Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

То и Деса уж концерт щеше да прави за ква измислена годишнина беше, ма вече цяла петилетка май го чакаме.

:Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

То и Деса уж концерт щеше да прави за ква измислена годишнина беше, ма вече цяла петилетка май го чакаме.

Ето откъде е тръгнала модата на неясно дефинираните годишнини, десетилетия и прочее :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десови още си чакаме тройния диск който обеща през 2007-2008 :1000 (6): Мина десетилетие а следи от такъв няма

Напомнете й за всички неспазени обещания чрез някакво писмо или видеобръщение. Сигурно много ще се киска :D

 

Бая певици имат неспазени обещания, впрочем, защо не направим тема по тоя повод, да се позабавляваме? :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десови още си чакаме тройния диск който обеща през 2007-2008 :1000 (6): Мина десетилетие а следи от такъв няма

Тогава кво и се радвахте телешки като се беше размечтала наглас (и където има кой да я слуша и отрази по медиите, колко случайно) за концерт, като значи всички сме били наясно как такъв няма да има?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Редно е да припомним, че Роксана обяви концерт на 24 май преди 2 години, но такъв така и не се състоя. Уж щеше нов албум да представя тогава, но и такъв до днес не е излязъл. Така че изобщо не е лесно да се организират концерти, камо ли от прости мангалки, които все пак биха събрали някаква публика. Според мен на Софка на магия й се получи, сигурно и тя самата не е очаквала, въпреки че е голямо име. Така е, като няма читави продуценти, които да движат подобна дейност. Певиците не са чак толкова начетени и дисциплинирани, пък не е и нужно. Тяхната работа е друга. Малцина са свестните организатори в страната и пак няма гаранция. Браво на Глория!

Еми Глория не е Лили Иванова, но пак се справя. За себе си и за хората го прави. Ето, утре е в Летния театър в Обзор.

Едно време, когато всичко беше концерти, всички имаха такива, защото Пайнер им ги организираше. Но Глория винаги се е оправяла предимно сама.

Не е лесно, разбира се. Договорки с импресария, кметове, собственици на зали, общини, рекламодатели.

Да ме извиняват, но бизнесът с дискотеките прецака всичко. И сърбите ходят по дискотеки, но това не им е основното препитание.

Всички големи имена трябва да имат по някой и друг концерт. Но те сами виждат, че всички вкупом вече едва пълнят зали, камо ли сами.

И разбира се, че при Глория не ходят заради новите й песни, но ако тя не беше постоянна през годините с едно прилично ниво, нямаше да я отразяват грам.

Да не мислите, че на Лили Иванова на концертите ходят заради новите й песни? Просто всичко е от уважение, а тя дори не пее най-големите си хитове, което е супер тъпо, де, ама като се е изпокарала с половината автори... Дано Глория не я застига същата съдба и да бъде по-хитра в това отношение. На нея ще й е много по-трудно, но смятам, че трябва да се бори до последно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помните ли ?

 

Помним цялото творчество на Теда! Класа е.

 

Еми Глория не е Лили Иванова, но пак се справя. За себе си и за хората го прави. Ето, утре е в Летния театър в Обзор.

Едно време, когато всичко беше концерти, всички имаха такива, защото Пайнер им ги организираше. Но Глория винаги се е оправяла предимно сама.

Не е лесно, разбира се. Договорки с импресария, кметове, собственици на зали, общини, рекламодатели.

Отделно данъци после се плащат, така че за печалба изобщо не може да се говори. Важното е да не е на загуба... и че го прави с кеф.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напомнете й за всички неспазени обещания чрез някакво писмо или видеобръщение. Сигурно много ще се киска :D

 

Бая певици имат неспазени обещания, впрочем, защо не направим тема по тоя повод, да се позабавляваме? :D

Дес ни е обещала видео на Забрави за мен още през 2004 - 2005. Тя е лидер по отношение на неспазени обещания. С Дует със Слави Трифонов СЕ хвалеше. С юнивърсъл се била обвързала :roll1:

101 глуписти издрънка навремето. Сега ни лук яла, ни лук Мирисала. Кралица

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дес ни е обещала видео на Забрави за мен още през 2004 - 2005. Тя е лидер по отношение на неспазени обещания. С Дует със Слави Трифонов СЕ хвалеше. С юнивърсъл се била обвързала :roll1:

101 глуписти издрънка навремето. Сега ни лук яла, ни лук Мирисала. Кралица

Нямаше ли и в Испания да се мести?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе за последните 24 часа клипа на Галена и Цура е направил приблизително 200 хиляди. Повече от Алисия или Скандау, но все пак са по-надолу в началната страница.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе за последните 24 часа клипа на Галена и Цура е направил приблизително 200 хиляди. Повече от Алисия или Скандау, но все пак са по-надолу в началната страница.

