Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Много ми е смешно как феновете на Камелия се прехласват по новата песен. Каква детска радост, какви хвалби, изхвърляния и въобще, каква "обективна" и реална преценка имат. :1000 (29):

 

Голяма еуфория. :roll1:

Малко се увличат на моменти, но пък лошо няма да се прехласваш по добре пипнатите неща. Някои се прехласват от 3 месеца по кючеците на Стораро. Другия вариант е за предпочитане.

А и закова 100 ка, което си е добро постижение за неактуално име като Камелия..

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е смешно как феновете на Камелия се прехласват по новата песен. Каква детска радост, какви хвалби, изхвърляния и въобще, каква "обективна" и реална преценка имат. :1000 (29):

 

Голяма еуфория. :roll1:

 

Да, може би се преекспонира един традиционно добър продукт от Камелия. Но как да не ви натрием надутите муцки сега, когато ни е паднало? :happyppl:

 

Та докога си мислехте, че ще си върви ей така безметежно троленето около 4-5 популярни имена в Пайнер, правещи еднакви песни, еднакви клипове и в следствие на това традиционно провалящи се на концерти, а опорните колони на този бизнес Слави, Азис и Камелия ще седят отстрани и ще им се "радват"? Я да ги видим сега в Панйер, като летвата през септември се вдигна в небесата пак ли ще си пускат тв-версийките и ще ги пишем клипове, а песновките на конвейр хитове?

Link to comment
Сподели в други сайтове

До такава степен са отчаяни, че им се иска конкуренцията просто да изчезне и ще плюят всичко и всеки докато тяхната не изкара силна песен. Чете ли им вчерашните коментари как се надяват Преси да не пуска песен до януари и Павел да и забрани да пее? :mf_surrender:

Напъните им са безсмислени.

Ама нали ги разбираш, че сега им е единствения момент докато вечната лидерка е в почивка да се опитват да налагат нагласените си и лишени от факти и здрав разум тези в опит да издигнат на пиедестал любимката си в среда на ниска конкуренция без особена база за сравнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е смешно как феновете на Камелия се прехласват по новата песен. Каква детска радост, какви хвалби, изхвърляния и въобще, каква "обективна" и реална преценка имат. :1000 (29):

 

Голяма еуфория. :roll1:

Ми няма да се прехласваме по песни и клипове за 10 лв, както вие правите с всеки "проект" на Петя от Тулбухин.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко се увличат на моменти, но пък лошо няма да се прехласваш по добре пипнатите неща. Някои се прехласват от 3 месеца по кючеците на Стораро. Другия вариант е за предпочитане.

А и закова 100 ка, което си е добро постижение за неактуално име като Камелия..

Увличат е меко казано. :1000 (29): Няма лошо, но ми е смешно. Това няма как да е хит. Не го виждам. Камелия е секси в клипа и както винаги изглежда добре, но дотам. Песента не се набива и не е лесно запеваема, а Камелия наистина звучи ужасно.

Пуснах си я два пъти- е, не ме хваща. Нека си я слушат и да се прехласват, но да не се надяват на хит.

 

Да, може би се преекспонира един традиционно добър продукт от Камелия. Но как да не ви натрием надутите муцки сега, когато ни е паднало? :happyppl:

 

Та докога си мислехте, че ще си върви ей така безметежно троленето около 4-5 популярни имена в Пайнер, правещи еднакви песни, еднакви клипове и в следствие на това традиционно провалящи се на концерти, а опорните колони на този бизнес Слави, Азис и Камелия ще седят отстрани и ще им се "радват"? Я да ги видим сега в Панйер, като летвата през септември се вдигна в небесата пак ли ще си пускат тв-версийките и ще ги пишем клипове, а песновките на конвейр хитове?

Нищо не ми натриваш. Въодушевен си, вероятно и надървен от видяното - не ми пречиш, но и ти знаеш, че комерсиален успех няма как да има това парче. Пусни го на сина си и пиши после във форума, какво е казал. ;)

Гледам, че и с гледанията върви слабо. А трябваше да смачка с първоначален интерес, тъй като в заглавието е и Сашо Роман.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Увличат е меко казано. :1000 (29): Няма лошо, но ми е смешно. Това няма как да е хит. Не го виждам. Камелия е секси в клипа и както винаги изглежда добре, но дотам. Песента не се набива и не е лесно запеваема, а Камелия наистина звучи ужасно.

Пуснах си я два пъти- е, не ме хваща. Нека си я слушат и да се прехласват, но да не се надяват на хит.

Нищо не ми натриваш. Въодушевен си, вероятно и надървен от видяното - не ми пречиш, но и ти знаеш, че комерсиален успех няма как да има това парче. Пусни го на сина си и пиши после във форума, какво е казал. ;)

Гледам, че и с гледанията върви слабо. А трябваше да смачка с първоначален интерес, тъй като в заглавието е и Сашо Роман.

