Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Сто на сто е уникална песен, много малко има такива в чалгата, които да носят такова меланхолично латино настроение. Просто като си я пусна се пренасям на някаква есенна улица, миризма на дъжд, приглушено слънце... Страшна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Я си влезте в инстаграмите и направете сравнение колко от вашите приятели следват Галена и колко Преслава? Защото на мен и на мои приятели първата е по-следвана (има и равни случаи). Впредвид, че последователите на Галена са 265К, а на Преслава 340К.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я си влезте в инстаграмите и направете сравнение колко от вашите приятели следват Галена и колко Преслава? Защото на мен и на мои приятели първата е по-следвана (има и равни случаи). Впредвид, че последователите на Галена са 265К, а на Преслава 340К.

Ми нормално е ти и обкръжението ти да сте с извратен вкус.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова смотано лято не е имало, заклевам се. Абсолютно нищо не става за слушане.

 

И всички са яко зациклили с гледанията.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мдам, много яка песен, която всеки който слуша такава музика харесва.

Преди повече от 5 години някакви много близки приятели на Камелия бяха на едно участие тук във Варна и момичето беше рожденничка и Камелия й обеща, че ше изпее любимата й песен, която не била много известна. Това го каза в началото, като я поздрави, но не спомена песента. Към края на участието изнесе отново поздрав за нея и пусна песента. Бях изумен. Никога не съм предполагал, че ще я чуя на нейно участие. За съжаление днешната младеж няма как да я оцени. Това е песен за концерт, би стояла добре в програмата.

Сто на сто е уникална песен, много малко има такива в чалгата, които да носят такова меланхолично латино настроение. Просто като си я пусна се пренасям на някаква есенна улица, миризма на дъжд, приглушено слънце... Страшна.

Разговорът за тази песен чак ми докара някакво желание да си взема целия албум на CD и да го изслушам за първи път от години, след като почти две десетилетия го притежавам на касетка. :1000 (29): Жалко, че чичо Митьо не й преиздаде и нейните албуми, щеше да спечели.

 

Не знам какво да очаквам от новия дует на Анелия. Звучи интересно, че е от Искрата, не знаех че прави песни и за чалга звезди. Но дуетите на Анелия понякога са стряскащи. Тя всъщност нямаше ли да има някаква самостоятелна песен Просяци?

Дано поне тази изпълнителка да може да съживи сезона, че...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какво да очаквам от новия дует на Анелия. Звучи интересно, че е от Искрата, не знаех че прави песни и за чалга звезди. Но дуетите на Анелия понякога са стряскащи. Тя всъщност нямаше ли да има някаква самостоятелна песен Просяци?

Дано поне тази изпълнителка да може да съживи сезона, че...

Мисля че ще бъде поп парче тип "В моя ум", защото Попов не е чалгаджия и открито не харесва жанра. Не знам какво дири в Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля че ще бъде поп парче тип "В моя ум", защото Попов не е чалгаджия и открито не харесва жанра. Не знам какво дири в Пайнер.

Той не харесва жанра, но с Анелия от много години са приятели, доколкото знам. :1000 (29): Изненадан съм, че чак сега правят дует.

Ще се радвам да е като В моя ум, пък дори и да не е успешна. Това е една от най-приятните песни на Анелия от бомбастично комерсиалните й последни няколко години. :1000 (29): Трябва и такива парчета да пуска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

И? По-хубава ли стана?

Аз по-хубава може да не съм станала, ама ти всеки ден ставаш все по-недоволен от живота. Ако искаш може да си сложиш и ти, не боли много. Има и други хора с опит в това, питай ги. :3fdb8960598fa63e:

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Има ли малки, зелени човечета?

:happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз по-хубава може да не съм станала, ама ти всеки ден ставаш все по-недоволен от живота. Ако искаш може да си сложиш и ти, не боли много. Има и други хора с опит в това, питай ги. :3fdb8960598fa63e:

 

Има ли малки, зелени човечета?

:happyppl:

Да, има и то в големи количества, ама от онея на които им се повръща, при изказвания нe на място от диви, селски пръчки...

За една позната става въпрос :whistling:

 

Иначе между ботокс и хилаорон има голяма разлика. Ама от къде да знаеш...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, има и то в големи количества, ама от онея на които им се повръща, при изказвания нe на място от диви, селски пръчки...

За една позната става въпрос :whistling:

 

Иначе между ботокс и хилаорон има голяма разлика. Ама от къде да знаеш...

Преди малко мернах едно, прибяга към аптеката за антидепресанти, че нещо било нервно.

 

Разликата аз я знам много добре, няма нужда да ме информираш. Може да кажеш на колегата Даркчайлд, той му е мечта да прилича на Галена, да върви да си слага.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди малко мернах едно, прибяга към аптеката за антидепресанти, че нещо било нервно.

Разликата аз я знам много добре, няма нужда да ме информираш. Може да кажеш на колегата Даркчайлд, той му е мечта да прилича на Галена, да върви да си слага.

Да не си го мернала в огледалото?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...