Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Чалгата е пълна катастрофа, ама пълна .... смисълът на моето изречение не е че чалгата не може без Преслава, а че избра да роди и да се оттегли временно в толкова мъртъв период, когато дори Анелия и Галена не мачкат на ниво с последните си песни и е трудно да изостане от топ 5 да кажем. От началото на годината има не повече от 6-7 парчета в чалгата, които стават. Участията им паднаха рязко, правят мизерни гледания ... въобще никога не е било толкова зле.

 

Паднаха участията на маргиналите, паднаха и на набедените за звезди. На истинските звезди обаче не падат. Даже напротив, увеличават се. Знаеш не само ти за какво говоря, знаеш за коя говоря, знаеш защо го говоря и от колко години го говоря. Но досега това не личеше, защото всички се бяха вперили погледи в наградите, концертите, тубата, гледанията, трафика и всички изкуствени лабораторни методи, за изкуствено оцеляване на чалгата. Днес, когато всички тези спомагателни елементи ги няма изведнъж се оказа, че чалгата няма имидж и всеки я плюе на общо основание. И това става на фона на последното предупреждение на тубата към Пайнер, че каналът им ще отлети, ако продължават да си плащат за гледания на фирми външни на Гугъл. Ето, дойде времето когато звездите ще си вземат своето, а набедените за такива просто ще повехнат. Да, есента за чалгата дойде, пилците вече се броят...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Грешиш, предпочитам да си тук, не си мечтая да ти слагам бан. Не искам да ти преча да си гониш целите, даже ти пожелавам успех! :derisive:

Кажи какви са ми целите. Аз знам какво намекваш, но си го кажи директно.

 

Много искам да влезе в Биг Брадър - толкова е позитивна, че мигом ще стане любимка на хората и ще има реален шанс да спечели :Vishenka_05:

Аз напоследък слушам някои тракове на Райна от 2010 г. - "Пълна промяна", "Жени като теб" и т.н. и не разбирам защо не станаха хитове, съвсем прилични и смислени песни са. Дори помня че при "Жени като теб" имаше някакъв хейт?

2010 не е такъв провал за Райна какъвто се изкарва. Просто изгуби позиции.

''Ще ти говоря за любов'' е супер балада. Вече гони 600 хиляди в youtube. Винаги ще има публика за нея.

''Жени като теб'' я пуснаха Пайнер за да създадат скандал около раздялата с Константин. Песента излезе докато Райна беше в Тайландия и се получи търсения ефект. Имаше хейт защото изглеждаше все едно, че Райна не може да преживее Коцьо и Надя което съвсем не е истина. И клипа беше на ниво, но песента флопна.

После пусна ''Какво ти мисля'' която не беше лоша. ''Мирно'' е топ песен и стана известна. И после ''Пълна промяна'' и ''Ти ли си''- два жестоки проекта.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

9381253d.png

 

 

9381255G.png

9381256T.png

9381259D.png

9381262P.png

9381263i.png

9381264f.png

 

Иначе ме нарича педал.

А кой да спира наркотицит ?

Ловеч, ти някой наркоман ли ше наричаш??

До кога ще я търпим тая да ни обижда?!

Каква лисана само, а иначе не можеше да те понася!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само да кажа, че на тези скрийнове има снимката ми и профила ми, а това е против правилата. Нещо по този въпрос? Много хора се изказахте, кажете нещо и за това... ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само да кажа, че на тези скрийнове има снимката ми и профила ми, а това е против правилата. Нещо по този въпрос? Много хора се изказахте, кажете нещо и за това... ;)

Банни ме като искаш. Не ме ебе вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само да кажа, че на тези скрийнове има снимката ми и профила ми, а това е против правилата. Нещо по този въпрос? Много хора се изказахте, кажете нещо и за това... ;)

 

Сега от 9 дерета вода ли ще събираме?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хита на лято 2008 според зрителите на ФОЛКМАРАТОН.

