Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Може ли някой да разясни явлението на жанра Азис - с 3-те видеа с по 50 милиона гледания защо не може да събере 100 души вече 4-ти месец в голям град като Варна, в отпускарския ЛЕТЕН сезон?

 

8e28a6004caaa0ec.jpg

Бургас не Варна !

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Днес като се прибирах от работа комшиите бяха надули "Шефката". Тупалчица :happyppl:

 

Комшиите викаш? :3fdb8960598fa63e:

 

Ари, ма, кво стаа, къде се губиш цяла вечер?

 

ПС: Сърдиш ли се, ако ти говорят на "ма"? :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бургас не Варна !

 

Да, де, видяхме я Варна миналото лято. Добре, че беше Danger. да заведе приятелите си, дето не са от Варна, че да има хора на концерта. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава има много по сериозна твърда фенска маса. Убеден съм на 100 процента в това.

Това са някакви вицове...

Десислава няма по-сериозна твърда фенска маса нито от Глория, нито от Ивана, нито от Камелия.Тези трите са харесвани както от млади, така и от по-възрастни. Слушат ги с години, песните са им точно направени за утвърждаване на фенска маса. Десислава не е по-продавана от Глория, от Камелия, нито има големи концерти като Глория, нито концертна дейност като цяло/един общ концерт с Азис, иначе все е била гостенка на промоциите и на Рени, и на Глория/. От големите имена е, но беше твърде непостоянна през годините за да си запази многото фенове след като напусна Пайнер. Също така с песните които пуска през последните години, няма как да си създаде твърда фенска маса.

Глория още 96г препълва зала Христо Ботев в София, да не говорим в големите спортни зали в България каква еуфория е. 20 години по-късно препълва НДК и всяко едно читалище или зала в България, където прави концерт. Камелия и Ивана не правят концерти самостоятелни, но са много харесвани от хората също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Към днешна дата важат фейсбук и ютуб. А там хиляди българи леят суперлативи за Ангелския глас на България. Виждаме твърдата и фенска маса по гледанията на новите и мегахитове на Гло :1000 (29):

Десислава е обичана и призната от почти цялата страна, а Глория от тесен кръг хора от по особен стереотип :blow: :ae:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това са някакви вицове...

Десислава няма по-сериозна твърда фенска маса нито от Глория, нито от Ивана, нито от Камелия.Тези трите са харесвани както от млади, така и от по-възрастни. Слушат ги с години, песните са им точно направени за утвърждаване на фенска маса. Десислава не е по-продавана от Глория, от Камелия, нито има големи концерти като Глория, нито концертна дейност като цяло/един общ концерт с Азис, иначе все е била гостенка на промоциите и на Рени, и на Глория/. От големите имена е, но беше твърде непостоянна през годините за да си запази многото фенове след като напусна Пайнер. Също така с песните които пуска през последните години, няма как да си създаде твърда фенска маса.

Глория още 96г препълва зала Христо Ботев в София, да не говорим в големите спортни зали в България каква еуфория е. 20 години по-късно препълва НДК и всяко едно читалище или зала в България, където прави концерт. Камелия и Ивана не правят концерти самостоятелни, но са много харесвани от хората също.

Десислава е най-универсалната певица в България към момента, страхотен артист и шматка. А аз рядко съм чел по-необективен пост.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава е най-универсалната певица в България към момента, страхотен артист и шматка. А аз рядко съм чел по-необективен пост.

 

Между универсална и такава с най-твърда фенска маса има голяма разлика...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между универсална и такава с най-твърда фенска маса има голяма разлика...

Не знаех, добре е, че го написа. Иначе това с универсалното може лесно и простичко да се провери чрез материали. А това с фенската маса е субективно, освен, ако не се е провело проучване в България по темата, за което само ти си нформиран :1000 (29): Плюс, че страницата на Десислава във фейсбук и профила ѝ в инста има повече последователи от всички изброени от теб. Или това не е критерий?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знаех, добре е, че го написа. Иначе това с универсалното може лесно и простичко да се провери чрез материали. А това с фенската маса е субективно, освен, ако не се е провело проучване в България по темата, за което само ти си нформиран :1000 (29): Плюс, че страницата на Десислава във фейсбук и профила ѝ в инста има повече последователи от всички изброени от теб. Или това не е критерий?

 

Никой не спори за универсалното й и за това, че се вписва във всеки един жанр без проблем. А за фенската маса не е субективно, а обективно погледнато - тук критерият е самостоятелна концертна дейност, с която Глория доказа през последните години, че е харесвана от млади, от средна възраст и от стари...

