Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Подложи се на 7-дневен глад и спри секса в памет на Руми. :3fdb8960598fa63e:

И за Преси не бих го направил :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

И за Преси не бих го направил :3fdb8960598fa63e:

 

Добре, натокай се яко тая вечер и забърши някой пичага от Витошка под звуците на Чук-чук. В памет на Руми. Трябва нещо да направим в памет на Руми, виж че иначе хората са недоволни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, натокай се яко тая вечер и забърши някой пичага от Витошка под звуците на Чук-чук. В памет на Руми. Трябва нещо да направим в памет на Руми, виж че иначе хората са недоволни.

Бог да я прости жената , вечни хитове и уникални песни е оставила след себе си, любима ми е Вечната обич.

Но що за арогантност е да се търси сметка от хората, че не написали нещо за нея в днешния ден.

Ми половината не я знаят дори, останалите може и да са се сетили, но да не са писали, а и да не са се се сетили, какво от това? Малко по-умерено в изказванията, ако може...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бог да я прости жената , вечни хитове и уникални песни е оставила след себе си, любима ми е Вечната обич.

Но що за арогантност е да се търси сметка от хората, че не написали нещо за нея в днешния ден.

Ми половината не я знаят дори, останалите може и да са се сетили, но да не са писали, а и да не са се се сетили, какво от това? Малко по-умерено в изказванията, ако може...

 

Така е.

 

Ти какво ще направиш в памет на Руми днес? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е.

 

Ти какво ще направиш в памет на Руми днес? :1000 (29):

 

Еденственото , което мога да направя в нейна памет е да си пусна една от най-добрите й песни.

 

Уникална!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооо, я аман от тебе досаднице. Като е толкова красива да се яви на Мис Свят, а не да си снима баджаците..

Лорена да не би да има дори минимален опит в конкурси за красота?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето ви смях... Вижте го колко е мръднал беее :1000 (29): :1000 (29):

Изяли сте го с парцалките направо. Браво! Нямате нужда от мен...

 

Писал съм го по-горе в скандалите. Хубаво е да не го дърпаш в нещастната тема за Деса, където обсебени типове умират от мъка, че участия на Деса падат заради...... липса на хора. Не болна или недоволна, а заради липса на хора. Не я бръснат за слива, не става, остаря, надебеля и вече не върви. Това е истината и не я заобикаляй.

 

:happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

МАЙ ТОВА ЛЯТО ЩЕ СИ ОСТАНЕМ САМО С МАМАСИТА ! :Vishenka_05:

 

тази година защо пускат само тъпи песни

За да изпъкне Тоти Тяло над всчки 💚 Пайнера е наредил да правят бози :Vishenka_05:

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

МАЙ ТОВА ЛЯТО ЩЕ СИ ОСТАНЕМ САМО С МАМАСИТА ! :Vishenka_05:

 

тази година защо пускат само тъпи песни ?

 

 

Да не останеш изненадан, че това ще гърми в клубовете? Нали, казвам го, за да се осъзнаете, че пластовете в чалгата се преобръщат... :ar:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има нов филм на Евроком - говорят Нелина, Луна и други, но още не съм го гледал.

http://eurocom.bg/news/article/19-godini-b...alimata-rumiana

Хубаво е да се правят подобни неща, но от музикалните и от националните телевизии...

 

Какво да кажем? Били сме на 3 години тогава, нито я помним, нито сме израснали с нейни песни :gun_bandana: Като чуя Румяна се сещам за някаква, която вечно фенове на Луна, Екстра Нина и други нафталини от 90-те, я оплакват по форумите. Да си почива в мир жената, но какво да направим ние? :gun_bandana:

 

Разтърсете ритуално тела под звуците на този траурен хит, ако искате! :gun_bandana:

 

 

Ами то и продукцията на Петра е излизала докато Кака Кели е била на 3-5, но не ти пречи всеки ден да ги постваш. Мисля, че поне феновете на тази музика трябва да и отдаваме някаква почит. Достатъчно е да постнем по една нейна песен с клип на този ден. Никой не ви е карал да пишете повествования или да творите поезия. Стотици безмислени постове и клипове публикувате всеки ден

 

Еденственото , което мога да направя в нейна памет е да си пусна една от най-добрите й песни.

 

Уникална!!

Това е достатъчно, за да я почетеш. Нека аз да съм арогантен, че някои нямат елементарно уважение към жанра, който слушат . Предни години са се правили теми за годишнините и винаги са оставали с по 4-5 поста вътре...

Очевидно си решил последните дни да ми влизаш на контра по всеки повод. Имаш това право.

Аз съм арогантен, ДесиСлаша е пошла. Друго имаш ли да ми кажеш, което последните месеци да си пропуснал?

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Писал съм го по-горе в скандалите. Хубаво е да не го дърпаш в нещастната тема за Деса, където обсебени типове умират от мъка, че участия на Деса падат заради...... липса на хора. Не болна или недоволна, а заради липса на хора. Не я бръснат за слива, не става, остаря, надебеля и вече не върви. Това е истината и не я заобикаляй.

 

:happyppl:

 

Единствения обсебен и умиращ от мъка в този случай изглеждаш ти. Няма как да изпуснем възможност да ти се присмеем групово.

 

Вчера Деса ти беше крива, днес е Галена, миналата седмица беше Преслава, миналия месец Ивана или Глория. Познаваме те вече от години, не можеш да ни изненадаш с нищо. Като прочетена книга си

 

МАЙ ТОВА ЛЯТО ЩЕ СИ ОСТАНЕМ САМО С МАМАСИТА ! :Vishenka_05:

 

тази година защо пускат само тъпи песни ?

 

Точно пък Лорена пак е попаднала на добра песен. Последните и 3 нямат грешка. Просто не е голямо име, за да станат тотални хитове.

А и за мен миналото лято беше по зле от това като песни. Сега има някакво разнообразие. Миналото лято слушахме само рапиране и вокали...

Да, няма тотални хитове, но има добри песни за слушане и за клубовете

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виждам, че пак е дошла годишнина от смъртта на Румяна и отново се забелязва някакъв вид канонизиране. И понеже нея певица я е правил вуйчото на моята снаха, а именно Кирил Очков от Дупница само да спомена, че в онези времена Румяна си беше държанка на борчетта. Циганееше като певица и логично се загаджи с циганинът Любо, с който катастрофира. Харизматична певица, но тя нямаше да оцелее в следващият рефреш на чалгата, който настъпи след 2000-та година. Просто кръчмарските певици си останаха в кръчмите и изпъкнаха други, които бяха за голяма сцена. Само Ивана от кръчмарките успя, никоя друга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не може да каже със сигурност каква би била кариерата на Румяна след 2000 година. Със сигурност нямаше да остане гладна, имаше достатъчно песни, които оставаха във времето, още докато беше жива. Румяна не беше нито Еми Стамболова, нито Бойка Дангова, и тн. - уважавани "кръчмарски" певици, но с доста по-малко хитове от нея... Отличаваше се много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно пък Румяна щеше да е една от малкото задържали се и до днес. Беше певица с ясно изявена индивидуалност, друга като нея нямаше. Същевременно беше по-разчупена и способна да се приспособи към новото, за разлика от най-голямата й конкурентка Глория, но без да излиза прекалено много извън премереното, като другата й най-голяма конкурентка Сашка. Дълга кариера я чакаше, но съдбата реши друго...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...