 

Почти се бях отчаял, че традиционните досадници няма да се появят. Какво ли ви е било снощи, когато се опулихте като го гледахте? Мъка, та мъка, та чак днес се включихте само за да ни информирате, че някакви гледания не вървят. :1000 (29): Виж какво, този клип ще съкрати и малкото останало его във вас, които от 10-15 години си мислехте, че Кама изчезва, за да видят бял свят недоразуменията, на които симпатизирате. Не гледай какво там се мачка с първоначален интерес, а си помисли ти какво ще сложиш насреща, защото с интерес ще наблюдавам обяснителният режим, в който ще влезеш съвсем скоро. :ad:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почти се бях отчаял, че традиционните досадници няма да се появят. Какво ли ви е било снощи, когато се опулихте като го гледахте? Мъка, та мъка, та чак днес се включихте само за да ни информирате, че някакви гледания не вървят. :1000 (29): Виж какво, този клип ще съкрати и малкото останало его във вас, които от 10-15 години си мислехте, че Кама изчезва, за да видят бял свят недоразуменията, на които симпатизирате. Не гледай какво там се мачка с първоначален интерес, а си помисли ти какво ще сложиш насреща, защото с интерес ще наблюдавам обяснителният режим, в който ще влезеш съвсем скоро. :ad:

Не, няма да вляза в обяснителен режим, тъй като не се вълнувам от Камелия. Изразих мнението си за песента, защото ми стана смешно колко сте екзалтирани. Това е.

Предполагам ти е ясно, че такава еуфория по песента има само във форума?

Дори хората, които са си пуснали клипа само за да чуят колаборацията на Камелия със Сашо Роман, са останали разочаровани, защото Сашо Роман всъщност няма. :1000 (29):

Интересно ми е наистина, какво мисли синът ти? Пусни му я и пиши. Не използвай постовете ми като удобна трибуна за да изразиш, какво й е на душичката ти, а ми отговаряй на въпросите, защото иначе няма смисъл да водим диалог.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

До преди няколко месеца плюехме, че ни пробутват едно и също с години наред, а сега когато ни се предлага избор и различно от актуалното течение, го плюем и се радваме на провала му. До какво дъно стигат някой, за да изведат Шефката като хит на годината и то за песен, която дори не е на любимката им... Затова чалгата ще си пропада. Много кухи лейки в обществото са с модела на поведение на Кондома или на Стела, така че е нормално по принцип да ни заливат с гнусни проекти при такъв посредствен таргет...

Една песен извън матрицата на Пайнер иска поне един месец, за да успее да стигне до хората и да се наложи. Отдавна в попфолка няма хитове, които да се наложат за ден два, а и дори да не стане тотален хит, аз предпочитам да се издават парчета в тази насока. Едно, че по силни музики от гръцките няма, второ, че напомнят за най хубавите години на Фолка, когато подобни проекти се оценяваха.

 

Фокси, да кажеш нещо за Десовите и Пресовите сега. Когато има налице добър проект, никой от тези две групи фенове, не остават равнодушни. Не същото важи за триото Галенови Кондома - Фиклена - Стела. След провалите на Галенчи от последната година, наблюдаваме задоволството им от слабите премиери на топ имена като тези на Азис, Анелия и Камелия....

 

Сашо, трябваше да го ръгнеш онзи фейк и сега щеше да се пени колко и харесва. Няма да ти прости това, че я пренебрегна и атаките и ще стават все по гнусни и дразнещи.

 

И какво му има на нашия модел на поведение? Какви сме ние? От два месеца, че и повече вече, всеки ден сме ви в устата. Коментирате ни и когато ни няма, както виждам. Ти ще ни изкарваш най-големите утайки, а ние да си траем, така ли? Само, защото нашия модел на поведение не ти е по вкуса. Ами няма да се нагаждаме и да се държим така, както на вас би ви харесало. Замислете се до какви драми и кризи стигате, само като виждате, че се кефим на една песен. Не е ли малко смешно? Ясно е обаче, че нашия модел на поведение тук е успешен, по вашето отношение и държание си личи, че е така. Не държа да ме харесвате, нито коментарите ви могат да ме засегнат. Показвате слаба издържливост на нервите, щом като се появим и споменем "Шефката" и вие откачате. Може пък да се дължи на безсилието да ни затворите устата с факти.

 

До такава степен са отчаяни, че им се иска конкуренцията просто да изчезне и ще плюят всичко и всеки докато тяхната не изкара силна песен. Чете ли им вчерашните коментари как се надяват Преси да не пуска песен до януари и Павел да и забрани да пее? :mf_surrender:

 

Не знам кой е отчаян, след като дори не можете да разграничите шегата от истината. :mf_surrender:

За повечето хора тук позитивното мислене и забавлението са нещо неясно и недостижимо, хранят се с лоша енергия и заяжданици. И когато някой се пошегува, прави си кефа и се забавлява, изпадат в потрес. Сигурно е тежко да наблюдават отстрани, че някой е щастлив, а те самите да не могат да се отпуснат и да го постигнат. Ами, сори, няма да ви направим кефа.

