Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Хитовете на това лято са Шефката и Купих ти сърце + въртят доста Маракеш, както и Запали. Мноооого слабо лято.

 

Между другото песента е Тони Стораро FT Галена.

И двамата имат еднакво дълъг текст.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само да кажа какво ми прави впечатление напоследък в този форум, освен смешният напън на Славчо "Шуменски", да изкара Деса някаква звезда из Балканите. Мисля, че ставате прекалено груби, на моменти даже ненужно арогантни спрямо Стела. И ако Сашо може да се почувства малко засегнат, то другите, които се правят на ощипани моми преиграват. Може да го тълкувате като поколенчески проблем или просто за някаква мода, но за мен дразненето на Сашо е кифленска история, която аз поне не споделям. Разбирам, че за някои е прекалено важно как изглеждат в очите на хората, особено на външен вид, но има една при казка, че ербап мъж не се оплаква. И това при положение, че Стела му се извини. Не знам колко мадами ще му се извинят до края на живота му, но от моя скромен опит мога да споделя, че това е едно от много малкото неща, които жените правят, да не кажа, че ги обзема тих ужас когато се налага. И понеже имам доста добри впечатления от Сашо, за начинът по който се разви от пишлеме с ник Lud po Kami, до мъж готов за женене, не искам да си ги развалям, като чета негови опявания в стил "Слави от Шумен плаче в Рамания, че Докето му направил профил в педалски сайт". Понякога трябва да си над нещата, да махнеш с ръка и да простиш невежеството на околните. Какво толкова ще стане, ако не си с последно 10 в края на спора? Това е просто един чалга форум, с около 100-ина редовни посетители.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хита на лятото е от ясен по ясен като цяло Райнето много добре се справя тази година у4удващо да се надяваме така да продължава!

Най-после някой да напише истината в прав текст. Новата-стара чалга Терминаторка отново е в играта и мачка до дупка. Дано с новата песен скандализира още повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутална! :Vishenka_05: Още по-яка от "Не се изтриваш". Пуска ли се още по дискотеките, че от 2 месеца близо не съм стъпвал? :1000 (29):

 

 

Да, пускат я. За разлика от "Не се изтриваш".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фоксе, коментирай, че освен 11те обявени участия за август, твоята слабост Деска е добавила нови 3 и то и трите по морето. Обичам, когато говориш глупости, съдбата да те шамари с факти :whistling:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айшенур пее в момента в нашата махала с цигански оркестър и пее много яко и май е започнала вече с тях!

Последно разбрах, че ще пее вече с Мега Груп - с гаджето на Цура Грахич.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фолкдивата Преслава е изпаднала в луда паника, че е напълняла заради напредналата си бременност, пише "Уикенд".

 

Певицата трябва да ражда само след около месец, но все още крие корема си с помощта на програмата "Фотошоп". Очевидно смята, че бременността не й отива и я е срам, че е развалила идеалната си фигура.

 

Външният й вид от преди десетина години я отвращавал и не искала да се връща към него. Отслабването й било с цената на зверски глад и много спорт. Изключително бавно, трудно и с огромни усилия Преслава успяла да свали близо 20 килограма в рамките на 5-6 години.

 

Поддържането на теглото й обаче било точно толкова трудно, колкото и постигането му. Тя не си позволявала нито хляб, нито сладко, нито мазно и пържено, постоянно брояла калориите, а глада си притъпявала с огромно количество цигари.

 

Всичко това се променило, когато се залюбила с бащата на детето си – Павел Лазаров. Както е известно, той обича да се вихри в кухнята и постоянно приготвял на любимата си всевъзможни вкусотии. За отрицателно време тя започнала отново да качва килограми, което я ужасило. След няколко месеца забременяла и напълно се отчаяла от мисълта, че отново ще се превърне в предишната Преслава, която се побира само в дрехи с най-големите размери.

 

Вместо обаче да се предаде, певицата се взела в ръце и започнала да тренира още повече от преди. Всеки ден била в залата за фитнес, освен това се върнала съм железния си хранителен режим и била убедена, че по този начин помага и на детето. За всичките 8 месеца, в които е бременна, била напълняла само с 6-7 килограма, което е изключително малко и не е ясно дали няма да се отрази пагубно на здравето й, след като роди. Въпреки риска тя продължавала да следи кантара с тревога и да се чуди как да слабее, докато е бременна. Каквото и да прави обаче, коремът естествено расте заедно с бебето. Затова звездата държала всичките й снимки да се обработват, преди да се пускат в профилите й в социалните мрежи, за да не се вижда на тях бременното й коремче.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-после някой да напише истината в прав текст. Новата-стара чалга Терминаторка отново е в играта и мачка до дупка. Дано с новата песен скандализира още повече.

ХИТ САМО У ВАС !!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера бях на диско и разбрах ,че Преса няма нужда от лятна песен “Обратно в играта” се пуска и се възприе страхотно. Пуснаха и “Не се изтриваш” и 2 пъти “Шефката” , която се очертава да е хита на лято 2018!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...