ретро бозица, в която Камелия звучи извънредно зле, да почне да ми прави изведнъж по 120К? Шефчето е цакал, развъртял е схемата.

Аз вече пожелах на Пепита все пак да добара три месечен хит, че би ми било мъчно за Кауинчо! Той как би го преживял, ако е провал? :girl_cry2:

 

Иначе, гледанията на Камелия по-скоро ще са навъртени от Джиго - кой знае колко розови фантазии и смяна на лявата с дясната, са били на сцената със задната! :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз вече пожелах на Пепита все пак да добара три месечен хит, че би ми било мъчно за Кауинчо! Той как би го преживял, ако е провал? :girl_cry2:

 

A, Калин! Калин е кален, има здрава психика. По-скоро как ще го преживее Fast...? Трудна пролет беше, опитвайки се да оправдае фолпването на "Богови земльом ходе". В края на пролетта пък тъкмо се беше зарадвал, че омразната му отива стремглаво надолу и всички знаем какво преживяха няколко души това лято в Рамания благодарение на "Тьотката любима". Сега, ако и новата на Преслава пак е провал, отиде му цялата година!!!! :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

A, Калин! Калин е кален, има здрава психика. По-скоро как ще го преживее Fast...? Трудна пролет беше, опитвайки се да оправдае фолпването на "Богови земльом ходе". В края на пролетта пък тъкмо се беше зарадвал, че омразната му отива стремглаво надолу и всички знаем какво преживяха няколко души това лято в Рамания благодарение на "Тьотката любима". Сега, ако и новата на Преслава пак е провал, отиде му цялата година!!!! :1000 (29): :1000 (29):
Може би, но за Фаст не ми дреме особено, докато към румената мома от Пазарджик, питая топли майчински чувства! Не би ми се искало да разтресе тия хубави гърдички с мощен рев заради евентуален провал на мама Преси! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би, но за Фаст не ми дреме особено, докато към румената мома от Пазарджик, питая топли майчински чувства! Не би ми се искало да разтресе тия хубави гърдички с мощен рев заради евентуален провал на мама Преси! :Vishenka_05:

Румената мома отдавна има импланти на гърдичките (фръц-фръц) :Vishenka_05:

 

Какво мислиш за този божествен трак?

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, всички знаем защо - що за въпрос... :3fdb8960598fa63e:

Реторичен. :1000 (29):

Просто беше грозно, когато нейните фенове коментираха как първоизточникът на плейбека била Глория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Toni Storaro & Galena - "Шефката": 10.070 mln.

 

- Единадесетата песен на Галена с над 10 млн. гледания.

 

- Шестата най-гледана попфолк песен за 2018 към момента...

Може Преси мигом да я мине до края на годината. "Не се изтриваш" направи 10 млн. на Нова година, а излезе ноември.

 

Казвам това с риск да си понеса последствията, ако песента е на нивото на "Без теб". :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може Преси мигом да я мине до края на годината. "Не се изтриваш" направи 10 млн. на Нова година, а излезе ноември.

 

Казвам това с риск да си понеса последствията, ако песента е на нивото на "Без теб". :3fdb8960598fa63e:

 

Няма да е на ниво "Без теб". Трябва да е тотално откачила да пусне подобна песен и то точно сега, когато всички погледи са вперени в очакване в нея. Ще е нещо зарибяващо, но дали ще е хита на годината who knows...

 

Стораро и Галена обаче нямат спирачки. До дни ще минат "Нотариално заверен" и "Бръм", следва Фики, който отдавна е зациклил и реално още малко и "Шефката" ще е в топ 3 за годината. Рядко срещан staying power. Естествено, видните критици тук твърдяха, че щяла да се забрави след 2 месеца. Ми те минаха, а тя още праска по 100К на ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Румената мома отдавна има импланти на гърдичките (фръц-фръц) :Vishenka_05:

 

Какво мислиш за този божествен трак?

 

Нали го предложих този трак в "Нереализираните", какче?! Какво питаш глупости и ти...