 

Ти сериозно ли мислиш, че искам Преслава да не се завръща? Десетки пъти съм казвала колко я харесвам... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бе да ти кажа не вярвам да не обръщаш внимание на мнението за теб, предивид, че разваваш бан по 7 дена за един - катър. А те толкова хубави и невинни животинки.

Човек над нещата не би се засегнал по тоя начин :)

Хубаво се обиждаш, но недей пиши че не ти пукало... друго показват действията.

 

А за лоша енергия и позитивизъм не ми говори, че всяка вечер пускаш подмятания уж на шега за този и онзи.... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе щом от 3 месеца са започнали акцията да натрапват кючек като спасението на ФолкА, работата е много зле. За подобни песни преди това твърдяха, че трафика се прави от мангали и не ги взимаха насериозно. Добре, че Пара бидже мачка с гледания Шефката, за да не превъртят съвсем играта...

 

Виждам, виждам. Аз от месец два изтъквам това непонятно за мен и инфантилно и болно състояние, но нещата все се завъртат към солеос виа и моята особа. Затова сега ще си търпите. Аз като исках да смачкам хлебарките в зародиш, ги толерирахте... Сега няма отърване... И все за масово мнение говорят, а не забелязват, че масово ги подиграваме и отвращаваме от поведението им.

 

За мен дъното беше издълбано още когато си съчиняваха име на бебето на Преслава. А Преслава по скоро би била шута на Павел отколкото да се откаже. Пак ще плачат след няколко месеца както след Не се изтриваш и допитването за концерта на Планета. Накрая винаги плачат

 

Кога сме казали, че "Шефката" е спасението на фолка? Хайде, покажи ми щом говориш.... "Шефката" не е цигански кючек и няма как да прави гледания само от мангалите. Тук масово се кефят на Петра, Луна, Мира, Сашка и подобни дъна, а на нас се мрънка. По каква логика? Върви например в темата на Мира и се заяждай там с хората, които твърдят, че тя е кралицата на кючека и й правят евала. После ми кажете, че нещата не са насочени лично към нас. Ами насочени са. Уж не сме интересни, уж искате да спрем с "Шефката", а с повод и без повод говорите за нас и песента и разбира се за нас. Няма да благодаря за вниманието, не ми е интересно. Още може.. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А за новата песен на Камелия ще ви кажа, че не съм длъжна да я издигам в култ и да твърдя, че ми харесва, само за да ви се харесам и да сте доволни от мен. Понеже имаше подмятания, че заради "неуспехите" на Галена и "Шефката" и защото била залязла, ние плюем новата продукция на другите. Не е така! Защо казах, че дуета на Константин и Алисия ми харесва? Нея защо не я плюем?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога сме казали, че "Шефката" е спасението на фолка? Хайде, покажи ми щом говориш.... "Шефката" не е цигански кючек и няма как да прави гледания само от мангалите. Тук масово се кефят на Петра, Луна, Мира, Сашка и подобни дъна, а на нас се мрънка. По каква логика? Върви например в темата на Мира и се заяждай там с хората, които твърдят, че тя е кралицата на кючека и й правят евала. После ми кажете, че нещата не са насочени лично към нас. Ами насочени са. Уж не сме интересни, уж искате да спрем с "Шефката", а с повод и без повод говорите за нас и песента и разбира се за нас. Няма да благодаря за вниманието, не ми е интересно. Още може.. :3fdb8960598fa63e:

Миличка съфорумке, Даркчайлда токова добре те просна на мястото ти онзи ден, така че дори нямам намерения да ти чета и отговарям на обясненията. Коментара му те описва толкова точно, че всяка приказка с теб би била загуба на време.

Факта, че доста потребители те смятат за под средното ниво на интелект трябва да те притеснява, а не да те надъхва. Пийни една студена вода и стига ни тормози с мислите си. И без това не можем да разберем какво ти е в главичката. Колкото и да се опитваме...

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миличка съфорумке, Даркчайлда токова добре те просна на мястото ти онзи ден, така че дори нямам намерения да ти чета и отговарям на обясненията. Коментара му те описва толкова точно, че всяка приказка с теб би била загуба на време.

Факта, че доста потребители те смятат за под средното ниво на интелект трябва да те притеснява, а не да те надъхва. Пийни една студена вода и стига ни тормози с мислите си. И без това не можем да разберем какво ти е в главичката. Колкото и да се опитваме...

