Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

То като гледам на концерта ще има стотина човека, и един човек да се провикне "още", ехото ще го разнася една минута, така че няма за какво да се притеснява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам кой е най-противния момент - "и всички песни са ми противни, и ненавиждам любовни филми" или може би "се друсам още денем и нощем". :mf_surrender:

На мен пък текстът (от цитираните фрази) ми харесва. Втората фраза дори е автобиографична. :Vishenka_05: Проблемът е какафоничната мелодия и наслагването на гласовете.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, са... нещо добро, ама да не прекалява все пак. Нещо тип "Обратно в играта" - хит, ама да спре на 8-9 мила и дотам. :3fdb8960598fa63e:

Важното е да мине Кама, а Кама не ни е заплаха.Алисия и Коцко само ме тревожат, но ние имаме преднина. Няма да е много лесно. По-бързо ще омръзне на хората от "Шефката" според мен. Аз съм си я свалила, за да не й навъртам гледания. Работим само за шефката любима, трупаме само за нея. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Важното е да мине Кама, а Кама не ни е заплаха.Алисия и Коцко само ме тревожат, но ние имаме преднина. Няма да е много лесно. По-бързо ще омръзне на хората от "Шефката" според мен. Аз съм си я свалила, за да не й навъртам гледания. Работим само за шефката любима, трупаме само за нея. :girl_witch:

 

Защо е важно да мине Камелия?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо е важно да мине Камелия?

Ми защото искам Преса с повече гледания и по-яка песен от на Кама. Понеже настройката тук беше, че Кама ще смачка всички, това ще докаже, че няма. Пък и песента на Камелия не ми харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Омг .. много ясно, че Преса ще има повече гледания. Това даже не подлежи на коментар.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми защото искам Преса с повече гледания и по-яка песен от на Кама. Понеже настройката тук беше, че Кама ще смачка всички, това ще докаже, че няма. Пък и песента на Камелия не ми харесва.

 

Аз наистина недоумявам какво се случва.

 

Имало е милион случаи, в които изпълнител представя нова песен при Слави и гледанията почти никога не се покачват, камо ли с над 100% за един ден. Това се наблюдава в Америка по принцип, но там са 350 милиона население. Странно ми е, защото песента не ме грабна изобщо. В Рама обаче масово се хареса, та не знам... Рано или късно ще си проличи, ако има нещо гнило.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, Кама просто беше подскачащ декор със ситни плитчици и направени от Данчо чизмета, докато най-голямата звезда закриваше турнето с вечната си песен "Шампанско и сълзи", без да мръдне от тона. А Вескова си пляскаше и припяваше разкошния текст на Мариета, какъвто тя така и не написа за съгражданката си. :3fdb8960598fa63e:

 

Няма Кама, няма турнета! Точка! 8 години чакам Пайнер да я опровергаят, но няма ни дума, ни вопъл, ни стон от Димитровград. Кама бе на турнета преди "Шампанско и сълзи", беше и след "Шампанско и сълзи". Беше там преди Ивана в 1999 година и много след Ивана в 2009 година. Шефът на М-ТЕЛ е казал, че без Кама няма турне и нищо не е споменал нито за Ивана, нито за Преслава. Това е положението, колкото и да им е незгодно на търсачите на истината...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Омг .. много ясно, че Преса ще има повече гледания. Това даже не подлежи на коментар.

 

Първо и аз си помислих така. Но нима Преса няма една дузина средни/малки хитове с по-малко гледания от "Дразни ме"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз наистина недоумявам какво се случва.

 

Имало е милион случаи, в които изпълнител представя нова песен при Слави и гледанията почти никога не се покачват, камо ли с над 100% за един ден. Това се наблюдава в Америка по принцип, но там са 350 милиона население. Странно ми е, защото песента не ме грабна изобщо. В Рама обаче масово се хареса, та не знам... Рано или късно ще си проличи, ако има нещо гнило.

Ами нали имаше проблем с клипа нещо първите 2 дни?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо и аз си помислих така. Но нима Преса няма една дузина средни/малки хитове с по-малко гледания от "Дразни ме"?

Е, Кама има само "Дразни ме" с повече гледания. Следващите най-гледани нейни песни са много по-назад.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми включването на Галин в песента на Малина. Искам да се досети и да направи чалга песен. Нещо с нормално фолк звучене и текст. :Vishenka_05:

 

Аз разбрах, че Галин щял да прави кавър на "Пеперуда" на Кати. Това си е чист фолк. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, Кама просто беше подскачащ декор със ситни плитчици и направени от Данчо чизмета, докато най-голямата звезда закриваше турнето с вечната си песен "Шампанско и сълзи", без да мръдне от тона. А Вескова си пляскаше и припяваше разкошния текст на Мариета, какъвто тя така и не написа за съгражданката си. :3fdb8960598fa63e:

 

Дори и тогава Кама беше знаменосец - носеше и тичаше с флага на Планета Пайнер.

Никога не би позволила фокусът да пада върху леля ти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И с "Дразни ме" имаше btw. И с "Минута живот", ако не се лъжа. Все проблеми, все на нея. Егатии Куцуза!

Ми такива са й хората от екипа. Толкова си могат явно.

Тази песен няма да стигне гледанията на "Дразни ме". Сега е още в началото, но после ще паднат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма Кама, няма турнета! Точка! 8 години чакам Пайнер да я опровергаят, но няма ни дума, ни вопъл, ни стон от Димитровград. Кама бе на турнета преди "Шампанско и сълзи", беше и след "Шампанско и сълзи". Беше там преди Ивана в 1999 година и много след Ивана в 2009 година. Шефът на М-ТЕЛ е казал, че без Кама няма турне и нищо не е споменал нито за Ивана, нито за Преслава. Това е положението, колкото и да им е незгодно на търсачите на истината...
Ооооо, истината има много образи, форми и нюанси. Разбирам накъде отиваш, но недей! И малките деца знаят коя е певицата и коя цицораната. :3fdb8960598fa63e:

 

 

И с "Дразни ме" имаше btw. И с "Минута живот", ако не се лъжа. Все проблеми, все на нея. Егатии Куцуза!
А ние с "Твое копие" какво да кажем?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не би позволила фокусът да пада върху леля ти.

Че кой пък я пита нея...

Тогава Вескова си беше нещо, което просто трябва да потърпим, докато се появи на финала тази, за която сме отишли! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че кой пък я пита нея...

Тогава Вескова си беше нещо, което просто трябва да потърпим, докато се появи на финала тази, за която сме отишли! :3fdb8960598fa63e:

 

Турнета имаше заради Камелия, не го ли разбра? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клетата леля,от легендите само тя няма клип над 5 милиона,а след Деска тя беше актуална най-скоро. :girl_cry2:
Да обявим ден на национален траур по този повод! :feminist_en:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фенът или феновете на Ивана не ги ли е срам, че със злобата си по Камелия подчертават успешната й кариера и неуспешната към днешна дата на Ивана?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...