Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Само, че гледанията показват друго. Успеха, който очаквахте от Азис, този път го няма.

Гледанията, които има Василка за 2 седмици пак са повече от гледанията на Пайнерките за толкова време.

Песента на Азис не е правена за клубовете, а да разбуни духове и да създаде дебати на социална тематика и песента го постигна и продължава да се развива.

 

Кой ти каза, че някой е имал други очаквания. На Азис песента се знае от всеки. Дори и да не я знаят като текст и музика, я знаят като песента с Цветана Манева. Същите хора, които знаят това, дори и не предполагат каква гнусотия се върти в чалготеките. 90 %от хората не ходят в тези дупки. Твоето плоско възприятие за света и живота не ти позволяват дори да разбереш какво постигна едната песен като дискусии, което никоя песен на Галена не е постигала. Не всеки може да е Азис и родния ефир да му ближе краката. Галена е завряна в клубовете. Където е и цялата чалга... Не се излагай с подобни коментари.

Не виждаш ли, че форума ти се дразни и не те търпи никой.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето, аз харесвам Деса, но този път Кама изкара свястна песен,като хората. Смятам, че плюенето и говоренето е излишно. Кама да си върви по тази линия, отколкото пускаше разни Силиконови мечета и Секунди живот или хвани ме с Гъмзата
Link to comment
Сподели в други сайтове

Иронично бе сравнението с Майка Тереза. В тази роля е влязъл Азис, пък дали и кого ще убеди - ще разберем.

 

Ама какво се обясняваш на тъпунгери с 2 петъка в училище? Нека си изядат пръстите от яд, като гледат "Името ти" и толкоз....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никаква палачинка не обръщам а директно ти казвам, че Камелия няма стигане още 9 живота от Преслава. Нещо още да не ти е ясно след "Името ти"? :1000 (1):

Обръщаш, но това не е нещо ново.

Иначе имам въпроси, да. Ако може бъди така добър да отговориш.

Пусна ли "Името ти" на сина ти? И какво е мнението му?

Питам, защото ако не му я пуснеш ти, той едва ли ще прояви интерес към проекта. Както аз, а и повечето по-млади хора.

 

Очакваш ли "Името ти" да доближи успеха на "Дразни ме"?

Какво мислиш за пеенето на Кама в песента? Харесва ли ти как звучи?

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахахах, как обръщаш палачинката. Нали плюеше по Азис като излезе песента му? Злобееше и обясняваше как се бил предал. :1000 (29): А сега казваш, че вдигал летвата с "Позна ли ме" и бил Майка Тереза.

Е, последно? :1000 (29):

И на мен ми прави впечатление, че от вчера ги слага в една графа, а само до преди 2 дни в обратната насока пишеше. Колко е жалко да си на тази възраст и да си толкова непоследивателен... :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама какво се обясняваш на тъпунгери с 2 петъка в училище? Нека си изядат пръстите от яд, като гледат "Името ти" и толкоз....

Не се сдържа....Не ти отива на годините, защото си на възрастта на майка ми. Така ли водиш дискусии? Обиждайки?

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обръщаш, но това не е нещо ново.

Иначе имам въпроси, да. Ако може бъди така добър да отговориш.

Пусна ли "Името ти" на сина ти? И какво е мнението му?

Питам, защото ако не му я пуснеш ти, той едва ли ще прояви интерес към проекта. Както аз, а и повечето по-млади хора.

 

Очакваш ли "Името ти" да доближи успеха на "Дразни ме"?

Какво мислиш за пеенето на Кама в песента? Харесва ли ти как звучи?

Двете песни са несравними.

И защо трябва да се харесва на младата аудитория, като Кама има и дърта такава? Ако държеше да се хареса, щеше да направи продължение на Дразни ме. Със сигурност ще има хора, които да я оценят.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно и също се пише всеки ден тук.

 

Ясно е, че "Шефката" стана хита на лятото. Но да се въртем през 2016 когато "Пей, сърце" беше вече истински утвърден хит на лятото (дори годината) и нямаше конкуренция. Направи около 7 млн. за месец. А две години по-късно десетте милиона за три месеца се изкарват за мега-огромното постижение. Емануела и Джордан и те ще имат толкова за три месеца. Според мен и двете песни могат да се водят за хит на лятото.