 

Хванали едни и същи фрази и само това знаят. Явно на вас има какво да не ви достига за да кажете нещо друго, ама карай.. :3fdb8960598fa63e:

Мислиш, че Даркчайлда ми е критерий ли? Не си спомням някога да е блеснал с голям капацитет за да ми дава оценки на мене.

Не се притеснявам какво мислят за мен тук, явно се налага да го повтарям. Теб, като Янева те прави на нищо, аз твърдя ли нещо за нивото ти? И не само тя.. Не си в позиция да ме оценяваш, първо виж себе си. За щастие нямам нито нужда, нито желание да се доказвам пред вас, защото много добре знам, че нивото ми е много по-високо от това на повечето драскащи тук. Който трябва ме е оценил и който аз съм искала. Останалите, продължавайте да нервничите. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

А за новата песен на Камелия ще ви кажа, че не съм длъжна да я издигам в култ и да твърдя, че ми харесва, само за да ви се харесам и да сте доволни от мен. Понеже имаше подмятания, че заради "неуспехите" на Галена и "Шефката" и защото била залязла, ние плюем новата продукция на другите. Не е така! Защо казах, че дуета на Константин и Алисия ми харесва? Нея защо не я плюем?

Защото е малоумен комерс,при който имаше интерес само защото им е втория дует и хората очакваха нещо по-силно от "Не си ти". Обаче всяка друга силна песен- и на Яница,и на Азис дори на Кама е яко оплюта от вас,щото знаете,че ще са или са по-големи хитове от на Смядовската шефка. Песента на Магда пък,която също оплюхте,защото видяхте,че не става хит макар че Галена участва в нея е всъщност доста яка песен,кой знае как щяхте да откачите ако и тя имаше успех,но уви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахахах били я карали да харесва на Камелия песента :1000 (29): :1000 (29): Крааааай :D

 

Ама ти май не разбираш какво четеш. Имаш нужда от обяснения.. Не съм, казала, че някой ме е карал да харесам песента на Камелия. Казах, че имаше хора тук, които подметнаха, че не я харесваме от яд, че Галена я залязла. Мисля, че разликата между двете е голяма. Карай, да :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама ти май не разбираш какво четеш. Имаш нужда от обяснения.. Не съм, казала, че някой ме е карал да харесам песента на Камелия. Казах, че имаше хора тук, които подметнаха, че не я харесваме от яд, че Галена я залязла. Мисля, че разликата между двете е голяма. Карай, да :3fdb8960598fa63e:

Ма никой не иска да е доволен от теб! От къде си помисли, че някой ти чака мнението и иска одобрението ти...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото е малоумен комерс,при който имаше интерес само защото им е втория дует и хората очакваха нещо по-силно от "Не си ти". Обаче всяка друга силна песен- и на Яница,и на Азис дори на Кама е яко оплюта от вас,щото знаете,че ще са или са по-големи хитове от на Смядовската шефка. Песента на Магда пък,която също оплюхте,защото видяхте,че не става хит макар че Галена участва в нея е всъщност доста яка песен,кой знае как щяхте да откачите ако и тя имаше успех,но уви.

 

Пак не си разбрал. Песента на Азис не съм казвала, че не ми харесва, а че не смачка "Шефката", както очаквахте.

Песента на Магда ми е тъпа, не ми харесва, без значение дали ще има успех или не. За песента на Яница пък нищо не съм казала. Но когато нещо ми харесва или не, аз си го казвам, без да мисля кой ще е доволен от това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма никой не иска да е доволен от теб! От къде си помисли, че някой ти чака мнението и иска одобрението ти...

 

Аз пък не си спомням да съм се интересувала кой какво иска и чака от мен.

Въпреки това, като гледам мнението ни за дадени песни, доста шумно се коментира, така че все пак някой го търси. Поне така го докарвате на действия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама ти май не разбираш какво четеш. Имаш нужда от обяснения..

Точно ти ли го казваш... Дето по 3 поста трябва да напишем, за да схванеш написаното от първия...

 

Тризначките в една шамандура... Ти си ценна като музеен експонат :roll1:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак не си разбрал. Песента на Азис не съм казвала, че не ми харесва, а че не смачка "Шефката", както очаквахте.

Песента на Магда ми е тъпа, не ми харесва, без значение дали ще има успех или не. За песента на Яница пък нищо не съм казала. Но когато нещо ми харесва или не, аз си го казвам, без да мисля кой ще е доволен от това.

Аз говоря и за двама ви,а не само за теб.Неслучайно е написано в множествено число. :mf_surrender: Иначе песента на Азис мачка Галя и то много яко,едва ли има човек в България,който да не е разбрал,че Азис има нова песен докато това не важи за Шефката. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опопопопооооооп анананана опооопоп ляляля опопопоп дададаааааааааа ръдъдададидидааааа рададидадааааааааааааааа :girl_witch: :girl_witch: :girl_witch: :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...