Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Преси разклати чалгата.

 

4 часа

 

74,120 гледания

9127 харесвания

141 нехаресвания

468 коментара

 

Разклатила тя ... на бебешора пълния памперс преди да го сложи на мястото му в коша, правилно сгънат, че иначе мирише. То и на тая песен, със крадения текст е за същото място, и ще си иде на него след около 10на дена най-много. Даже на Дора песньовката е по-интересна (със това колко е зле, но все е нещо, пък и особено за Дора), нищо че за 4 часа няма и 10К гледания

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, на мен тоя пост ми.заприлича на твой. Тая те копира :D

 

Толкова ли си нямаш друга работа, че се занимаваш да ме коментираш? Например върви да трупаш гледания на Кама, че днес са паднали с 5К. А Преслава с яката тупалка ще направи всички гледания на "Името ти" само за 24 часа. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

О аз не споря междудругото - определено Преса в син чувал е мноо по секси от една съвсем съблечена Камелия.

Ами Преса доказа, че не е нужно да си съблечена за да си секси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, че толкова хвалите проекта на Преслава, все едно е Не се изтриваш или нещо по-добро. Че и с този на Камелия го сравнявате, въпреки че няма база за сравнение. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не разбирам. Това вече е пято, слушано и гледано толкова пъти, не знам как на някой може да му хареса чак толкова. Да, ок, нелоша песен, но Преслава напоследък има много, много по-добре. Ако това беше излязло да кажем пролетта на 2015, щеше да е долу-горе на тогавашното й ниво, но след "На тебе не отказвам", "Няма да ти пиша", "Не се изтриваш", "Обратно в играта" мисля, че може много повече.

 

Сигурен съм, че след убийствения първоначален интерес това ще потъне. Просто нищо в тази песен не предполага "голям хит". Камелия и Малина ще си останат по-големите хитове в дългосрочен план.

 

И е крайно време Ганев да смени плочата. Не знам дали е негова вината или всички си поръчват еднакви песни, но вече е прекалено. Дори Оцковата инвазия преди 4-5 години беше по-поносима.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И е крайно време Ганев да смени плочата. Не знам дали е негова вината или всички си поръчват еднакви песни, но вече е прекалено. Дори Оцковата инвазия преди 4-5 години беше по-поносима.

 

Да бе, по-поносима - за теб. Нямаше такива какафонични, раздрънкани песни. Ганев поне прави мелодични парчета. До лични предпочитания е явно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе, по-поносима - за теб. Нямаше такива какафонични, раздрънкани песни. Ганев поне прави мелодични парчета. До лични предпочитания е явно.

Виждаме, че когато Оцко властваше 2013-2015, това бяха топ годините на чалгата това десетилетие. Откакто Ганев е на власт (след "Дай ми още") чалгата преживява най-голямата криза в историята си. Така че обективно не е само за мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виждаме, че когато Оцко властваше 2013-2015, това бяха топ годините на чалгата това десетилетие. Откакто Ганев е на власт (след "Дай ми още") чалгата преживява най-голямата криза в историята си. Така че обективно не е само за мен.

 

Галена и Фики - Кой - не е ли на Ганев?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена и Фики - Кой - не е ли на Ганев?

Да, и още много. То и "Пей, сърце" е един от най-големите хитове в последните 3 години и е на Оцко, но това нищо не значи.

 

Аз самия бях голям фен на Ганев допреди тази година, когато 90% от композициите му са яко претоплени манджи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен дали го правите от сърце или цел да дразните Камелотите. :dontknow:

 

:mf_surrender: :mf_surrender:

 

ОМГ, луд си! Схемаджия! Преслава пусна супер хит. По-голям успех ще има от "Обратно в играта" тази песен, убеден съм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кво става, получаваш ли душевен оргазъм? :3fdb8960598fa63e: Песента е къртач. Страшен хит се очертава. :1000 (6):

Естествено. Откакто е излязла почти не съм я спирал. Според мен ще бъде хитът на сезона, въпреки че едва е започнал. Гледанията и харесванията са впечатляващи. Близки са до тези на "Не се изтриваш" .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...