Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Изтрили са шефката и от канала на Тони... Думи нямам колко прецакана е тази песен, първо клипът с почти милион, сега и този с 800К. И все пак от това което е останало пак има повече от милион, после ми говорете какъв флоп била. Ако я бяха пуснали премиерно с lyric video преди месец и в канала на планета грешка нямаше да имат!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Изтрили са шефката и от канала на Тони... Думи нямам колко прецакана е тази песен, първо клипът с почти милион, сега и този с 800К. И все пак от това което е останало пак има повече от милион, после ми говорете какъв флоп била. Ако я бяха пуснали премиерно с lyric video преди месец и в канала на планета грешка нямаше да имат!

 

Ко ти пука е, важното е, че това е химнът на лятото. Чак Кака Кели искала да става шефка на някой. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ко ти пука е, важното е, че това е химнът на лятото. Чак Кака Кели искала да става шефка на някой. :3fdb8960598fa63e:

 

По 4-5 пъти в THE 1! :whistling:

 

 

А според теб, защо Кели така безпардонно подмина тоя мой пост?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Баш си я налагат. Ако действително беше хит, хората щяха да си я пускат и в нета.

Те си я пускат, просто изтриха всички клипове на тая песен. Трият, качват нови.. ами отразява се на гледанията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото песента е Тони Стораро FT Галена.

Още се сещам как миналата година същия като пусна два ужасни кючека (може и 2016 да беше - не помня) всички тук го критикуваха и изкарваха най-долния мангал. Никой не коментираше милионите които направи. Сега кючека нали е с Галена и постоянно се хвали колко успешен е проекта. :roll1:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледанията си бяха зле и преди да изтрият клиповете.

Как почти 3млн гледания общо за месец на песен без клип в фенски канали ще е зле?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изяснете се кое е по-важно: да ти пускат песента по 3 пъти на вечер в чалготеката или да имаш милиони гледания? :whistling:

 

Тони го изкарвате какъв ли не, ама всяко лято си гърми със стабилни хитове. Поздрав :1000 (20):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изяснете се кое е по-важно: да ти пускат песента по 3 пъти на вечер в чалготеката или да имаш милиони гледания? :whistling:

 

Тони го изкарвате какъв ли не, ама всяко лято си гърми със стабилни хитове. Поздрав :1000 (20):

 

Трябва по-малко от едното и от другото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А според теб, защо Кели така безпардонно подмина тоя мой пост?

 

Феновете на Преслава изглежда селективно си подминават, каквото не им уйдисва. plambata вече няколко пъти пита за разбивка на гледанията на песента на Ваня по държави. Човекът, който по принцип дава тази информация - фен на Преслава - умишлено се прави на сляп. Случайно да не се окажат купени гледанията на "Не се изтриваш".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ваня каква беше невзрачна едно време, преди да стане певица, а сега гледания купува вече. Шанс.

 

Ти откъде я знаеш, да не е от Ловеч?

 

За мен и сега е невзрачна. 100 песни направи в Пайнер и нищооо, мъка! Че по едно време ходеше по участия с някаква клоунада и изнасяха цирков спектакъл, помниш ли? Уж цяла програма правеха. И в рамките на 8 месеца, имаше 3 участия. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти откъде я знаеш, да не е от Ловеч?

 

За мен и сега е невзрачна. 100 песни направи в Пайнер и нищооо, мъка! Че по едно време ходеше по участия с някаква клоунада и изнасяха цирков спектакъл, помниш ли? Уж цяла програма правеха. И в рамките на 8 месеца, имаше 3 участия. :1000 (29):

Знам я от едно място във Варна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам я от едно място във Варна.

 

Да не си я канила на кафе и нея? :1000 (29): Сигурно те е отрязала и затова сега казваш, че е невзрачна.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...