Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Добре е когато на най-големите имена им се получат дълго подготвяни проекти. Тогава на агитката на комерс-певачките им се разгонва бойната слава.

 

Азис е като Майка Тереза, Слави като психолог анализиращ житеските драми, а Камелия е..... дълго е за обяснение.... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно ти ли го казваш... Дето по 3 поста трябва да напишем, за да схванеш написаното от първия...

 

Тризначките в една шамандура... Ти си ценна като музеен експонат :roll1:

 

Това за тризначките е нещо ново, браво, напредваш :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък не си спомням да съм се интересувала кой какво иска и чака от мен.

Въпреки това, като гледам мнението ни за дадени песни, доста шумно се коментира, така че все пак някой го търси. Поне така го докарвате на действия.

Защо все пишеш в множествено число?? Когато се обръщат към теб, отговарай от свое име.. От няколко дни все ти засичам постове, където пишеш в множествено число....

Луда работа :mf_surrender:

 

Явно се интересуваш щом пишеш цял роман по темата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз говоря и за двама ви,а не само за теб.Неслучайно е написано в множествено число. :mf_surrender: Иначе песента на Азис мачка Галя и то много яко,едва ли има човек в България,който да не е разбрал,че Азис има нова песен докато това не важи за Шефката. :3fdb8960598fa63e:

 

Е аз пък отговарям за себе си, иначе виждам, че говориш за двама ни.

За Азис знаят и бабите на село, така е. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо все пишеш в множествено число?? Когато се обръщат към теб, отговарай от свое име.. От няколко дни все ти засичам постове, където пишеш в множествено число....

Луда работа :mf_surrender:

 

Отговарям за себе си където трябва. А вие от месеци коментирате нас заедно, това може, така ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е аз пък отговарям за себе си, иначе виждам, че говориш за двама ни.

За Азис знаят и бабите на село, така е. :3fdb8960598fa63e:

Дали? България е с предимно застаряващо население,а не с циганизирано както й се иска на ДПС подлогата. :3fdb8960598fa63e:

 

ПП: не си поправяй комемтарите. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно ти ли го казваш... Дето по 3 поста трябва да напишем, за да схванеш написаното от първия...

 

Тризначките в една шамандура... Ти си ценна като музеен експонат :roll1:

"Какво общо имало четенето" :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали? България е с предимно застаряващо население,а не с циганизирано както й се иска на ДПС подлогата. :3fdb8960598fa63e:

 

ПП: не си поправяй комемтарите. :3fdb8960598fa63e:

 

Е, аз какво казвам, нали същото. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо все пишеш в множествено число?? Когато се обръщат към теб, отговарай от свое име.. От няколко дни все ти засичам постове, където пишеш в множествено число....

Това е защитен механизъм по принцип.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отговарям за себе си където трябва. А вие от месеци коментирате нас заедно, това може, така ли?

Кои вас ?

Аз като имам нещо се обръщам поименно или цитирам към човека - персонално. Не пускам подмятания в пространството, като теб...

И не, не отговаряш за себе си. Веднъж не съм прочел - Аз това, аз онова... Малка ли си, че неможеш да се оправяш сама..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно де,бабите и дядовците са повече значи пак Азис мачка Галя.Дори Мимчу би ме разбрала :mf_surrender:

 

Само, че гледанията показват друго. Успеха, който очаквахте от Азис, този път го няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само, че гледанията показват друго. Успеха, който очаквахте от Азис, този път го няма.

Гледанията не са нещо кой знае колко важно. Понякога има песни,които са големи хитове и без да имат милиони,пресен пример е "Нищо" на Лорена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледанията не са нещо кой знае колко важно. Понякога има песни,които са големи хитове и без да имат милиони,пресен пример е "Нищо" на Лорена.

 

Песента на Азис не е хит. Няма нищо общо с "Мотел", която гърмеше на където и да се обърне човек. И не го казвам само заради гледанията в момента.

Интересно обаче, повечето хора тук, когато става на въпрос за гледания, ако любимката им има малко такива, твърдят, че те не са фактор. Ако има много, на мига стават основен такъв.

 

С какво е по-цигански от Стораровия?

 

Ми за моя вкус лично е по-цигански.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Азис не е хит. Няма нищо общо с "Мотел", която гърмеше на където и да се обърне човек. И не го казвам само заради гледанията в момента.

Интересно обаче, повечето хора тук, когато става на въпрос за гледания, ако любимката им има малко такива, твърдят, че те не са фактор. Ако има много, на мига стават основен такъв.

Ми за моя вкус лично е по-цигански.

То не е въпрос на вкус, а на критерий. Попитай някой музикант.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Азис не е хит. Няма нищо общо с "Мотел", която гърмеше на където и да се обърне човек. И не го казвам само заради гледанията в момента.

Интересно обаче, повечето хора тук, когато става на въпрос за гледания, ако любимката им има малко такива, твърдят, че те не са фактор. Ако има много, на мига стават основен такъв.

Ми за моя вкус лично е по-цигански.

Как да не е хит като няма човек,който не я знае? Ти изобщо знаеш ли какво значи хит? :roll1: Аз проблеми с гледанията нямам,Андреа все още има най-гледаните женски клипове от чалгата и като гледам така ще си остане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре е когато на най-големите имена им се получат дълго подготвяни проекти. Тогава на агитката на комерс-певачките им се разгонва бойната слава.

 

Азис е като Майка Тереза, Слави като психолог анализиращ житеските драми, а Камелия е..... дълго е за обяснение.... :whistling:

Хахахах, как обръщаш палачинката. Нали плюеше по Азис като излезе песента му? Злобееше и обясняваше как се бил предал. :1000 (29): А сега казваш, че вдигал летвата с "Позна ли ме" и бил Майка Тереза.

Е, последно? :1000 (29):

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахахах, как обръщаш палачинката. Нали плюеше по Азис като излезе песента му? Злобееше и обясняваше как се бил предал. :1000 (29): А сега казваш, че вдигал летвата с "Позна ли ме" и бил Майка Тереза.

Е, последно? :1000 (29):

 

 

Никаква палачинка не обръщам а директно ти казвам, че Камелия няма стигане още 9 живота от Преслава. Нещо още да не ти е ясно след "Името ти"? :1000 (1):

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахахах, как обръщаш палачинката. Нали плюеше по Азис като излезе песента му? Злобееше и обясняваше как се бил предал. :1000 (29): А сега казваш, че вдигал летвата с "Позна ли ме" и бил Майка Тереза.

Е, последно? :1000 (29):

Иронично бе сравнението с Майка Тереза. В тази роля е влязъл Азис, пък дали и кого ще убеди - ще разберем.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...