Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Няма да предизвика фурор.. за жалост, тя няма вселенски хит ала - Луда по теб, Ти си, Шампанско, Две сърца...

Вече е предизвиквала фурор с "Нямаш сърце" и "Лъжа е".

 

Трябва да пробва и "Новата ти".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еее има филъри на много места , но те се разграждат. Нослето имаше нужда да го пипне, че беше тотал щета...

Супер си е .

Не мисля, ужасна е, като някакво желирано копие на Николета.

 

 

Няма да предизвика фурор.. за жалост, тя няма вселенски хит ала - Луда по теб, Ти си, Шампанско, Две сърца...
Недей, че му идва много напоследък! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мии на мен ми идва малко махленско.. Но, да, истина си е текста и за тогава си беше много вървежен.

 

Мяууу :1000 (29):

Ще има нещо печенооо, пооод тази парламен...

Много якаа

 

Вече е предизвиквала фурор с "Нямаш сърце" и "Лъжа е".

 

Трябва да пробва и "Новата ти".

 

Не съм видял такъв прием на нейните песни, стига я бута.

Не мисля, ужасна е, като някакво желирано копие на Николета.

Недей, че му идва много напоследък! :3fdb8960598fa63e:

Е да, Николета е по-яка, но и тя е доста пипана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще коментирате факта, че "Шушана" на Преслава прави повече дневни гледания от "Не се изтриваш" и мина "Пада звезда", а сега е на път да мине "Тук жена му пази" :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще коментирате факта, че "Шушана" на Преслава прави повече дневни гледания от "Не се изтриваш" и мина "Пада звезда", а сега е на път да мине "Тук жена му пази" :3fdb8960598fa63e:

"Шушана" е по-голяма хит от "Не се изтриваш", "Тук жена му пази" и "Пада звезда", а изпълнението па Преси е най-доброто от всички.

Доволен? :3fdb8960598fa63e:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще коментирате факта, че "Шушана" на Преслава прави повече дневни гледания от "Не се изтриваш" и мина "Пада звезда", а сега е на път да мине "Тук жена му пази" :3fdb8960598fa63e:

 

Аз си знаех, че така ще стане :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

Янева, само на него позволяваш така да нарежда леля ти Ваня.. Ама това си беше грубо :roll1:

Бавно и методично ще го направя фен на лелята на годината. Той просто не знае с кого си има работа! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще коментирате факта, че "Шушана" на Преслава прави повече дневни гледания от "Не се изтриваш" и мина "Пада звезда", а сега е на път да мине "Тук жена му пази" :3fdb8960598fa63e:

Обаче минава и ''Просто шоу'', ''Дъ босс'' и ако продължи така след някой месец и ''Моро му''. :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче минава и ''Просто шоу'', ''Дъ босс'' и ако продължи така след някой месец и ''Моро му''. :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

 

Той не ,че не ги е забелязал тези неща , просто така му удобно да ги подминава. Двойни стандарти .... ! :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко статистика от златните години на фолка. Някои тук помним най-големият сайт за сваляне на музика от преди 10-15 години. Вижте как се движат цифрите от началото на 2002 до към края 2003 година и за какво главоломно увеличение на потреблението на Интернет говорим.

 

30 март 2002:

 

Тук ясно си личи как предната 2001 е била кризисна за жанра. Нита една чалга в ТОП 5 на сайта към този момент:

 

300302.jpg

 

20 октомври 2003:

Забележете за какви цифри и каква доминация говорим само година и половина по-късно, когато се водеше, че нетът не е толкова разпространен:

 

201003.jpg

 

Песните на Анелия теглени почти милион пъти. :surprise:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко статистика от златните години на фолка. Някои тук помним най-големият сайт за сваляне на музика от преди 10-15 години. Вижте как се движат цифрите от началото на 2002 до към края 2003 година и за какво главоломно увеличение на потреблението на Интернет говорим.

