Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Успокой ме, че се шегуваш... :1000 (29): :girl_cry2:

 

Представяш ли си Галин наистина да я изпее: "Аз съм волна пеперуда и летя от цвят на цвят, като малко пъстро чудо в този сив и скучен свят. Ако много ме обичаш, пак ме пускай да летя, не превръщай във окови ти за мене любовта". И в клипа да покани да му партнира някой културист Мистър България. Ще е яко! :happyppl:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ние с "Твое копие" какво да кажем?

 

Ти знаеш ли за онзи случай, когато някой купи гледания на "Кралете". Тогава още имаше графики с гледанията в тубата и се виждаше как от 30К скачат на 150К за един ден примерно. Youtube засече шашмата и почнаха да й отнемат гледания. Буквално пускахме песента, след малко рефрешвахме и тя имаше 2-3000 по-малко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фенът или феновете на Ивана не ги ли е срам, че със злобата си по Камелия подчертават успешната й кариера и неуспешната към днешна дата на Ивана?
Активният речник на един човек трябва да бъде обогатяван с възрастта. И ти одъртя по форумите, пък с това "злоба" ще си останеш. Четете, хора! Вие нямате на Кама гъза, че да прокопсате с него! С акъл ще трябва!

 

 

Само ако новата песен е тъпа. :mf_surrender:
Може да няма нова песен... :3fdb8960598fa63e:

 

 

Ти знаеш ли за онзи случай, когато някой купи гледания на "Кралете". Тогава още имаше графики с гледанията в тубата и се виждаше как от 30К скачат на 150К за един ден примерно. Youtube засече шашмата и почнаха да й отнемат гледания. Буквално пускахме песента, след малко рефрешвахме и тя имаше 2-3000 по-малко.
Изтрила съм "Кралете" от дългосрочната си памет! :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може и да има. Да се надяваме да е отново най-късно на Нова година.Ти би ли се напила на куче ако излезе тогава? :3fdb8960598fa63e:
Само ако ми я изпее пълен лайв на ушенце... :3fdb8960598fa63e:

Микрофонът на On, както казва Фоксислав и да ме отнесе! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само ако ми я изпее пълен лайв на ушенце... :3fdb8960598fa63e:

Микрофонът на On, както казва Фоксислав и да ме отнесе! :Vishenka_05:

Ами оглеждай се,те вече слагат реклами на някои места кой къде ще е на Нова година. Мен даже ме поканиха на Галена в един хотел на 30.12. :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами оглеждай се,те вече слагат реклами на някои места кой къде ще е на Нова година. Мен даже ме поканиха на Галена в един хотел на 30.12. :girl_cry2:

Кога ще ходим на Сопранките ни? :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Представяш ли си Галин наистина да я изпее: "Аз съм волна пеперуда и летя от цвят на цвят, като малко пъстро чудо в този сив и скучен свят. Ако много ме обичаш, пак ме пускай да летя, не превръщай във окови ти за мене любовта". И в клипа да покани да му партнира някой културист Мистър България. Ще е яко! :happyppl:

 

:roll1: :roll1:

Честно казано не искам да си представям. Може да вземе музиката, но да смени текста.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами чакам да кажеш кога и къде. Никъде не съм забелязал да им обявяват участията. :gun_bandana:

Ти в София ли си?

Иначе аз не им следя участията, но новата им песен много ме надъхва да им отида на някое. Трябва да проверяваме в сайта на "Пайнер", може би и в личния им Фейсбук профил ги обявяват, не знам...

 

А ти какво ще кажеш за песента им с Миро?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти в София ли си?

Иначе аз не им следя участията, но новата им песен много ме надъхва да им отида на някое. Трябва да проверяваме в сайта на "Пайнер", може би и в личния им Фейсбук профил ги обявяват, не знам...

 

А ти какво ще кажеш за песента им с Миро?

Дам,лекциите ми започнаха и няма да мърдам много през следващите месеци. :1000 (29):

Във фейсбук не съм проверявал,но в сайта на Пайнер и в профила им в Инстаграм не съм виждал обявено участие. За сметка на това понякога качват сторита от участията си и все са от някакви ресторанти,което е добре,защото на мен дискотеките и донякъде баровете са ми тотално омръзнали. Вече ходя на по-културни мероприятия. :1000 (29):

Иначе песента много ме кефи,а и самите цигулки носят едно такова спокойствие и меланхония.Дори Миро не ме дразни много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе песента много ме кефи,а и самите цигулки носят едно такова спокойствие и меланхония.Дори Миро не ме дразни много.

Да, точно това спокойствие и меланхолията, за които казваш, и мен толкова ми действат. И самите им гласове, в комбинация с този на Миро въздействат още повече.

Но много малко преглеждания, бе... Тия от "Пайнер" все не си изпипват нещата докрай. Ако бяха се постарали за някоя по-добра обложка на клипа, в която да се вижда и Миро, може би щеше да са с повече гледания...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, точно това спокойствие и меланхолията, за които казваш, и мен толкова ми действат. И самите им гласове, в комбинация с този на Миро въздействат още повече.

Но много малко преглеждания, бе... Тия от "Пайнер" все не си изпипват нещата докрай. Ако бяха се постарали за някоя по-добра обложка на клипа, в която да се вижда и Миро, може би щеше да са с повече гледания...

Аз се надявах,че Миро поне ще им помогне за половин милион или даже милион,но явно няма да стане.Не разбирам защо е така при положение,че дори това имаше клип с над милион и половина:

Въпреки че гледанията не са много важни. Не е нужно да използвам епитети,с които да опиша каква е аудиторията на канала на Планета. Важното е,че имат пълни участия,а и за оперни певици винаги ще има работа дори да имат и 100 гледания в ютюб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече сме към края на 2018 и още не се е появила песен-истерия, която да се коментира от цяла България като "Направо ги убивам" , "Луцифер и буда" или пък "Мотел" и "Шушана" :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

а и за оперни певици винаги ще има работа дори да имат и 100 гледания в ютюб.

Да, така е. Но не знам в каква връзка споменаваш оперните певици? Тези трите не биха ги взели дори в любителски хор :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой измести Криско и Тита ??? :1000 (29):

 

9409464D.png

 

The Queen !!

 

За този успех трябва да се радваме всички заедно, защото жанра ни в момента е в такова положение ,че единствените конкуренти трябва да са ни попаджиите!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече сме към края на 2018 и още не се е появила песен-истерия, която да се коментира от цяла България като "Направо ги убивам" , "Луцифер и буда" или пък "Мотел" и "Шушана" :mf_surrender:

Гледай как се прави

ЧУЖДИ УСМИВКИ

Искаш да бъдеш с мен

В чалгата няма да, но пък има по добри и разнообразни песни последните месеци

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Активният речник на един човек трябва да бъде обогатяван с възрастта. И ти одъртя по форумите, пък с това "злоба" ще си останеш. Четете, хора! Вие нямате на Кама гъза, че да прокопсате с него! С акъл ще трябва!

 

Всички тези думи кой ги казва?! Защото ти може да знаеш кой съм (понеже не се крия), но аз нямам никаква представа какво същество ми отговаря и се опитва да ме изкара "одъртял" на 26 годишна възраст и то по форумите?! Жалка история си!

 

Явно се интересуваш не само от Камелия, а и от нейните фенове ...

 

Другото, което разбирам е, че успехът за теб се постига с гъз, явно твоят речник и така си го обогатила, но за мен не е така. За това си постигай целиите и успехите с гъз (ако можеш) и не ми давай посредствени съвети. Когато злобата ти личи и от самолет няма как да я нарека с друго име!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...