А Деси след като е толкова оборотна във фейса, да бе извикала 4-5 хиляди фена на концерта на Пайнер във Варна през 2017 да понапълнят стадиона, че 100 певици включително и тя, а интерес минимален... :no:

Иначе до албумът с Азис, двете с Глория бяха певиците с най-много фенове, след това тя сама се забатачи и изтърва нещата, и обратно в Пайнер...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не спори за универсалното й и за това, че се вписва във всеки един жанр без проблем. А за фенската маса не е субективно, а обективно погледнато - тук критерият е самостоятелна концертна дейност, с която Глория доказа през последните години, че е харесвана от млади, от средна възраст и от стари...

А Деси след като е толкова оборотна във фейса, да бе извикала 4-5 хиляди фена на концерта на Пайнер във Варна през 2017 да понапълнят стадиона, че 100 певици включително и тя, а интерес минимален... :no:

Иначе до албумът с Азис, двете с Глория бяха певиците с най-много фенове, след това тя сама се забатачи и изтърва нещата, и обратно в Пайнер...

Че Глория води ли си агитките на общите на Пайнер. Не. Дори минава по вяло и от Яница и Татяна... Софи напълни Арена с 10 000 човека. Глория кога?

Десислава няма нужда да ви доказва на Глориевите каквото и да е. Вие ли сте и двигател и критерий какво къде и пред кого да пее. Концертната дейност била критерий. 3000 човека от няколко милиона живущи в България... Деси на лайфове събира повече коментари и гледания от колкото Гло на клипове. Малките я нямат за нищо защото нищо не е изпяла за тях. Последните години творчеството и се слуша от шепа хора. Осъзнайте се и спрете с фантазиите.

Докато Гло си пееше чалгата, Десислава се доказваше като певица в много жанрове и като човек. Цяла бг я гледаше и подкрепяше с смс по скъпи от билетите за концерт в читалища в редица риалитита. Деса е по обичана в бг от естрадни изпълнители, поп че и от актрисите. Ще ми я сравнява с някаква ретро чалгаджийка, която днес вълнува предимно с дуета си с Азис - връх в кариерата и.

Глория може да помечтае за кариера като на Деса или Кама и то без да се мъчат с концерти. Истински прими

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Макар повсеместното разочарование от Маракеш, песента стана първия номер 1 на Галена от Моро му насам, а на Цура - от Пей, сърце.

Което не е много трудно постижимо :1000 (29):

Каквото и да си говорим, изобщо я няма масовата еуфория по тази песен, каквато се предричаше още преди да е излязла.

 

Това лято е голямо разочарование като цяло :gun_bandana:

 

Даже миналото, което също го смятахме за слабо, си е направо върха с тракове като Коя, Дъ Бос, ТЖМП, Гледай да не бъркаш, Каква съм луда, Виновна и т.н.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че Глория води ли си агитките на общите на Пайнер. Не. Дори минава по вяло и от Яница и Татяна... Софи напълни Арена с 10 000 човека. Глория кога?

Десислава няма нужда да ви доказва на Глориевите каквото и да е. Вие ли сте и двигател и критерий какво къде и пред кого да пее. Концертната дейност била критерий. 3000 човека от няколко милиона живущи в България... Деси на лайфове събира повече коментари и гледания от колкото Гло на клипове. Малките я нямат за нищо защото нищо не е изпяла за тях. Последните години творчеството и се слуша от шепа хора. Осъзнайте се и спрете с фантазиите.

Докато Гло си пееше чалгата, Десислава се доказваше като певица в много жанрове и като човек. Цяла бг я гледаше и подкрепяше с смс по скъпи от билетите за концерт в читалища в редица риалитита. Деса е по обичана в бг от естрадни изпълнители, поп че и от актрисите. Ще ми я сравнява с някаква ретро чалгаджийка, която днес вълнува предимно с дуета си с Азис - връх в кариерата и.

Глория може да помечтае за кариера като на Деса или Кама и то без да се мъчат с концерти. Истински прими

 

Пак се почна с пледоариите. Глория е най-успешната в жанра и това е неуспоримо. Арената ще я напълни догодина или когато е следващия концерт. Пука и на нея за милионите гледания. Жената си прави песни за кеф и пълни зали, дискотеки и т.н. както една певица трябва да прави и пее желязно. А не да се лигави в 2-3 посред нощите, на поредната си изява, за която и е все едно, спирайки си песните посредата, обявявайки ги за тъпи. Клипчета има много. И трите си имат успехи, но Глория няма стигане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак се почна с пледоариите. Глория е най-успешната в жанра и това е неуспоримо. Арената ще я напълни догодина или когато е следващия концерт. Пука и на нея за милионите гледания. Жената си прави песни за кеф и пълни зали, дискотеки и т.н. както една певица трябва да прави и пее желязно. А не да се лигави в 2-3 посред нощите, на поредната си изява, за която и е все едно, спирайки си песните посредата, обявявайки ги за тъпи. Клипчета има много. И трите си имат успехи, но Глория няма стигане.

