Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Смятам, че Камелия, за разлика от Преслава примерно, е реализирала най-добрите си песни. И то доста добре - клипове, участия, големи концерти, интервюта...Грабвала е всяка възможност и във всеки удобен момент е набивала в главите ни наистина добрите песни от дискографията си.

"В сърцето си ми ти", "Има любов", "Ти си", "Къде си ти" и "Залеза и зората" са страшни балади, които са масово популярни. Тя няма по-добри. От бързите парчета също наложи най-яките.

Никога не съм я харесвал, но не може да й се отрече, че изгради кариерата си добре. Че е секси също. Поне малко да беше и талантлива - щеше да е топ. Но гласчето никакво го няма.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя нали беше обещала клип на ''За теб ще умра''. К'во стана ?

 

След турне'2008 тръгна да я снима, но се оказа, че Митко Пайнера и вкара оферта за "Ена" на Пеги Зина. Поделиха си разхода за правата и когато отидоха на снимачната площадка с Нанков да снимат "За теб ще умра" му казаха: - Идеята и сюжета остават, но песента ще е друга! Смятай Нанков как ги е изгледал двамата Цветин...

Link to comment
Сподели в други сайтове

След турне'2008 тръгна да я снима, но се оказа, че Митко Пайнера и вкара оферта за "Ена" на Пеги Зина. Поделиха си разхода за правата и когато отидоха на снимачната площадка с Нанков да снимат "За теб ще умра" му казаха: - Идеята и сюжета остават, но песента ще е друга! Смятай Нанков как ги е изгледал двамата Цветин...

Значи да приемем, че някъде до към 2008 Митко е поемал половината разходи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едни от най-качествените песни и същевременно - най-големи хитове в жанра, са от 2003 г. :Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На теб помогна ли ти?

За повдигане на настроението има други методи :3fdb8960598fa63e:

 

Нямам ботокс, това ти казвам. Пак си недобре осведомена, а претендираш че си махленска клюкарка, която се интересува от живота на хората. И за това дори не ставаш Стеле.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия гръмна, обаче май това няма да е единствената й песен за лятото, нали? Беше снимала по спомен преди месец-два нещо, чаках го да излезе, но не мисля, че е този клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам ботокс, това ти казвам. Пак си недобре осведомена, а претендираш че си махленска клюкарка, която се интересува от живота на хората. И за това дори не ставаш Стеле.

 

 

Знам какво имаш - хиалурон в бузите. И не е нужно някой да ме осведомява, нито да се интересувам от живота на хората. Ти сам не пропусна да се похвалиш, че си правиш козметични процедури преди няколко месеца. Май и ти искаш да приличаш на Галена?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам какво имаш - хиалурон в бузите. И не е нужно някой да ме осведомява, нито да се интересувам от живота на хората. Ти сам не пропусна да се похвалиш, че си правиш козметични процедури преди няколко месеца. Май и ти искаш да приличаш на Галена?

Мале не искам да ти казвам колко си ...? Смятам поне за това се досещаш.

Ти правиш ли разлика между бузи и назолабиални зони/бръчки ? Явно не. А какво си правя си е.моя работа, щом ми прави кеф и мога да си го позволя.

 

Не всички искаме да приличаме на Галена , незнам защо го задаваш тоа въпрос на всеки. Явно си комплексирана от лицето си (което плаче за ремонт) и може би ти искаш да приличаш на нея.

Приготви си поне 50 палки за да постигнеш и половината ефект. Пращам те директно при моя хирург, да ти прави носа. Ето имаш още 1 коз срещу мен, нали си ги помниш и записваш.

Много спам днеска от твоя страна, каква модераторка си????

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия гръмна, обаче май това няма да е единствената й песен за лятото, нали? Беше снимала по спомен преди месец-два нещо, чаках го да излезе, но не мисля, че е този клип.

В кападокия снима преди 2 месеца 💚

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Именно с тази от Кападокия се чудех какво става и аз. Очаквам нещо силно.

Мисля, че вече категорично си имаме номер 1 певица. Тази жена не се спира. Три песни тази година- и трите различни една от друга и разбиващи. Дано и днешната да придобие успех като предните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале не искам да ти казвам колко си ...? Смятам поне за това се досещаш.

Ти правиш ли разлика между бузи и назолабиални зони/бръчки ? Явно не. А какво си правя си е.моя работа, щом ми прави кеф и мога да си го позволя.

 

Не всички искаме да приличаме на Галена , незнам защо го задаваш тоа въпрос на всеки. Явно си комплексирана от лицето си (което плаче за ремонт) и може би ти искаш да приличаш на нея.

Приготви си поне 50 палки за да постигнеш и половината ефект. Пращам те директно при моя хирург, да ти прави носа. Ето имаш още 1 коз срещу мен, нали си ги помниш и записваш.

Много спам днеска от твоя страна, каква модераторка си????

 

Не говори добре за човек, който се пише за истински мъж да си боде назолабиалните бръчки с филъри. Ти сигурно и кремчета ползваш? Може ли да ти викаме Сашо Хиалурона? :girl_witch:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не говори добре за човек, който се пише за истински мъж да си боде назолабиалните бръчки с филъри. Ти сигурно и кремчета ползваш? Може ли да ти викаме Сашо Хиалурона? :girl_witch:

 

Да, а на теб Стела катъра?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...