 

Аз не искам "Шефката" да стане хита на годината, а Галя да изкара самостоятелен по-голям такъв. Една типична поп фолк песен и ще смаже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно и също се пише всеки ден тук.

 

Ясно е, че "Шефката" стана хита на лятото. Но да се въртем през 2016 когато "Пей, сърце" беше вече истински утвърден хит на лятото (дори годината) и нямаше конкуренция. Направи около 7 млн. за месец. А две години по-късно десетте милиона за три месеца се изкарват за мега-огромното постижение. Емануела и Джордан и те ще имат толкова за три месеца. Според мен и двете песни могат да се водят за хит на лятото.

 

Аз не искам "Шефката" да стане хита на годината, а Галя да изкара самостоятелен по-голям такъв. Една типична поп фолк песен и ще смаже.

Понеже и това се оказва критерий тук, вчера чух Джордан и Мануела от кола. Обикновено само Мамасита кънти :D Шефката така и не съм я чувал от кола, купон, деца, само в клубовете.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Понеже и това се оказва критерий тук, вчера чух Джордан и Мануела от кола. Обикновено само Мамасита кънти :D Шефката така и не съм я чувал от кола, купон, деца, само в клубовете.

 

Аз днес пак я чух от един апартамент. Сега, като спомена се сетих.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се сдържа....Не ти отива на годините, защото си на възрастта на майка ми. Така ли водиш дискусии? Обиждайки?

 

Ти ли бре келеш за дискусия ще ми говориш? Когато Преслава направи такъв клип, тогава ще ми се явяваш за дискусия. Вземи пример от оня туристическият индивид от Тенерифе как мълчи като затиснат вече 24 часа и не смее да се обади. Къде сте тръгнали с тия нещастници на който симпатизирате да ми ги слагате въобще до Кама? Та те са като ученички от прогимназията до нея и на 15-та година от кариерите си. Да не говорим, че като ходеха на турнетата бягаха от нея като Дявол от тамян на другия край на сцената, че ако застанат до нея ще ги видят всички какви са дребни, смотани и задръстени. Все Райна пробутваха натам към "чипровската", щото поне прилича на нещо...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно и също се пише всеки ден тук.

 

Ясно е, че "Шефката" стана хита на лятото. Но да се въртем през 2016 когато "Пей, сърце" беше вече истински утвърден хит на лятото (дори годината) и нямаше конкуренция. Направи около 7 млн. за месец. А две години по-късно десетте милиона за три месеца се изкарват за мега-огромното постижение. Емануела и Джордан и те ще имат толкова за три месеца. Според мен и двете песни могат да се водят за хит на лятото.

 

Аз не искам "Шефката" да стане хита на годината, а Галя да изкара самостоятелен по-голям такъв. Една типична поп фолк песен и ще смаже.

 

На фона на това, че тази година гледанията на всички песни са доста слаби си е постижение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз днес пак я чух от един апартамент. Сега, като спомена се сетих.

Затова не мисля, че апартаментите и колите са критерии. Виж, че навсякъде различно :D Всички песни на Адриана съм чувал надути от коли, но просто радио Вероника много им помагаше с голяма ротация. Реално от тях по-известни бяха 3-4, но съм чувал всички нейни, без изключение.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На фона на това, че тази година гледанията на всички песни са доста слаби си е постижение.

 

Гледанията тази година не са случайно по-слаби, а доста по-слаби поради последното предупреждение....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На фона на това, че тази година гледанията на всички песни са доста слаби си е постижение.

Добре, но защо продължават да се броят и натякват постоянно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми прави впечатление, че от вчера ги слага в една графа, а само до преди 2 дни в обратната насока пишеше. Колко е жалко да си на тази възраст и да си толкова непоследивателен... :1000 (29):

Въобще повече няма да го отразявам. :1000 (29):

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, но защо продължават да се броят и натякват постоянно?

Да натриват носове уж. :1000 (29):

Единственото което постигат е да досаждат на повечето потребители.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За да съм в тон с "преслините" тролове, които единствени никак не са щастливи от това, че Кама е акцентът на вечерта да ги поздравя по техния начин. :1000 (19):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...