Глория от 14 години е едно нищо, добре че са концертите, но те пак се крепят на творчеството от преди това.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак се почна с пледоариите. Глория е най-успешната в жанра и това е неуспоримо. Арената ще я напълни догодина или когато е следващия концерт. Пука и на нея за милионите гледания. Жената си прави песни за кеф и пълни зали, дискотеки и т.н. както една певица трябва да прави и пее желязно. А не да се лигави в 2-3 посред нощите, на поредната си изява, за която и е все едно, спирайки си песните посредата, обявявайки ги за тъпи. Клипчета има много. И трите си имат успехи, но Глория няма стигане.

Само Райнуш я доближава до успех. Нали съм ти казал в дискусии за големите, че нямаш работа да се обаждаш. Гледай тенът да е Милка и не разсъждава много много

Мечтите са безплатни. Помечтайте на воля

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че Глория води ли си агитките на общите на Пайнер. Не. Дори минава по вяло и от Яница и Татяна...

Глория май вече не участва в пайнерските вечеринки, доколкото ги има изобщо...

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имена като Анелия и Преслава комплексно са много по-добре от ГИК - понеже те и трите имаха няколко славни години, но после изпаднаха в забвение, а посочените през цялата си кариера са били актуални и в топ 3.

 

Деса също бих я причислил тук, макар че се луташе без Пайнер, но пак имаше повече хитове, отколкото ГИК с Пайнер за последните 10 години.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Арената пя и 2та пъти. Нито някой разбра. Нито помни

Имам спомен, че беше съобщила при преподписването на договора с дъртия, че вече няма да им участва в масовките.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория съгласно новия си договор не се задължава да присъства на фирмени мероприятия, особено след последните злополучни награди, нито я включват в компилации. Преслава и Галена успяха да направят така, че награди да няма и да изгубят доверието в тях от страна и на фенове, и на колеги. Алчността не води до нищо добро.

Колкото до Глория - в Арена я приеха добре. Все пак пя "Циганско сърце", "Любовен дъжд", а на акапелата на "Присъда" всички ръкопляскаха. Отделно изпълненията със Симона и "Полудяваш по мен". Те минаха по-вяло, но в никакъв случай зле. Зле бяха приемите на Райна и Нелина - макар че и двете ги харесвам, и двете са имена, и двете се изявиха със страхотни песни. Както и да е, те си имат ниша така или иначе - животът им не зависи от халтурите на Пайнер.

За сметка на това на Роксана например се избухна, но друго не съм и очаквал предвид преобладаващия контингент в залата, съставен от малцинствата, швестерии и кифли. Този жанр вече няма нормална публика. Не винете качествените изпълнители.

 

Ако Глория беше изпяла "Намери си майстора" или "Изсвирете нещо ударно", щеше да вдигне и още повече хора. Но пак нямаше да предизвика истерията на Роксана. И това трябва ли да означава, че Рокса някой я ебава извън тия концерти? Пак ви казвам, огледайте се каква публика ходи.

Мен лично още от последните концерти в НДК ме беше срам, че присъствам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Глория беше изпяла "Намери си майстора" или "Изсвирете нещо ударно", щеше да вдигне и още повече хора. Но пак нямаше да предизвика истерията на Роксана. И това трябва ли да означава, че Рокса някой я ебава извън тия концерти? Пак ви казвам, огледайте се каква публика ходи.

Мен лично още от последните концерти в НДК ме беше срам, че присъствам.

Редно е да припомним, че Роксана обяви концерт на 24 май преди 2 години, но такъв така и не се състоя. Уж щеше нов албум да представя тогава, но и такъв до днес не е излязъл. Така че изобщо не е лесно да се организират концерти, камо ли от прости мангалки, които все пак биха събрали някаква публика. Според мен на Софка на магия й се получи, сигурно и тя самата не е очаквала, въпреки че е голямо име. Така е, като няма читави продуценти, които да движат подобна дейност. Певиците не са чак толкова начетени и дисциплинирани, пък не е и нужно. Тяхната работа е друга. Малцина са свестните организатори в страната и пак няма гаранция. Браво на Глория!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...