Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ко на ибе, че са под 100К, ко на ибе? Аз да не съм ти сметало тука? Ние към този момент си гоним целта - 10 млн. Скоро ще е постигната.

 

А и не знам колко прави на ден към днешна дата, нищо чудно и над 100К да са още.

Ужас,уж "хит на лятото",смятате гледания от 7482747 клипчета и накрая ще ви отнеме четвърт година за 10 милиона. Наистина ви е тежка съдбата.А беше време когато Галя правеше 10 милиона за месец и то на самостоятелни песни. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас,уж "хит на лятото",смятате гледания от 7482747 клипчета и накрая ще ви отнеме четвърт година за 10 милиона. Наистина ви е тежка съдбата.

 

Нее, просто ти си тъп. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Задавам следния въпрос и ви оставям в размисли и страсти:

 

Ще мине ли "Шефката" по гледания "Не зе изтриваш"?

 

Лека нощ. :3fdb8960598fa63e:

Аз няма да спя, ще стоя да въртя гледания и ще я задмине. Тия 9 милиона кой си мислиш че ги направи. Айде 4,5 са мой, другите не. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Задавам следния въпрос и ви оставям в размисли и страсти:

 

Ще мине ли "Шефката" по гледания "Не зе изтриваш"?

 

Лека нощ. :3fdb8960598fa63e:

По-добър въпрос е защо "Моро му" не можа да си върне статута на най-гледан женски клип за 2017 след като "Не се изтриваш" го отвя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъп,остър,това е положението. Помахайте на Галена преди да се завърне при домашния добитък в Смядово. :3fdb8960598fa63e:

 

За 3 месеца да направиш 10 млн. ти се вижда бавно ли? Коя друга песен през тази година ги направи по-бързо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

От миналата година до края на това лято, с тази очевидна доминация на Алисия и Емануела в чалгата, за момент си помислих, че "АРА аудио-видео" най-после, са станали сила. Но след новите неща на Слави, Азис и Кама излезли през септември, всичко си дойде на мястото. Желанието е едно, активността друго, но класата е вечна. Толкоз!

Не можеш да отречеш, че и в Пайнер пуснаха доста качествени предложения- Анелия, Мария, Гергана, Карлос и Славена, споменатата от теб Емануела, а Коцето също се зачита покрай песента с Алисия, която пък работи в полза и на Ара... Като за есента фолкаджиите решиха да вдигнат нивото на продукцията. Да им се чуди човек защо лятото не си даваха абсолютно никакъв зор.

Но че Пайнер вече не е монопол си се вижда. Крайно време е да спрем да бъркаме 'чалгата' с 'Пайнер' и на база това да си правим кардинални изводи за жанра като цяло. Отвсякъде си се върнахме в 90-те, където нямаше само една компания и всеки можеше да получи шанс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаш си Рама чатче, ориентирай се натам и по-малко откачане ще има. Айде, да те видя, към чатчето... :3fdb8960598fa63e:

Какво да правя там бе :1000 (29):

Това лято се зарибих по участия на Галена и сега като ги спря едвам издържам без да отида :confused:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-добър въпрос е защо "Моро му" не можа да си върне статута на най-гледан женски клип за 2017 след като "Не се изтриваш" го отвя.

 

По-дорбият въпрос знаеш ли какъв е, като ще се правим на големи всезнайковци? Колко гледания щеше да има Моро Му, ако не беше махната от страничните клипчета за над половин година - 18 или 20 млн? Тогава щяхте да скляпате с очички.

 

И друг въпрос имам - защо, след като "Не се изтриваш" е хит на 2017, "Моро Му" се прие 10 пъти по-добре на концерта?

Link to comment
Сподели в други сайтове

За 3 месеца да направиш 10 млн. ти се вижда бавно ли? Коя друга песен през тази година ги направи по-бързо?

"Аз да не съм ти сметало?" :3fdb8960598fa63e:

 

Да не следя всички песни по колко,кога и как са си направили гледанията като вас? Зоопарк със сигурност ги е направила по-бързо,а тя излезе края на зимата,мисля,когато се правят по-малко гледания. А вие да ми спорите тук за някаква песен кавър на тотален хит,излязла в разгара на лятото която за 3 месеца да не може да направи 10 милиона..bitch please

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички кючеци на Стораро, Мира и Назмилер са гледани. Другия път Галена да се включи в песен на Мира, може още повече гледания да види. С Магда не се получи.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Аз да не съм ти сметало?" :3fdb8960598fa63e:

 

Да не следя всички песни по колко,кога и как са си направили гледанията като вас? Зоопарк със сигурност ги е направила по-бързо,а тя излезе края на зимата,мисля,когато се правят по-малко гледания. А вие да ми спорите тук за някаква песен кавър на тотален хит,излязла в разгара на лятото която за 3 месеца да не може да направи 10 милиона..bitch please

 

bitch, това лято няма по-голям хит. Факт ли е? Факт е.

 

Да сме твърдели, че е хитът на годината? Не. Зоопарк ги направи по-бързо, вярно е. Следващата ни цел е хит на годината, като наближи, ще го обявим официално, за да приготвите Диазепама с шепи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

bitch, това лято няма по-голям хит. Факт ли е? Факт е.

 

Да сме твърдели, че е хитът на годината? Не. Зоопарк ги направи по-бързо, вярно е. Следващата ни цел е хит на годината, като наближи, ще го обявим официално, за да приготвите Диазепама с шепи.

И по какви критерии го изчисли това? Та,аз съм чувал повече хора да слушат Give me love отколкото Шефката.Хит на годината няма как да видите при положение,че последните 1-2 седмици излизат от яки по-яки песни,така че е въпрос на време някой да нацели тоталния хит и да ви издуха в коша барабар с Галена.Пък и може тя да го нацели,знам ли..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Б`аси, дори на Мелето му харесва? :bx: Нема с кой да се заям тук тая вечер... :1000 (20):

 

 

Викаш скука, а ?

 

Ако искаш да обърна палачинката? :1000 (29): Все ще намеря за какво да се хвана. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...