Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Познавам наистина много чужднци, а ти вероятно говориш за единици които си срещнал. Няма смисъл обаче да спорим, защото нито моята, нито твоята теза могат да бъдат доказани.

 

Аз съм с лични наблюдения, че го знаят най-вече балканци и това е. И все пак ми се иска музиката да се завърти отново така, че да бъдем познати с таланти като Лили Иванова, Райна Кабаиванска и тн. Има ли надежда, може би не е правилното място да питам. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Разбира се, че има! БХК се финансира с грантове от Правителството на САЩ така, както "зелените" за природен парк "Пирин" на "Орлов мост", а също така и протестите на "умните и красивите" от 2013-та, върнали ГЕРБ на власт.

Значи се потвърждава тезата ми, че тече скрита политика по обезлюдяване на българските села, за да се заселват там тъмни балкански субекти, които да разорят до остатък поминъка, понеже това е удобно на някои властимащи. Както и да е - темата е щекотлива и не е за тук.

За да не съм съвсем офтопик, но все пак отново в тоя ред на мисли... да знаеш каква е връзката на Анелия с ДПС, с турското посолство? Много ми е енигматична цялата тая работа. Щото от "Дай ми още" насам е това при нея, даже Патрашкова се опита да засегне темата, но не получи отговор, естествено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм с лични наблюдения, че го знаят най-вече балканци и това е. И все пак ми се иска музиката да се завърти отново така, че да бъдем познати с таланти като Лили Иванова, Райна Кабаиванска и тн. Има ли надежда, може би не е правилното място да питам. :1000 (29):

Райна Кабаиванска е класа, много фина и морална жена - далеч по-различна от Лили, която като човек не е много читава.

Райна има фонд към НБУ и подпомага студенти. От километри си личи класата на Миланската скала и чуждата култура. Съвсем различно ниво.

Мисля, че от певците и музикантите от новата ни история с нея можем най-много да се гордеем, както и с Ибряма, Теодосий Спасов, Мистерията на българските гласове и още няколко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна Кабаиванска е класа, много фина и морална жена - далеч по-различна от Лили, която като човек не е много читава.

Райна има фонд към НБУ и подпомага студенти. От километри си личи класата на Миланската скала и чуждата култура. Съвсем различно ниво.

Мисля, че от певците и музикантите от новата ни история с нея можем най-много да се гордеем, както и с Ибряма, Теодосий Спасов, Мистерията на българските гласове и още няколко.

 

Не смятам, че може да определяш кой колко читав е като човек, освен ако не си безкрайно близък приятел и доверен човек и на двете.

Тук говорим за талант и музикални послания, поне аз :1000 (19): А за това няма значение какъв човек си :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи се потвърждава тезата ми, че тече скрита политика по обезлюдяване на българските села, за да се заселват там тъмни балкански субекти, които да разорят до остатък поминъка, понеже това е удобно на някои властимащи. Както и да е - темата е щекотлива и не е за тук.

За да не съм съвсем офтопик, но все пак отново в тоя ред на мисли... да знаеш каква е връзката на Анелия с ДПС, с турското посолство? Много ми е енигматична цялата тая работа. Щото от "Дай ми още" насам е това при нея, даже Патрашкова се опита да засегне темата, но не получи отговор, естествено.

 

Знам само, че турското министерство на туризма е прави пропагандна кампания на Балканите, за да се промотира като туристическа дестинация. Плащат добри папи и Пайнер взеха клипа, за да се върти по ТВ Планета. Покрай тези контакти се пръкнаха какви ли не чалгарски клипове, които "случайно" се снимат в знакови туристически атракции в Турция. Та така и Анелия снима в оня дворец на брега на "Златния рог".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не смятам, че може да определяш кой колко читав е като човек, освен ако не си безкрайно близък приятел и доверен човек и на двете.

Тук говорим за талант и музикални послания, поне аз :1000 (19): А за това няма значение какъв човек си :1000 (30):

Не е нужно да познаваш някого, за да ти говорят негови постъпки генерално. Лили Иванова има мега дразнещи черти - факт. Има си заложена лека проклетийка в нея. Не казвам, че е лош човек и не знам каква е вкъщи, но към дости автори, някои от които починали, се отнесе неглижирано. Да не говорим, че никога не се снима с почитатели. Случката във "Всяка неделя" със Слави и Кеворк отпреди години също не е признак на добро възпитание от нейна страна. Това исках да кажа. Алчна и саможива е някак.

За мен лично има значение и какъв човек е съответният изпълнител, какво поведение заявява в обществото, дали сам си е писал песни, има ли позиция по важни въпроси, социалната му ангажираност каква е и т.н. Иначе талантът си е талант, така е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм с лични наблюдения, че го знаят най-вече балканци и това е. И все пак ми се иска музиката да се завърти отново така, че да бъдем познати с таланти като Лили Иванова, Райна Кабаиванска и тн. Има ли надежда, може би не е правилното място да питам. :1000 (29):

Една от най-големите звезди в операта в момента е Соня Йончева.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Познавам наистина много чужднци, а ти вероятно говориш за единици които си срещнал. Няма смисъл обаче да спорим, защото нито моята, нито твоята теза могат да бъдат доказани.

Почти не общувам с българи.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои има ли идея кога ще излизат песните на Анелия, Камелия, Джулия...? В тях ми остана надеждата за тотален хит на сезона... и в ДС де, но нея не я знам за кой сезон се подготвя. :D

 

Не си обяснявам защо Пайнерци толкова забавиха пускането на песни след като очевидно не подготвят турне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, забравих я Преслава. И в нея още има някакъв хляб, макар и към момента положението в жанра да е някакво сгромолясало се и да няма изявени фаворити. Може би Анелия и Емануела, но в много по-слаб вид от онзи на лидерите от едно време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти я намрази, тя ще се усмихва,

в Ада я прати, ще се върне силна!

:Vishenka_05:

 

Уникална, може би върха на творчеството при Сияна. Както и Още ме боли, просто брутални песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис пее единствено на български изселници в Турция, което представя като успех в южната ни съседка. Никой никъде по света не знае негова песен.

Доста комплексарско изявление.

Много си ми готин ама айде да признаваме единствените по сериозни успехи в чалгата...

Хилядите коментари на всякакви езици говорят добре за аудиторията на Азис. Радвай се, че някой е стигнал до тук. Пайнерките не успяха...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато Гери-Никол прави политически скандали и плаща на чуждестранни медии, чалгарките... дремят. :1000 (20): :notworthy:

 

Гери-Никол - в България вдигна БСП на "ура", в Париж... я арестуваха!

 

Bulgarian singer and friend are arrested for TWERKING in the middle of the road under the Eiffel Tower

 

03:51

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много си ми готин ама айде да признаваме единствените по сериозни успехи в чалгата...

Хилядите коментари на всякакви езици говорят добре за аудиторията на Азис. Радвай се, че някой е стигнал до тук. Пайнерките не успяха...

Чужденци коментират всичко, що намерят в тубата, както го правим и ние - големи Яйца :D Когато изкара някой лев от тая работа, тогава ще призная успех. Тя е Гери-Никопол в момента се прочува в Европа със скандал, но никой не я е поканил на концерт някъде :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...