Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Преди точно 19 години към днешна дата си отиде моята фаворитка която завинаги ще остане само и единствено в моето сърце!

Руми обичм те и никога няма да те забравя!

Поклон!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истински мъж

Огън момиче

Защо повярвях

Грях ли е това

 

Какво значи само? Камелия в същата година печели дебют и песен на годината...

Тя имаше и други хитове, да, но Огън момиче и Защо повярвах й бяха най-големите, от ранга на Хиената. Иначе и Петра имаше разни, които днес не са толкова известни сред широката публика, но за времето си са били големи хитове.

Много ясно, че Камелия ще вземе наградите, след като цялостно е по-яката от двете. :1000 (29): Но 1998 и 1999 Петра си беше сила, чак от 2000 натам Деса и Кама вече бяха много пред нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сезон на греха ми е Яничовият дуетен фаворит.

 

Пристанище", "Любов необяснима","Противоотрова", "2 в 1", "Ухание на любов", "Изгубени души", "Сезон на греха","Хапе любовта", "Мома Яница",Един за друг,Пред съда на любовта, Жадни устни и Изкушение са ми любими. Всичко друго в новия й период не става.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди точно 19 години към днешна дата си отиде моята фаворитка която завинаги ще остане само и единствено в моето сърце!

Руми обичм те и никога няма да те забравя!

Поклон!

 

 

И при мен тъй. Имам й всичките албуми на касетки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя имаше и други хитове, да, но Огън момиче и Защо повярвах й бяха най-големите, от ранга на Хиената. Иначе и Петра имаше разни, които днес не са толкова известни сред широката публика, но за времето си са били големи хитове.

Много ясно, че Камелия ще вземе наградите, след като цялостно е по-яката от двете. :1000 (29): Но 1998 и 1999 Петра си беше сила, чак от 2000 натам Деса и Кама вече бяха много пред нея.

Истински мъж беше хита, който я изстреля. Това е огромен хит, просто неможа да го изпее на голям концерт, не е уредила правата с арабите явно.

Иначе за времето си Истински мъж беше наравно с зругите й 2 песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любимата ми нейна песен. :)

 

 

Авторска ли е?

Не, но текстът е на Румяна, а аранжиментът - на Бойко Петков, който е написал едни от най-хубавите песни на Румяна и Луна. Сега видях от обложката на диска на "Вечната обич".

В него авторски са "Налей ми вино", "Луд купон", "Колко те обичам" - на Румяна е музиката, и "Завърни се, море", където обаче текстът е краден от поезия.

"Колко те обичам" е уникална балада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, но текстът е на Румяна, а аранжиментът - на Бойко Петков, който е написал едни от най-хубавите песни на Румяна и Луна. Сега видях от обложката на диска на "Вечната обич".

В него авторски са "Налей ми вино", "Луд купон", "Колко те обичам" - на Румяна е музиката, и "Завърни се, море", където обаче текстът е краден от поезия.

"Колко те обичам" е уникална балада.

 

Коя е оригиналната песен

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истински мъж беше хита, който я изстреля. Това е огромен хит, просто неможа да го изпее на голям концерт, не е уредила правата с арабите явно.

Иначе за времето си Истински мъж беше наравно с зругите й 2 песни.

Честно казано, може и така да е било, аз казвам кое на мен ми се е запечатало като най-голямо при Камелия, но реално нея започнах да я следя сериозно от 2000 натам и може да съм изтървал нещо.

Мисълта ми е, че и Петра си беше голяма сила в тези години, конкуренция на останалите дебютанти по това време. Десислава и Камелия се изстреляха във висините над нея чак от 2000 натам, не че и тя си нямаше силни попадения тогава, но нямаше как да догони върховете в кариерите им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе щом през пролетта на 1999 година Пайнер правят турне на Глория и Кама, а след няколко концерта взимат и Петра, значи Петра си е била безспорна звезда.

Преди това е било и турнето на Рени, Деси и Петра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя е оригиналната песен

Не знам - аз разбирам само, че е кавър по това, че на инфото за песента не пише музиката на кого е, в някои обложки - от по-късните години и албуми пише автор на оригинала, но на тия по-ранните няма как, защото и права не са плащали тогава.

Но и на прима виста не се сещам за оригинала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С 3 хита е нямало как да бъде конкуренция нито нА Деса, нито на Кама. И трите излязоха през 97 година в Пайнер, но дебюта го печели Камелия.

После с албумите до 2001, пак я мачкаха. Петра има Командира, Хищна хиена и кво? Да кажем и Котаците...като само Хищна хиена, може да се доцлижи до хитовете на другите 2.

Петра е дебютирала 98, а не 97.

И как три хита - забравяш още тотални хитове като Пачки за лапачки, Дай една ракия, Жената-паяк .. :gun_bandana: На 10 години Пайнер е мачкала с прием на Пачки, на фразата "пачки за лапачки и за секс играчки" - скандализира с израза: "тук непълнолетните да не слушат, може само майките .. и бабите" :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пристанище", "Любов необяснима","Противоотрова", "2 в 1", "Ухание на любов", "Изгубени души", "Сезон на греха","Хапе любовта", "Мома Яница",Един за друг,Пред съда на любовта, Жадни устни и Изкушение са ми любими. Всичко друго в новия й период не става.

Аз ли да те уча, Да се влюбиш дано <3

 

Петра е дебютирала 98, а не 97.

И как три хита - забравяш още тотални хитове като Пачки за лапачки, Дай една ракия, Жената-паяк .. :gun_bandana: На 10 години Пайнер е мачкала с прием на Пачки, на фразата "пачки за лапачки и за секс играчки" - скандализира с израза: "тук непълнолетните да не слушат, може само майките .. и бабите" :3fdb8960598fa63e:

Култово подвикване, редом с пъшканията. Публиката е в екстаз.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязвам, че напоследък се правят много мижави гледания от по - голямата част от изпълнителите, с изключение на 2-3 имена. Или интереса към чалгата, като цяло е сведен до минимум, или просто вече са спряли да плащат за гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...