 

30 март 2002:

 

Тук ясно си личи как предната 2001 е била кризисна за жанра. Нита една чалга в ТОП 5 на сайта към този момент:

 

300302.jpg

 

20 октомври 2003:

Забележете за какви цифри и каква доминация говорим само година и половина по-късно, когато се водеше, че нетът не е толкова разпространен:

 

201003.jpg

 

Песните на Анелия теглени почти милион пъти. :surprise:

Разкош - уж лелче била никоя до 2003, а виждаме, че е била най-теглената чалгарка през 2002 година, единствената всъщност, заедно със Слави. Виждаме какво става и с неклипираната "Убиец на любов" през 2003, когато уж, ако не била напуснала Десислава, нямала да види успехи Ванча... :3fdb8960598fa63e:

Имаш ли от други периоди?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Също така се вижда как очевидно и преди чалгата е имала години като 2017, но въпреки това се е съвзела и си е върнала статута на музиката на народа, не че някога е преставала да бъде.

Ивана единствената толкова теглена чалгарка за 2001- я виж ти... :3fdb8960598fa63e: Ако тогава имаше YouTube това щеше да се равнява на милиони гледания.

Изненадан съм, че през 2003 Анелия е била толкова над останалите, но не е като да е нямало огромна истерия по нея още от началото на кариерата й. Основната конкурентка на Десислава за въпросната година, браво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Също така се вижда как очевидно и преди чалгата е имала години като 2017, но въпреки това се е съвзела и си е върнала статута на музиката на народа, не че някога е преставала да бъде.

Ивана единствената толкова теглена чалгарка през 2001- я виж ти... Ако тогава имаше YouTube това щеше да се равнява на милиони гледания.

Изненадан съм, че през 2003 Анелия е била толкова над останалите, но не е като да е нямало огромна истерия по нея още от началото на кариерата й. Основната конкурентка на Десислава за въпросната година, браво.

В мп3-бг.ком години наред никой не можа да надмине първите хитове на Ханелия! Харесваха я и нечалгари, което е голямо постижение.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В мп3-бг.ком години наред никой не можа да надмине първите хитове на Ханелия! Харесваха я и нечалгари, което е голямо постижение.

Тя просто си беше почти не-чалгарска певица. Единствено извиванията в гласа й могат да подскажат, че говорим за чалга, иначе мелодиите на повечето й парчета си бяха поп и рок. Каква деградация към днешна дата, това дори не е за коментар...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя просто си беше почти не-чалгарска певица. Единствено извиванията в гласа й могат да подскажат, че говорим за чалга, иначе мелодиите на повечето й парчета си бяха поп и рок. Каква деградация към днешна дата, това дори не е за коментар...

На мен винаги ми е звучала като чалга, каквато си е. Погледни ме в очите и Само мене нямаш са си с доста балканско звучене, аранжиментите хич не са поп. Тогава прослушвах чалга пак и се чудех какво й харесват на виенето, отделно ми приличаше на циганка. Иначе ми допада, че Аня е винаги в крак с времето. Няма как да се тъпче на едно място, иначе отпадаш. Сега ми харесва повече.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен винаги ми е звучала като чалга, каквато си е. Погледни ме в очите и Само мене нямаш са си с доста балканско звучене, аранжиментите хич не са поп. Тогава прослушвах чалга пак и се чудех какво й харесват на виенето, отделно ми приличаше на циганка. Иначе ми допада, че Аня е винаги в крак с времето. Няма как да се тъпче на едно място, иначе отпадаш. Сега ми харесва повече.
Абсолютно - винят я, че не си останала вярна на стила, ама ако го беше направила, щяха да говорят, както за Ванча и Глория, че не може да се адаптира спрямо тенденциите. Те двете си останаха верни на звученето, но ги отписват.

Няма угодия!

И аз харесвам Ана повече сега. Тогава ми беше бутафорна.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...