 

 

Реторичен. :1000 (29):

Просто беше грозно, когато нейните фенове коментираха как първоизточникът на плейбека била Глория.

Е, попейваше си и тя на плейбек, преди да се захване по-сериозно със сценичните си изяви по масови мероприятия, че никак не бяха приятни сравненията с една дама, която и без доктор Емилова и рокля на Кавали, се настани с мощното си тяло на мегдана за прими... :3fdb8960598fa63e: Не биваше да се оставя този голям коз с живото пеене винаги и на всяка цена, в ръцете само на амбициозното пухкаво лелче от китния Айтос... Та и Гло се взе в ръце, иначе и тя си я караше през просото, а по едно време беше направо нетърпима.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много обещаващо заглавие от Преслава. И много не-обещаваща снимка. :1000 (29):

ПП: Стига сте плюли Без теб. :1000 (29): Песента е една от най-добрите на Преслава от последните години. Ако беше станала хит щяхте да я хвалите какъв успешен експеримент е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ПП: Стига сте плюли Без теб. :1000 (29): Песента е една от най-добрите на Преслава от последните години.
Майсторът на късия хумористичен разказ Чудомир беше надминат официално с този пост! :1000 (29):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много обещаващо заглавие от Преслава. И много не-обещавща снимка. :1000 (29):

ПП: Стига сте плюли Без теб. :1000 (29) Песента е една от най-добрите на Преслава от последните години. Ако беше станала хит щяхте да я хвалите какъв успешен експеримент е.

 

На мен всъщност ми харесва и дори предрекох, че ще е хит, а Danger ми се смя тогава. :1000 (29): Одеве имах предвид, че трябва да е луда да пусне нещо толкова експериментално или с подобно звучене. В Толбухин винаги са били гладни за хитове и награди и мисля, че втори път няма да допусне такава грешка. Камо ли сега след толкова дълга пауза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още една чудна балада на леличка от албума "Блясък в очите" :Vishenka_05: .. също заебана в архива .... :feminist_en:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още една чудна балада на леличка от албума "Блясък в очите" :Vishenka_05: .. също заебана в архива .... :feminist_en:

 

Публичен линч за лелча! Предаде се тогава без бой и отстъпи короната на една никаквица от Толбухин! Още не мога да го преживея и всяка вечер роня сълзи под душа! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен всъщност ми харесва и дори предрекох, че ще е хит, а Danger ми се смя тогава. :1000 (29): Одеве имах предвид, че трябва да е луда да пусне нещо толкова експериментално или с подобно звучене. В Толбухин винаги са били гладни за хитове и награди и мисля, че втори път няма да допусне такава грешка. Камо ли сега след толкова дълга пауза.

И двамата композитори с които е записала песни са хитмейкъри, единия по-малко от другия. Въпросът е дали е играла сигурно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публичен линч за лелча! Предаде се тогава без бой и отстъпи короната на една никаквица от Толбухин! Още не мога да го преживея и всяка вечер роня сълзи под душа! :3fdb8960598fa63e:

Иронията настрана, ама тя наистина нищо не направи. Още си мисля, че ако беше реализирала песните щеше да си осигури една-две години плавен спад и да не рухва така изведнъж. В албума имаше толкова хубави песни - тя клипира най-смотаната - "Ти си най-най" и веднага след това пусна клипа на "Пий едно", която беше извън албума. :mf_surrender: :feminist_en:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И двамата композитори с които е записала песни са хитмейкъри, единия по-малко от другия. Въпросът е дали е играла сигурно.

 

Ние имаме колко? 4, 5 композитора на кръст, има си хас да е записала песен от Оцко или от онзи тюфлек Ави Бенеди. Едната е на Драганински, другата на Ганев.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние имаме колко? 4, 5 композитора на кръст, има си хас да е записала песен от Оцко или от онзи тюфлек Ави Бенеди. Едната е на Драганински, другата на Ганев.

 

Песента не е на Велислав Драганински.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...