Много странен вкус имат зрителите на ФМ :Vishenka_05: Според мен хитът е "Новата ти" на П.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Правилата са си правила, без значение колко активни има тук, кой пише и кой не. Всички постове ги оставям нарочно за да може да се види всичко, аз нямам какво да крия и от какво да се притеснявам. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Правилата са си правила, без значение колко активни има тук, кой пише и кой не. Всички постове ги оставям нарочно за да може да се види всичко, аз нямам какво да крия и от какво да се притеснявам. ;)

 

До преди час ти сама си беше сложила твоя снимка (и то в голям размер) в профила си, а сега се въздигаш от миниатюрна икона... интересно.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един от най-хубавите тракове на Р. Терзийска:

Кели, мило, не си коментирала все още как Терзийска мачкаше цяло лято 2008 Колева с 3 тотални мегахита. Последната се съвзе чак август месец с “Новата ти”, но пък тогава държавата кънтеше от звуците на “Нежна полиция”.

Link to comment
Сподели в други сайтове

До преди час ти сама си беше сложила твоя снимка (и то в голям размер) в профила си, а сега се въздигаш от миниатюрна икона... интересно.

В профила ми си е мой избор, АЗ съм си я качила, разликата е голяма. Едното е нарушение на правилата на форума, другото лично право.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В профила ми си е мой избор, АЗ съм си я качила, разликата е голяма. Едното е нарушение на правилата на форума, другото лично право.

 

Но резултата е един и същ, просто избра нещо, за което да се захванеш, след като се изкараха доказателства, които те направиха за посмешище.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но резултата е един и същ, просто избра нещо, за което да се захванеш, след като се изкараха доказателства, които те направиха за посмешище.

 

И как по-точно чат, които е бил преди около 8-10 години ме прави за смях? И кое смешно видя в чата? Да се каниш да пиеш с някой кафе откога е смешно? Нищо нередно няма, но просто че чудите вече какво да кажете. Пък и като гледам човека е бил съгласен да пие кафе и ме агитира да му пиша. Каква е разликата тогава между мен и него?

 

Много на дребно играете, щом такива чатове и глупости ви забавляват. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И как по-точно чат, които е бил преди около 8-10 години ме прави за смях? И кое смешно видя в чата? Да се каниш да пиеш с някой кафе откога е смешно? Нищо нередно няма, но просто че чудите вече какво да кажете. Пък и като гледам човека е бил съгласен да пие кафе и ме агитира да му пиша. Каква е разликата тогава между мен и него?

 

Много на дребно играете, щом такива чатове и глупости ви забавляват. :3fdb8960598fa63e:

 

Може би това, че се натискаш на човек, който сега наричаш педал и наркоман, сигурно само, защото ти е бил шута. А това става ясно от това, че такава среща не се е състояла, преди да ме цитираш с въпрос.

 

Don't @ me.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би това, че се натискаш на човек, който сега наричаш педал и наркоман, сигурно само, защото ти е бил шута. А това става ясно от това, че такава среща не се е състояла, преди да ме цитираш с въпрос.

 

Don't @ me.

 

Значи като пишеш на някой да пиете кафе му се натискаш? :roll1:

Интересна логика, ще си я запиша за да знам кого да каня на кафе и кого не, че грешно ще ме разбират хората, явно голямо натискане пада.

Цитирането не е забранено, нали? Поправи ме ако греша, но ти ме споменаваш и говориш за мен, ти ме цитира първо. Ако онзи чат доказва, че съм се натискала на Сашо, то какво доказва това че ти ме цитираш и коментираш? :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи като пишеш на някой да пиете кафе му се натискаш? :roll1:

Интересна логика, ще си я запиша за да знам кого да каня на кафе и кого не, че грешно ще ме разбират хората, явно голямо натискане пада.

Цитирането не е забранено, нали? Поправи ме ако греша, но ти ме споменаваш и говориш за мен, ти ме цитира първо. Ако онзи чат доказва, че съм се натискала на Сашо, то какво доказва това че ти ме цитираш и коментираш? :hahaha:

 

Непознат човек - да. Запиши си го, нужно ти е.

Доказва, че не можеш да вдяваш поднесената инфромация и се опитваш чрез захващане към някакви детайли, да отместиш вниманието от основата, но разбира се тоя номер няма как да мине.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кели, мило, не си коментирала все още как Терзийска мачкаше цяло лято 2008 Колева с 3 тотални мегахита. Последната се съвзе чак август месец с “Новата ти”, но пък тогава държавата кънтеше от звуците на “Нежна полиция”.

Преси мачкаше с "Последен адрес" и със златен албум :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...