За последните 2 дни са направили около 300. По 150 ка на ден

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само Райнуш я доближава до успех. Нали съм ти казал в дискусии за големите, че нямаш работа да се обаждаш. Гледай тенът да е Милка и не разсъждава много много

Мечтите са безплатни. Помечтайте на воля

Отново ли се жегна и започна да нападаш на ниво 1ви клас? Още ти държи влага от последния път, но истината боли. Деса е балон, който отдавна се спука и не вълнува никого. Да излезе с Гло на една сцена да видиш какво става. Концерт голям няма и да направи, защото повече от 100 души няма да се излъжат да отидат. Голяма певица беше, но си повярва прекалено и към момента не струва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отново ли се жегна и започна да нападаш на ниво 1ви клас? Още ти държи влага от последния път, но истината боли. Деса е балон, който отдавна се спука и не вълнува никого. Да излезе с Гло на една сцена да видиш какво става. Концерт голям няма и да направи, защото повече от 100 души няма да се излъжат да отидат. Голяма певица беше, но си повярва прекалено и към момента не струва.

Как ще коментираш звездния статус на твоята бивша любимка - Преслава? :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще коментираш звездния статус на твоята бивша любимка - Преслава? :Vishenka_05:

 

Петя ме заплени още в началото на 2004 с “Тази нощ безумна”, когато всички и се смееха, но аз я боготворях. И така до 2010-11, припадах по нея със всеки следващ проект. Винаги съм искал Райнуш да е на нейно място, но Пепе винаги е успявала да бъде над нея и да е масова любимка. После с тези комерси ме позагуби като фен, но винаги ще я харесвам и съм я признал за голяма. Имам над 20 любими нейни песни. Нека да прави по-качествена музика. Дай Боже за рестарт след раждането.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То и Деса уж концерт щеше да прави за ква измислена годишнина беше, ма вече цяла петилетка май го чакаме.

 

Деса има далеч по-сериозен проблем в момента.... :1000 (19):

 

Падат участия на Десислава

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То и Деса уж концерт щеше да прави за ква измислена годишнина беше, ма вече цяла петилетка май го чакаме.

 

Деса има далеч по-сериозен проблем в момента.... :1000 (19):

Падат участия на Деси Слава

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да пуска песен вече. Защо се бави толкова? Онази с Джордан не стана хит.

 

Какво общо има новата песен с паднало участие в Слънчев бряг у средата на лятото? Та там в Слънчака има 500 000 души в момента. Нали Деса е от вечните, с голямата фенска маса, с ангелският глас, многото деца и младият тъпкач? Нали уж вечни хитове имаше? Нали легенда беше? Как и пада участие, особено на такова място?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много неспазени обещания, но и много спазени. Има ли друга чалгарка или изобщо Бг изпълнител с толкова разнообразна дискография? Ми не, само Деса е толкова смела. :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много неспазени обещания, но и много спазени. Има ли друга чалгарка или изобщо Бг изпълнител с толкова разнообразна дискография? Ми не, само Деса е толкова смела. :dontknow:

Андреа и Анелия(до 2011) са по-разнообразни от Деса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса има далеч по-сериозен проблем в момента.... :1000 (19):

 

Падат участия на Десислава

 

Статия от несериозна медия бълваща фалшиви новини и клюки ежедневно, която дори не е подписана от "автора". И това ти доставя удоволствие?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа и Анелия(до 2011) са по-разнообразни от Деса.

 

Явно не си запознат с дискографията на Десислава :1000 (29): Та тя има във всеки албум народна песен почти + още във втория си има песен на английски (иновация за 2000) + няколко, които сама си е писала :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...